Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çaylak52 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
88.080
Cevap
1.335
Favori
4.691.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çikizen

32lh604v ile kıyaslarsak ne dersiniz hocam?

Donanım olarak birbirine çok yakın modeller olsada bir kullanıcı arkadaş
    Bu lg panelini baya övmüş, bu artı birşey,
    Ama yinede çıplak gözle görme şansın varsa bu iki modeli gidip yerinde incele ve kararını ver çünkü bi taraftanda arçelik milli sermayemiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konjektor kullanıcısına yanıt
    Bence durum gayet güzel kullanmana bak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FAtEisdEAtH

Merhaba,

Babamlara tv alacağız, sadece televizyon ve internetten film ve arada maç izler. 3D çok önemli değil, ama smartı kullanır.

Bütçe 2500-3000 TL arası,

SAMSUNG UE 55K6000

SAMSUNG UE 55JU7000

SAMSUNG UE55JS7200UXTK

Bu tvlerden en aklıma yatanı JU7000 oldu, ne dersiniz. Vatan bilgisyarda 2700 TL.

Teşekkürler.

Düzeltme: Vatan bilgisayar yanıltıcı olmuş fiyatlarda. Bütçeye göre Samsung 55JU6470 bunu da ekledim seçeneklere.

Arkadaşım bi 55k dışında, (stok babında) nerede tarihi eser var toplamışsın,
    Millet 2016 modellerin artık sıfır açılmamış kutulusunu zar zor bulurken,
    Sen o 2015 modellerin ancak defolusunu bulabilirsin, salla geç o modelleri kesinlikle uzak dur,

Sana tavsiyem bu konuda
    Samsung 55ku7000

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Merhaba,

Babamlara tv alacağız, sadece televizyon ve internetten film ve arada maç izler. 3D çok önemli değil, ama smartı kullanır.

SAMSUNG UE 55K6000

SAMSUNG UE 55JU7000

SAMSUNG UE55JS7200UXTK

Bu tvlerden en aklıma yatanı JU7000 oldu, ne dersiniz. Vatan bilgisyarda 2700 TL.

Teşekkürler.

Düzeltme: Vatan bilgisayar yanıltıcı olmuş fiyatlarda. Bütçeye göre Samsung 55JU6470 bunu da ekledim seçeneklere.

Sen o 2015 modellerin ancak defolusunu bulabilirsin, salla geç o modelleri kesinlikle uzak dur,

Sana tavsiyem bu konuda
    Samsung 55ku7000

Yanıt için teşekkürler.
    Ancak dediğim gibi kullanıcılar yaşlı insanlar son model tv olması çok önem arz etmiyor bu durumda. Stokta, defolu ürün vs olması ayrı konu, açıkçası onu pek düşünmemiştim.

Bununla birlikte bütçede önemli bir unsur. Önerdiğin tv güzel ancak 3200 TL'den aşağı göremedim.
    Bunu 1.seçenek arasına koyuyorum ama bütçe açısından daha uygun olabilecek Samsung JU6470 (2015 yılı) yada Samsung KU6070 (2016 yılı) televizyonlar için ne düşünürsünüz.

Birde Grundig 55 VLX 8586 çok f/p bir ürün gibi duruyor ama ne derler bilemiyorum.

• tv almak zor iş. lg 50 lf 650 tv'im vardı ancak onu annemlere verdim.çünkü benim evime biraz küçük oldu. şimdilik oturma odasındaki 42 ln 80 n ile idare ediyoruz.İki tv arasında dağlar kadar fark var lf 650 v daha büyük olmasına rağmen çok daha netti. sanki insanlar evin içindeydi en ufak bir takılma yoktu.donanımhaber tavsiyesi üzerine almıştım. 42 lb 80 n ise ucuz diye tavsiyesiz aldım ve pişman oldum berbat bir tv hem takılmaları çok fazla hemde net değil.Dayımda lg 4 k uf serisini (model kodunu hatırlamıyorum),benden pahalıya almıştı açık söyleyim lf 650 her türlü uf yi tokatlar 4 k falan hikaye. Hazır indirimler varken 55 inç bir tv almak istiyorum. aklım 55 uh 650 v.'deydi, satıcılar lf 650 v'nin 4 k olanı dedi ama Forumu geriye doğru okudum pek önerilen bir tv değil.Bu hafta sonu yeniden gezdim satıcılar tarafından önerilen tv uh 770v. özellikle dallas nickli arkadaş samsung ku 7000 i çok öneriyor. 55 inçte ku 7000 nasıldır 50 hz olması sıkıntı yaratırmı? zira satıcılar tarafından pek önerilmedi ku 7000. 55 ku 7000 almazsam onun bir üst segmenti nedir? internet,oyun,3d,akıllı kumanda gibi teknik özelliklere takılmıyorum.digiturk kullanıcısıyım genelde sinema kanallarını ve belgeselleri izliyorum.Tv izlerken görüntü çok net olsun ve takılma olmasın istediğim bu

• Ben de 40KU7000 almaya karar verdim gibi hayırlısı ...
  • quote:

Bence durum gayet güzel kullanmana bak :)

Hocam şöyle bi yol izlesem, iade etmeyip 14 gün sonra panel değişimi istesem nasıl olur.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

SAMSUNG UE 55K6000

SAMSUNG UE 55JU7000

SAMSUNG UE55JS7200UXTK

Teşekkürler.

Sana tavsiyem bu konuda
    Samsung 55ku7000

Yanıt için teşekkürler.
    Ancak dediğim gibi kullanıcılar yaşlı insanlar son model tv olması çok önem arz etmiyor bu durumda. Stokta, defolu ürün vs olması ayrı konu, açıkçası onu pek düşünmemiştim.

Bununla birlikte bütçede önemli bir unsur. Önerdiğin tv güzel ancak 3200 TL'den aşağı göremedim.
    Bunu 1.seçenek arasına koyuyorum ama bütçe açısından daha uygun olabilecek Samsung JU6470 (2015 yılı) yada Samsung KU6070 (2016 yılı) televizyonlar için ne düşünürsünüz.

Birde Grundig 55 VLX 8586 çok f/p bir ürün gibi duruyor ama ne derler bilemiyorum.

Arkadaşım dediğim gibi
    2015 model o ju6270 %90 ya müşteri iadeli ayıplı ürün, yada teşhirdir uzak dur,
    İlk başta ben sana o grundig'i önercektim ama 3D vs. istemediğin için ku7000'i önerdim,
    Öte yandan en düşük fiyat
    ku7000 3200 ise
    Grundig 3100 tl. Yani aralarında fazla bir fark yok,
    Ha daha uygun diyosan bak o bulduğun 55ku6070 tam senlik bir model,
    Ku7000'dende aşağıkalır yanı yok,hem fiyatıda cazip alabilirsin...

• arkadaşlar herkese selamlar. televizyon için 4000-6000 tl arası bir bütçe ayırdım. panasonic lerin tr'ye girmesini bekliyorum ama fiyatları ne olur bilmiyorum. belirttiğim fiyat aralığında sizlerin önereceği tv'ler (4k) nelerdir? saygılar....
  • KS8500 serisini bekleyen arkadaşlar. Bugün fiyatları değiştiriyorlarmış komple sizce fiyatlar artar mı yoksa azalır mı? Doların artışı etkiler mi yoksa yeni modeller 3 aya geleceği için azalır mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytamal

İş görür mü, yoksa gerçek hızı 100 Hertz olan bir televizyon bakmak daha mantıklı mı olur?

Senin televizyon'dan ne istediğine bağlı olarak değişir. 50 Hz ile 100 Hz arasındaki farkları göz önüne alarak kendin karar vermelisin.
  • Kurtarin beni de nolur..

Lg49uh850v alayim diyorum. 4k 3d hdr olmazsa olmazlarim. Boyut 49 50 maksimum 55. 3500 lira ust limitim. Uh850v ana konusunda tv den sikayetler fazla. 3d si iyi degilmis , ips ekran,hdr filan falan.. Anlamiyordum da dune kadar... alismamista durmuyor don ... Ama hemen her tv de sikayetler soz konusu. Ku7000 baktim bugun 3d si olmamasi hdr nin servis menusu marifetiyle bilahare aciliyor olmasi icime sinmedi.. Normal yayinda alttan gecen yazilarda belli belirsiz atlamalar mevcuttu ustelik. Grundig 9600 bulamadim. İnceleyemedim o yuzden.. Uh850v ye baktim. 3d si goz agritiyor resmen... 2 dakkada hem de.. Basarisiz degil kesinlikle derinlikte filan ama fena....samsung Ju7000 2015 olani alsam dedim hdr var midir arastirdim,bulamadim. Eski olmasi da dusunduruyor iade urun olabilir.. Ne alacagim ben... Fhd sony aliyordum az kalsin kdl olan bir model; yildigim ,sikildigim icin.. Curve hanim istemez... Yok mu flat 50 inch 4k hdr 3d tv ... Alayim diyorum 850v yi kurtulayim.. Ne dersiniz kurtulayim mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlgrn -- 2 Ocak 2017; 19:48:11 >

• 2016 model TV Lerin fiyatı artmış çok enteresan. Böyle giderse 2017 modelleri beklemek daha mantıklı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

SAMSUNG UE 55K6000

SAMSUNG UE 55JU7000

SAMSUNG UE55JS7200UXTK

Teşekkürler.

Sana tavsiyem bu konuda
    Samsung 55ku7000

Yanıt için teşekkürler.

Arkadaşım dediğim gibi
    2015 model o ju6270 %90 ya müşteri iadeli ayıplı ürün, yada teşhirdir uzak dur,
    İlk başta ben sana o grundig'i önercektim ama 3D vs. istemediğin için ku7000'i önerdim,
    Öte yandan en düşük fiyat
    ku7000 3200 ise
    Grundig 3100 tl. Yani aralarında fazla bir fark yok,
    Ha daha uygun diyosan bak o bulduğun 55ku6070 tam senlik bir model,
    Ku7000'dende aşağıkalır yanı yok,hem fiyatıda cazip alabilirsin...

Peki Grundig 55 VLX 8586 & Samsung KU7000 & Samsung KU6070 3.100-3.200-2.800 TL hangisi tercih edilmeli, bütçe problem değilse.

Grundig özellik olarak ku7000'den daha iyi görünüyor, internete giriş olayı vs nasıldır. 3D'dışında artısı yoksa ve ku7000 ile ku6070 arasında çok fark göremedim, kararsız kaldım açıkçası.

• http://m.n11.com/lg-49uh850v-49-124-4k-super-uhd-uydulu-smart-webos-30-led-tv-P123046594

3000 bin diyor fiyata.. Daha once alisverisi olan var midir saticiyla.. 3.5 tan asagiya hic dusmemisti allinir mi ne dersinİ
  • Max 1000 tl ye 40 inç üstü full HD dahili uyudu alıcılı tv bakıyorum arkadaşlar, duyan gören olursa yazarsa sevinirim.
  • gitti gidiyordan 2489 tl ye 50uh635v aldım + 70 tl parapuanda verdi fiyatı iyi gibi
    tv bugün elime geçti servisi aradım 2 saat sonra geldi kurulumunu yaptı arayüzünü çok sevdim webos gerçekten çok kullanışlı bir kaç test yaptım banding ölü pixsel, tv de takılma yoktu ölü piksel fark edemedim ışık sızması da az biraz var ama rahatsız edici düzeyde değil tv nin dibine girersen fark ediliyor
    ilk izlenim olarak güzel bir tv almak isteyene tavsiye ederim
    1 ay kadar foruma takıldım tv seçmemde yardımcı olan başta dallas hoca olmak üzere emeği geçen herkese tşk ederim elinize emeğinize sağlık
  • Arkadaşlar 1500 tl Ye kadar TV arıyorum. Olmazsa olmazim güzel görüntü ve dahili uydu alıcısı olsun diğerleri eksik olsada olur. Sunny 49DLK005 var bide vestelin 43fb7500 var. Tabi yine 43fb8500 var. Yalnız şu 2 Vestel modeli arasında pek fark göremedim.
  • kafamda deli sorular...

1) bir allahin kulu da merak etmiyor mu ya butun tv yayinlari standart 50hz olmasina ragmen neden 100hz tv daha iyi performans veriyor tv yayininda ve biz 50hz tv altyazida macta falan takiliyor bazen diyoruz? 50hz tv surekli full performansi veremiyor mu acaba dususler mi yasiyor?

2) ozellikle ips paneller nasil hdr oldugunu iddia ediyor? maksimum parlakligi en fazla 400-500 lerdeyken neyin kafasi? hadi hdr10 u da gectim mesela uh850v dolby vision destekli ki dolby vision daha da yuksek standartlari olan bir teknoloji degil mi?

bilen eden varsa bi aydinlatsin ya merak ediyorum...

bu arada heyecan dorukta bakalim CES2017 fuarinda hamgi tvler tanitilacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 3 Ocak 2017; 0:53:27 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lg-55eg910v-55-139-cm-fhd-3d-webos-smart-curved-oled-tvdahili-uydu-alici.html

yaklaşık 2 3 ay boyunca forumda samsung tartışmaları içinde boğulup hiçbirşeye karar verememişken linkteki OLED tv yi teknosadan 3000 TL ye kapattım . kafam rahat OLED tv deki görüntü öyle birşeyki sanırım artık sinemaya bile gitmem. Pioneer BCS-424K Bluray ev sinema sistemiyle birlikte pazar günlerini iple çekiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 684685686687688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.