Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (685. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 26 Misafir (3 Mobil) - 27 Masaüstü7 Mobil3 iOS3 Android
5 sn
88.177
Cevap
1.337
Favori
4.696.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba, küçük bir televizyon arıyoruz. 1000-1300 tl bandında 32" civarı bir tv. Dahili uydu alıcısı olsun, full hd olsun yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: konjektor

Grundig 55vlx8586 aldım. Ölü piksel yok, 4 k video izlerken nadiren titreme oluyor. Alt taraflarda biraz ışık süzmesi var. Gri gökyüzü görüntüde bulutlanma var Birde tv'nin 5cm içinde sanki bir çerçeve var gibi, bütün kenarlarda, bu da gri sahnelerde ortaya çıkıyor. TRT 4K yayın maç izliyorum, hiç bir takılma donma yok. Samsung 49ks8500 e çok baktım sonra bunu aldım. iyi ki 55 inch almışım dedirtti. Bütçem olsa daha büyüğünü de düşünürüm artık :) Bu gece son kez testler yapıp konunun uzmanlarının da değerli görüşlerini de alabilirsem ya iade edeceğim, ya da kalacak.

Öncelikle 8586 ekonomik bir bütçeye sahip olan ve kriterlerinde
    55inç,3D,çift tuner gibi ekstra donanım isteyenler için tam bir fp ürünü,
    Bu konuda eğer performans babında panelinden memnun kalmadıysan,
    Aynı bütçe ile ürününü iade etmen sana birşey kazandırmaz çünkü o bütçeye en uygun panel yine 8586'dır,
    Yok eğer bütçemi artırdım dersen,
    O zaman sana şöyle bir önerim olur panelini iade et, paran hesabına yatsa bile,üzerine biraz daha koyup başka bir panel macerasına girme,
    Yani evde idareten bir tvin varsa, artık 2016 model tvlere bu parayı yatırma,
    İdareten o tvni kullan ve 2017 modelleri bekle,
    Ama mecburen yeni bir tv alman gerekiyorsa,
    O zaman şu Max bütçeni yaz bi çaresine bakalım...

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim dallas hocam. Tv ve film izlerken bir sıkıntı göremedim ben, beklentim yüksek oldu sanırım o yüzden biraz olumsuz geldi bana. Mayıs gibi düğün olacak, eşyamı yavaştan toparlayım diye düşündüm işin aslı. Evde de idareten 51 ekran tüplü tv var. 3500-4000 TL arası bir bütçeye çıkabilirim. Şu da var, ortalama 3800 tl para veripte 55vlx8586 ayarında bir performans alırsam bi esprisi kalmıyor. Eve şimdi girdim fotoğraf ve video çekip atarım birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

Hocam merhaba, küçük bir televizyon arıyoruz. 1000-1300 tl bandında 32" civarı bir tv. Dahili uydu alıcısı olsun, full hd olsun yeter. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arçelik A32L 6652
  • dallass kullanıcısına yanıt
    32lh604v ile kıyaslarsak ne dersiniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Babamlara tv alacağız, sadece televizyon ve internetten film ve arada maç izler. 3D çok önemli değil, ama smartı kullanır.

Bütçe 2500-3000 TL arası,

SAMSUNG UE 55K6000

SAMSUNG UE 55JU7000

SAMSUNG UE55JS7200UXTK

Bu tvlerden en aklıma yatanı JU7000 oldu, ne dersiniz. Vatan bilgisyarda 2700 TL.

Teşekkürler.

Düzeltme: Vatan bilgisayar yanıltıcı olmuş fiyatlarda. Bütçeye göre Samsung 55JU6470 bunu da ekledim seçeneklere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAtEisdEAtH -- 1 Ocak 2017; 23:22:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Grundig 55vlx8586 aldım. Ölü piksel yok, 4 k video izlerken nadiren titreme oluyor. Alt taraflarda biraz ışık süzmesi var. Gri gökyüzü görüntüde bulutlanma var Birde tv'nin 5cm içinde sanki bir çerçeve var gibi, bütün kenarlarda, bu da gri sahnelerde ortaya çıkıyor. TRT 4K yayın maç izliyorum, hiç bir takılma donma yok. Samsung 49ks8500 e çok baktım sonra bunu aldım. iyi ki 55 inch almışım dedirtti. Bütçem olsa daha büyüğünü de düşünürüm artık :) Bu gece son kez testler yapıp konunun uzmanlarının da değerli görüşlerini de alabilirsem ya iade edeceğim, ya da kalacak.

Öncelikle 8586 ekonomik bir bütçeye sahip olan ve kriterlerinde
    55inç,3D,çift tuner gibi ekstra donanım isteyenler için tam bir fp ürünü,
    Bu konuda eğer performans babında panelinden memnun kalmadıysan,
    Aynı bütçe ile ürününü iade etmen sana birşey kazandırmaz çünkü o bütçeye en uygun panel yine 8586'dır,
    Yok eğer bütçemi artırdım dersen,
    O zaman sana şöyle bir önerim olur panelini iade et, paran hesabına yatsa bile,üzerine biraz daha koyup başka bir panel macerasına girme,
    Yani evde idareten bir tvin varsa, artık 2016 model tvlere bu parayı yatırma,
    İdareten o tvni kullan ve 2017 modelleri bekle,
    Ama mecburen yeni bir tv alman gerekiyorsa,
    O zaman şu Max bütçeni yaz bi çaresine bakalım...

• quote:

Görüntüleri S3 neo telefon ile çektim. Görüntü biraz bozuk o yüzden. Işık süzmesi videosunda normalde beyaz noktada parlama yok.

• ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    Sana kesinlikle ve kesinlikle uzun omurlu ve en iyi goruntu kalitesi alabileceğin LG 49LH604v modelli smart full hd led tv öneririm bende ananem ve dedeme aldim bu TV i Teknosadan turuncu indirim vardi 2299TL idi simdi foyati artmi olabilir 3 haftadir kullaniyorlar goruntu kalitesi olarak çok iyi internete falanda giriyor sadece tek sorunu var bu çoğu smart tvlerde var ilk açildiğinda kanal gecisleri yavas 20 saniye sonra duzeliyor tv kendine geliyor Anne baba kullabcaksa kesinlikle yeterde artar bile fazlasi abarti olur arastir kardesim tavsiye ederim...

• bjkenesap kullanıcısına yanıt
    kardeşim tavsiyen için çok teşekkür ederim..Aynı ürünü almış olmam da büyük tesadüf oldu aklın yolu bir demek..
    N11.com dan aldım 2449 tl idi.155 tl kupon kullandım.50 tl de maksimum karta puan verdi.2245 gibi bir rakama almış olduk.iyi akşamlar.
  • airturkey A kullanıcısına yanıt
    1500TL civarina alinabilecek TV Anne baba içinse vestel var Teknosadan arastir yada grundig(arçelik)Bu tvler bu fiyata alinabilir daha iyibir butçen varsa 1.LG 2.Sony 3.samsung 4.philips 5.Vestel 6.Arçelik 7.sunny(Tavsiye etmem) bu sirlama kalite siralamasidir LG 1 numaradir TV led panale konusunda Tum dunya markalarina panel uretmekte LG

Kardesim hayirli olsun o fiyata Alinabilecek en iyisini almissin gule gule uzun omuler kullanin çok memnun kalacaksiniz sadece ilk açilista kanallar donar gibi oluyor 20 saniye sonra falan duzeliyor bunun sebebide 2çekirdekli isletim sisteminden kaynakli

kanal geçişinin sorun olacağını sanmıyorum.tüplü tv den sonra bunu görünce zaten o 20 sn nin farkında bile olmazlar :))
    teşekkürler
    aynen oyle kurulumu servise yaptir piksel olmesi varmi diye kontrol et çunku n11 kargo ile gelen urunler biraz zarar gorebiliyor Tv ye guncelleme geliyor surekli arada sirada suan ananemlere gelmis gecenlerde ekranda uyari yazisi falan çikmis LG internet sitesinde destek bolumunde model numarasiyla yapabiliyorsun guncellemeyi dikkat et bizde LG 32lb652v 3d tv var guncelleme geldi kumandadan yukleye basmisiz girmedim ben tvyi fisini çekip kapattim anakart yandi dikkatli ol internete bağlayacaksan tv yi Anne baba belki bilmeye bilir kardesim sonra tvden olursun otomatik guncellemeyide kapat

Saol hocam.LG 40MB27 nasıl bir tvdir?1200 tl gibi bir fiyatı var...
  • airturkey A kullanıcısına yanıt
    Elektronik sans isidir iyi derim kaliteli zannederiz 1 gunde bozulur LG nin bu modeli eski ve fazla özelliği bulunmayan duz led tv eski dediysem 2 3 yillik kasa bu model ama uygun fiyata kendinden uydulu guzel birsey istiyorsan
    VESTEL 43FB8500 modeli full hd 3d smart led tv tam sizlik hem yerli urun servis aği fazla fiyatida 1500TL bu fiyata bu urun iyi sizin bana sorduğunuz model markadan dolayi iyi ama eski kasa urun olduğundan tevsiye etmiyorum karar sizin :)

• 2500 tlye Kadar 140 ekran televizyon arıyorum bütçem bu daha fazla çıkamıyorum tavsiyeniz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

ah kardeşim tv de maalesef teknoloji 1 adım bile ileri gitmemiş gördüklerime binayen söylüyorum yıl olmuş 2016 2009 model 40b650 gibi görüntü veren tv yok(oledler hariç) 40b650 wifi yok smart yok varsın olmasın kafamı duvarlara vuruyorum 46b650 almış olsaydım bi 5 sene daha kullanırdım gel gör ki küçük kalıyor mecburen aldık

kardeş ben mağazada bütün tvleri inceleyerek 58uh635 e karar kıldım tabiki daha iyileri var ama fiyat performans ürünü diyebilirim 3299 a bu boyut va panel eh işte 1800 e 55 sege vermem 6500 üde samsung ks 8000 serisine vermem ortası bu cihaz oldu benim için

58uh635 siyahlar ve renkleri ben başarılı buldum tabiki göz zevki sen gidersin beğenmezsin o ayrı sahsi fikrim oledler ucuzlayana ve oturana kadar lcdleri süsleyip püsleyip sürecekler ju7000 üzerine güya ku7000 çıkardı samsung ama orasını burasını kıstı 100hz paneli aldı 50hz panel koydu biz 3, dünya ülkelerine ittirmeye çalışıyor nerde ju7000 nerde ku7000 demem oki tv teknolojisi yerinde sayıyor.

O zaman 40B650 ye devam desene. :(
    Televizyonu alalı 7 sene oldu, ben de alırken 46 inch almayı çok istedim ama o zaman bütçe elvermemişti, 40B650 2.200 TL ye almıştım 46 sı da yanlış hatırlamıyorsam 2.900 civarıydı. Benim de yeni tv bakma sebebim ekran artık küçük geliyor. 40B650 gibi görüntü vereni bulursam 60 ya da 65 inch alacağım inşallah. aldığım tv de hiçbir özellik olmasa da olur sadece işini çok iyi yapsın yeter yani görüntüyü en iyi şekilde sunsun. Alacağım tv de televizyon yayını izlenmeyecek sadece harici kaynaktan 1080p ve üzeri çözünürlükte Film izlenecek tabi bir de ps4 takılacak o kadar. Hafta sonu oled tvleri biraz daha yakından inceledim senin de söylediğin gibi 40B650 ye en yakın görüntüyü veren oled tv ler, ancak onlar bile çok yakından izlendiğinde görüntü performansı 40B nin altına düşüyor.

• dallass kullanıcısına yanıt
    Satıcıya mesaj attım. TV'yi aldığım zaman kontrollerini yaparım ölü piksel ışık sızması ya da bulutlanma olursa geri yollasam sıkıntı çıkartır mısınız dedim verdiği cevap ;) O şekilde düşünüyorsanız sipariş vermeyin lütfen oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reLo R kullanıcısına yanıt
    İş görür mü, yoksa gerçek hızı 100 Hertz olan bir televizyon bakmak daha mantıklı mı olur?
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.