Şimdi Ara

Twin Peaks Remake (2016) | David Lynch (Full kadro açıklandı) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
5
Favori
6.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski sezonlarını izlemedim yeni yapımı izlesem olayları kisileri anlarmıyım arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    Anlarsın izle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 sezonu bir daha mı çekiyorlar yoksa devamı falan mı?Yeni izlemeye başladım.Aynısıysa 2017 versiyonu izleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 25 Mayıs 2017; 10:51:0 >
  • LittleThings kullanıcısına yanıt
    İzleyin kardeş ilk 2 sezonu. O yıllarda böyle bir dizinin çekilmiş olması bile çok önemli bir iş. Sonra bu sezona geçersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 25 Mayıs 2017; 12:6:37 >
  • Devam mı tekrar çekim mi?

Remakeden tekrar düzen anlıyorum ben. Tekrar çekim fakat 1 e 1 aynı değil zannedersem?

• Wheatley kullanıcısına yanıt
    Devam kardeşim bu

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Ne gerek vardı. Hep maddi saikler. Bu diziyi bilen azınlık kitle olarak yaşıyorduk ne güzel.

• Eski seriyi izlemeyenler direk buna başlamsın bence bu dizi de bittikten sonra hepsini toptan izlesin daha iyi olur.
    Dizi yarım kalmıştı zaten. Bilinmeyenlerin cevaplanacağı bir sezon olacak bu. Ayrıca ben de zamanında 3. sezonun yapılıp bitmesini isterdim

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Ne kalmıştı ki yahu, hatırlayamadım. Spoiler içinde yazar mısınız. En son filmini de izleyip noktalamışfım ben.

Ben de uzun zaman önce izledim ilk sezonları ama bazı karakterler ve bazı imgelerin biraz daha detaylı bir şekilde açıklanmasını bekliyorum. Tabi David Lynch tarzı bu ama bazı şeylerin detayını gösterecektir bu sezon. Ayrıca dizi körfez savaşı çıktığı için yarım bırakılmış diye bir yerde okumuştum.

• Dizi biraz daha lynch sinemasına yakın olmuş.Dizi bu kadar yoğun bilinç altı içermiyordu öncelikle iyi cesaret günümüzde böyle bir dizi çıkarmak.Dizi de paranormal olaylar bilinçaltı sekansları derken iyice gerçeklikten kopacağa benziyor hatta eraserhead kafasına bile çıkabilir en sonunda.Onun dışında ilk 3 bölümde çok bir şey göremedim bir şeyler vaat ediyor ama sonu ne olacak bilinmez umudum mıçıp batırmamaları.
  • İlk sezondan tekrar vaşlayarak gelirim yüksel ihtimal.

• Arkadaşlar diziye başlamak istiyorum ilk 2 sezonda çok cinsellik içeren sahneler var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Arkadaşlar diziye başlamak istiyorum ilk 2 sezonda çok cinsellik içeren sahneler var mı?

Game of thrones da olduğu gibi bir cinsellik yok merak etme Kesinlikle başla diziye sen

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Ne gerek vardı. Hep maddi saikler. Bu diziyi bilen azınlık kitle olarak yaşıyorduk ne güzel.

Diziyi izleyince aslında böyle olmadığı daha net anlaşılıyor. Hem dizi bitmemişti devamı iyi oldu hem de dizinin dili çok ağır. David Lynch'i daha önce tanımamış ve filmlerini izlememiş insanlar zaten bu üçüncü sezonu çok anlamazlar, eğer maddi kaygılarla çekilmiş olsaydı daha farklı bir yapıyla dönerlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 30 Mayıs 2017; 17:26:29 >
  • İlk sezonunu izlemeye basladım dizinin ve cidden o kadar eski olmasına rağmen muhtesem bir dizi. İzlemeyen arkadaslar varsa bence ilk sezondam baslayın izlemeye

• Birkaç gün içinde ilk sezonu bitirip ikinci sezona başladım.Bazı yerleri sıkıcı olsa da,konu yavaş ilerlese de güzel gidiyor.İlginç bir çekicilik var dizide.
    Bu arada bilmeyenler için 1.sezon 8 bölüm,2.sezon 22 bölümden oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Birkaç gün içinde ilk sezonu bitirip ikinci sezona başladım.Bazı yerleri sıkıcı olsa da,konu yavaş ilerlese de güzel gidiyor.İlginç bir çekicilik var dizide.
    Bu arada bilmeyenler için 1.sezon 8 bölüm,2.sezon 22 bölümden oluşuyor.

Ben de 2. sezonun ortalarını biraz sıkıcı bulmuştum ama sonlara doğru tekrar ibreyi yükseltiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 31 Mayıs 2017; 17:53:33 >
  • Postmodernizmin gerçek-hayal çizgisini kaldıran yapısı ile Modernizmin ağır ve süslü dilini bir araya getirmişler ... Olmuş sana koca bir sıfır.

Sonunda evrenin sırlarını açıklayıp David Lynch "ben aslında tanırıyım" falan demeyecekse bu ne perhiz ne lahana turşusu. Ne gerek var ki böyle bir anlatıma, sahneye...

Çok ilginç gerçekten çok ilginç. Dizide henüz hiç bir şey yok. Sorulara soru kattılar. Sözde "cevap" sezonu olacaktı.

Dizinin 4. bölümü bitti ve eleştirmenler Lynch'in milletle dalga geçtiğini dizinin bir yere varmayacağını söylüyor. Umarım öyle olmaz.

Kadro ateş ediyor yalnız, sadece kadro için izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 2 Haziran 2017; 3:8:34 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.