Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba arkadaşlar yeni bir televizyon almayı düşünüyorum. 3 televizyon arasında kaldım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.

• Video nerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obediah

Merhaba arkadaşlar yeni bir televizyon almayı düşünüyorum. 3 televizyon arasında kaldım. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Samsung 50ku7000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim. Peki bu listeye Lg 49uh850v eklersem hangisi dersiniz? Daha doğrusu yukarıdakilerde 3d yokmuş.

• videoyu ekleyemiyorum. nasıl yapılıyor arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konjektor -- 31 Aralık 2016; 0:17:59 >
  • Merhaba;

2000-2500 bandında, 48-55" aralığında PS4 için TV önerileriniz ne olur?
  • Arkadaşlar bu televizyonu almak istiyoruz ne dersiniz

grundig-48vlx8586

• quote:

Teşekkür ederim. Peki bu listeye Lg 49uh850v eklersem hangisi dersiniz? Daha doğrusu yukarıdakilerde 3d yokmuş.

Yine samsung ku7000 ama illa 3D olucaksa
    Grundig 55 vlx 8586

• quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Merhaba;

2000-2500 bandında, 48-55" aralığında PS4 için TV önerileriniz ne olur?

Nokta atışı
    Samsung 50ku7000

• quote:

Orijinalden alıntı: miritun

Arkadaşlar bu televizyonu almak istiyoruz ne dersiniz

grundig-48vlx8586

Sıkça önerdiğim bir model ama şuan piyasa 48 inç modeli yok sanırım...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam biz bulduk bir tane alalım mı yani tavsiye eder misiniz

• Arkadaşlar merhaba.40 inch ve üzeri 1500 TL'ye kadar tv tavsiyesi verebilecek olan var mı?Babamlara hediye alacağım bu televizyonu.O yüzden sadece görüntünün kaliteli olması yeterlidir diye düşünüyorum.Uzun süre kullanabilecekleri bir ürün olursa sevinirim.Kendinden uydulu olması ya da internete bağlanıp bağlanmaması önemli değil.Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airturkey -- 31 Aralık 2016; 2:48:41 >
  • Rez

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Teşekkür ederim. Peki bu listeye Lg 49uh850v eklersem hangisi dersiniz? Daha doğrusu yukarıdakilerde 3d yokmuş.

Yine samsung ku7000 ama illa 3D olucaksa
    Grundig 55 vlx 8586

55 çok büyük gelir. Peki 48vlx8586 ya da 49vlx9600 nasıldır. Bunlar hayırsa o zaman ku700 kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obediah -- 31 Aralık 2016; 9:29:26 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Dallass hocam cok saol.

50hz olması PS4 noktasında sorun yaratmaz mı peki?
  • quote:

Dallass hocam cok saol.

50hz olması PS4 noktasında sorun yaratmaz mı peki?

futbol maclarinda hareketli sahnelerde falan zaman zaman takilma yaptigi ama cok rahatsiz etmedigi soyleniyor kullanicilar tarafindan genellikle...cok detayci ve takilan biri degilseniz fazla sikinti yaratmaz sanirim...60fps olan oyunlari 50fps oynarsiniz ki o da cok buyuk sorun olmaz bence

• 1.5 aydır TV bakıyorum. İzlemediğim video, okumadığım yazı kalmadı, artık ızdırap düzeyine geldi :)

Bu ya da Sony KDL-50W805C airasında gidip geliyorum. Sony'nin tek eksiği Full HD olması gözümde. 3-4 yıldan önce 4K'nın yaygınlaşacağını düşünmediğimden FHD tarafına yatkınım ancak bu boyutta da FHD'nin sorun yaratmasından şüpheleniyorum. Uydu kanallarını hiç izlemem, kullanacağım alan yoğunlukla PS4 ve yabancı diziler, onları da torrentten max 1080p indirip izleyeceğim.

FHD bir tv'ye de bu donemde 2500+ verilmesi ne kadar mantıklı orası ayrı konu :/
  • quote:

1.5 aydır TV bakıyorum. İzlemediğim video, okumadığım yazı kalmadı, artık ızdırap düzeyine geldi :)

Bu ya da Sony KDL-50W805C airasında gidip geliyorum. Sony'nin tek eksiği Full HD olması gözümde. 3-4 yıldan önce 4K'nın yaygınlaşacağını düşünmediğimden FHD tarafına yatkınım ancak bu boyutta da FHD'nin sorun yaratmasından şüpheleniyorum. Uydu kanallarını hiç izlemem, kullanacağım alan yoğunlukla PS4 ve yabancı diziler, onları da torrentten max 1080p indirip izleyeceğim.

FHD bir tv'ye de bu donemde 2500+ verilmesi ne kadar mantıklı orası ayrı konu :/

evet cok celiskide birakan bir ikilemde kalmissiniz ku7000mi w805c mi....4kyi kullanmayacagim pek diyorsaniz bence sony daha temiz sikintisiz bir cozum olabilir

• Arkadaşlar uzun incelemeler sonucunda Sony 55xd8505 almaya karar verdim. Sony center dan 4300 tl fiyat aldım. sizce değer mi? Yoksa o paraya git şunu al daha iyi diyebileceğiniz tv varmıdır. Curved istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.