Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (810. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
88.182
Cevap
1.337
Favori
4.696.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar babamlar için bir tv almayı düşünüyorum akıllı yada 4 k olmasına wifi v.s olmasına gerek yok.40 inc kaliteli paneli olan bir cihaz düşünüyoruz.Tecrübeli arkadasların önerilerine açığım şimdilik aşağıdaki modeller uygun gibi gözüküyor bana.Yukarıda isteklerimi belirttim 4k al normal alma gibi öneriler istemiyorum.Yazdığım özelliklerde aşağıda belirttiğim modellerden daha başarılı olacağını düşündüğünüz tecrübe ettiğiniz öneriler bekliyorum.Şimdiden saolun

Samsung 40K5000 veya Samsung 40J5070

Merak ettiğim bir soru var samsung tizen işletim sistemine sahip cihazlarda çekirdek yada işlemci sayısı belirtilmiyor.
    Tamam smart değil neticede ama işlemci hızı genelde kanal geçiş hızını çok etkiliyor.Tizenlerden kanal geçiş hızı nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lathean -- 13 Nisan 2017; 14:38:52 >
  • Beko 50 hz 9672 tv almıştım uygun bir fiyata(2699 tl) bazı sorunları vardı iade ettim, sıfırıyla değişim de yapabilirler, vazgeçip bunun yerine 4k olmayan ama 100 hz olan kaliteli bir fhd mi alsam diyorum. Sony 55w805c. 2600 tl civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, Sony KDL48WD655 model TV^'yi önerirmisiniz? 2100tl ye alabiliyorum.
  • 2500-3000 arası 50 yada 55 " şuan alınabilecek en uygun tv hangisidir ?

Öncelik Gerçek 4K olması, Görüntüde kayma titreme yapmayan, Ekranda Işık sizmasi banding vs. olmayacak uydu,usb ve İnternetten​ 4K video lari acmada sıkıntı çikarmayacak cihaz arıyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

2500-3000 arası 50 yada 55 " şuan alınabilecek en uygun tv hangisidir ?

Öncelik Gerçek 4K olması, Görüntüde kayma titreme yapmayan, Ekranda Işık sizmasi banding vs. olmayacak uydu,usb ve İnternetten​ 4K video lari acmada sıkıntı çikarmayacak cihaz arıyorum .

Aynısından bende arıyorum arkadaşlar.
  • matizkafalar kullanıcısına yanıt
    panel arızalı gibi gözüküyor bence değişim şart kabul etmezlerse iade...
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Albani Usta Gittiğinden Beri Doğru Dürüst Cihaz Tavsiyesinde Bulunanda Yok,

Albani Acaba Hangi Forumda Bilen varmı ?

• Bu forumda en çok önerilen TV 50ku7000 dir. Üst model isteyen Samsung'un KS serisine bakabilir. İyi bir TV nin kriterleri Va panel olması ve 100 Hz olmasıdır. Öneri isteyen konu sahibinin önceki mesajlarına bakabilir.

• Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Alırsanız fikirlerinizi yazarsanız sevinirim .epey araştırmıştım . samsung türkiye garantili olsa alacam da.
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    sa. Sony 55w805c nerede 2600 tl acaba?
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125484528

Tv'ye değişim verdiler, ortalama 10 gün sürermiş.

Bu arada Tv'yi dediğim gibi 5M Migros'tan aldım.

Migros'taki görevli arkadaşa servisi sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam 40 inçe kadar Samsung'un kendi garantisinde üst cihazlar da paralel ithalat, ithalatçı garantisinde demişti.

Alacaklar tekrardan sorsunlar kendileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matizkafalar -- 14 Nisan 2017; 14:35:1 >
  • 49 inç olarak önerebileceğiniz en iyi tv hangisi olur acaba. Curved olmassa sevinirim. Fiyat farketmez
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    KU7000'ler 100 hz değil 50 hzdir. yanlış bilgilendirme yapmayalım.
  • quote:

Uygun bir şey bulursanız bana da haber eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

quote:

Uygun bir şey bulursanız bana da haber eder misiniz?

Olur, ama bu gidişle istediğimiz gibi bir modeli zor buluruz .

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    SONY KDL55W805C hakkında ne düşünüyorsunuz hocam. Gittigidiyorda 2650 ye geliyor maksipuan ve 100 tl indirimle. Ne dersiniz.
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/sony-kdl55w805c-dvb-s-fhd-android-800-hz-3d-slim-kasa-uydulu-led-tv-274983196
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

quote:

2500-3000 arası 50 yada 55 " şuan alınabilecek en uygun tv hangisidir ?

Aynısından bende arıyorum arkadaşlar.

+1 :))
  • Selam arkadaşlar;

SONY KD55XE9305BAEP ve SONY KD55XE9005BAEP 55 inç bu modeller 2017 mi? Fiyatlar baya pahalı girmiş ne farkı var önceki 55xd8505 e göre bilgisi olan paylaşırsa yeni tv ler hakkında bilgi alabiliriz? 6 aydır tv alamamış biri olarak her geçen gün hem fiyatlar artıyor hem kafa karışıyor.
  • Gönül ister ki Samsung KS8500 alabileyim :D ama bütçe kısıtı nedeniyle max 2500-2600'lük bir 4K TV araştıra araştıra 43UH650V'ye karar verdim. Allah nasip ederse bugün veya yarın alacağım.

Allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar.
  • Merhabalar,
    Pek vaktim olmadığı için cihazları ve konuları takip edemedim, babamlar evlerine televizyon alacaklarmış ve bana 2 model numarası söyledi: Philips 55PUS6401 ve 55PUS6201, fiyatlarına baktığımda oldukça uçuk olduklarını gördüm bizimkilerin ihtiyacına oranla. Almışken belki 20 sene değişmeyecek o TV ama Android olmasına gerek yok mesela en başından. Büyüklük olarak bu civarda, akıllı özelliği olmasa da olabilecek olan, dahili 4K uydu alıcısı olan model tavsiyeleriniz mevcut mu? Buna muadil daha uygun ürünlerin bir listesi olursa elimde, Sıcak Fırsatlar'ı da sürekli takip ediyorum zaten, takibim kolay olur. Vatan Bilgisayar'da ambilight özelliğini göstermişler sanırım, bilemiyorum evde ne kadar faydası olur o teknolojinin.
    Kısaca ihtiyaçtan fazlasını almak gereksiz diye düşünüyorum, bu yüzden daha uygunu varsa iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.