Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riberry , bilgennyk , bilgennyk Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
88.193
Cevap
1.337
Favori
4.696.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan arkadaş 60ks8000 aldım. Tizen işletim sistemli. Güya smart tv

Lan hikaye . uygulamalr doru düzgün
    Çalışmıyor. Geldiği ilk gün youtube app çalıştı. İkinci gün kitlendi. O günden beri çalışmıyor. Web tarayıcıda bugün kitlendi. Abi o kadar uydurukki. Zaten 3 tane uygulama var indirebileceğin başka yok. Smart felan hikaye. Buna bel bağlamayın. Sinir küpü olmak istemiyorsanız eski usül bi tane bilgisayarı alete kabloyla bağlıcaksınız. O devamlı bağlı kalacak.
    Gerisi hikaye. Kumandası kullanışsız.
    Bu paraya görüntü kalitesinide eleştirebilirim ama
    Pahalı oledlerle kıyaslarsam bu model mantıklı. Emin olun hala
    Tüplü yada plasma tvler kadar yapamıyorlar hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 28 Aralık 2016; 12:28:34 >
  • Eptt avm de SAMSUNG DÜNYASI MAĞAZASI 49ks 8500 3500TL bu site VE MAĞAZA güvenilir mi bir de samsung türkiye garantili mi satarlar...

Tam samsung49ks 8500 alayım diyorum bu sefer arka panalde açılma yazıları okuyorum başına gelen kullanıcı çok var mış..

Ulan 4bine yakın para ver sorunsuz bir TV alama ne kafan bulamaça dönüyor paramızla rezi olmak bu olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadik006 -- 28 Aralık 2016; 14:25:27 >
  • kututum K kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde hangi migrosda uh610 1349TL ben sanalmarkete filan bakıyorum yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadik006

Eptt avm de SAMSUNG DÜNYASI MAĞAZASI 49ks 8500 3500TL bu site VE MAĞAZA güvenilir mi bir de samsung türkiye garantili mi satarlar...

Tam samsung49ks 8500 alayım diyorum bu sefer arka panalde açılma yazıları okuyorum başına gelen kullanıcı çok var mış..

Ulan 4bine yakın para ver sorunsuz bir TV alama ne kafan bulamaça dönüyor paramızla rezi olmak bu olsa gerek :)

Hocam çok araştırdım o tv yi. 3500 güzel fiyat, eptt ye bende güvenemedim, ayrıca şu son zamanlarda arıza durumlarını daha çok okur olduk. Samsung 49ks8500 almak kumar oynamak gibi geldi bana. Alıp ışık süzmeleri, panelde açılma vb arızalarla boğuşmak korkuttu beni. Çok ta hoşuma giden bir tv'di, vaz geçtim, gittim daha düşük özelliklere sahip grundig 55vlx8586 sparişi verdim. İyi mi yaptım, kötü mü yaptım onu zaman gösterecek. Tv kargoda şu an, daha elime geçmedi. 2500 lira bütçeyle yola çıktım, daha sonra 4000'e kadar çıktım Araştırdıkça neredeyse hatasız ürün olmadığını gördüm, her marka modelde sıkıntı var. Edege led teknolojisnde durum bu. O zaman çok fazla para vermeye gerek yok diye düşündüm. Gittim teknosadan 2789 tl ye grundig aldım. Bakalım bunda ne çıkacak, inşallah sorunu en az seviyede yaşarım

• Arkadaşlar selamlar banada yardımcı olursanız sevinirim

4k led bir televizyon alacağız max bütçe 2600 iyi birşey alalım istiyoruz 4 kisilik bir aileyiz 49 inç olmalı tavsiye edeceğiniz bir TV var mı

Birde ek olarak arkada fon ışığı biçiminde ışık huzmeleri de olursa tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifermorninkstudent -- 29 Aralık 2016; 1:09:27 >

• zvonimir kullanıcısına yanıt
    ah kardeşim tv de maalesef teknoloji 1 adım bile ileri gitmemiş gördüklerime binayen söylüyorum yıl olmuş 2016 2009 model 40b650 gibi görüntü veren tv yok(oledler hariç) 40b650 wifi yok smart yok varsın olmasın kafamı duvarlara vuruyorum 46b650 almış olsaydım bi 5 sene daha kullanırdım gel gör ki küçük kalıyor mecburen aldık

kardeş ben mağazada bütün tvleri inceleyerek 58uh635 e karar kıldım tabiki daha iyileri var ama fiyat performans ürünü diyebilirim 3299 a bu boyut va panel eh işte 1800 e 55 sege vermem 6500 üde samsung ks 8000 serisine vermem ortası bu cihaz oldu benim için

58uh635 siyahlar ve renkleri ben başarılı buldum tabiki göz zevki sen gidersin beğenmezsin o ayrı sahsi fikrim oledler ucuzlayana ve oturana kadar lcdleri süsleyip püsleyip sürecekler ju7000 üzerine güya ku7000 çıkardı samsung ama orasını burasını kıstı 100hz paneli aldı 50hz panel koydu biz 3, dünya ülkelerine ittirmeye çalışıyor nerde ju7000 nerde ku7000 demem oki tv teknolojisi yerinde sayıyor.

• lg 50uh635v
  • Selamın aleyküm.

1400 liraya kadar televizyon bakıyorum. Smart özelliği, 3D gibi özelliklerden çok görüntüsü iyi olsun, malzemesi sağlam olsun, benim için önemli olan o.

Bu şartlarda alabileceğimiz en iyi model hangisi olur ?
  • Benim 2000 bütçem vardı. 2110 a Bimeks ten Philips 43pus6501 aidım. 1 hafta önce.. Ve de çok memnunum şu an için... Senin yerine ben olsam 2600 bütçeye Philips 49pus6501 alırdım.
    Tercih senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 Aralık Cumartesi Akşamı teknosadan bir adet LG 49UH770V marka bir televizyon aldım. Alırken Metrocity şubesinden hemen teslim al seçeneğini seçtim. Normal şartlarda 1 saat içerisinde teslim etmeleri gereken ürünü 4 gün oldu teslim etmediler.

Bu sorunu yaşayan sadece ben değilim bir sürü kişi var. Hâlâ konu hakkında ne yardımcı oluyorlar nede bilgi veriyorlar.

Bence indirim sistemlerinde bir hata oldu ve şuan alan kişileri çıldırtıp ürünleri iptal etsinler ki zarar etmemek için çabalıyorlar bu olayların tek mantıklı açıklaması bu çünkü

O yüzden teknosadan ürün alırken bir kez daha düşünün derim.

https://forum.donanimhaber.com/teknosa-magazadan-hemen-teslim-al-sorunu--122871964

• quote:

Orijinalden alıntı: HHHMMM

24 Aralık Cumartesi Akşamı teknosadan bir adet LG 49UH770V marka bir televizyon aldım. Alırken Metrocity şubesinden hemen teslim al seçeneğini seçtim. Normal şartlarda 1 saat içerisinde teslim etmeleri gereken ürünü 4 gün oldu teslim etmediler.

Bu sorunu yaşayan sadece ben değilim bir sürü kişi var. Hâlâ konu hakkında ne yardımcı oluyorlar nede bilgi veriyorlar.

Bence indirim sistemlerinde bir hata oldu ve şuan alan kişileri çıldırtıp ürünleri iptal etsinler ki zarar etmemek için çabalıyorlar bu olayların tek mantıklı açıklaması bu çünkü

O yüzden teknosadan ürün alırken bir kez daha düşünün derim.

https://forum.donanimhaber.com/teknosa-magazadan-hemen-teslim-al-sorunu--122871964

5 Aralık tarihinde şipariş verdim Teknosa dan yaşadığım sıkıntıları aşağıdaki linkte bulabilirsin.

https://www.sikayetvar.com/teknosa-sifir-diye-teshir-urunu-gonderdi

• Yarın a101e gelen 140 ekran televizyon hakkında ne diyosunuz arkadaşlar 140 ekran televizyon arıyorum 2500e kadar alınırmı fiyatı 2200 galiba
  • hharunn H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun hocam. Bu adamlar her zaman böyle sorunlu işlemler yapıyor galiba

Şu aşamada ne durumda tv ile ilgili bir gelişme varmı ? Kullanıyormusunuz ürünü yoksa iade ettiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HHHMMM -- 28 Aralık 2016; 22:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Yarın a101e gelen 140 ekran televizyon hakkında ne diyosunuz arkadaşlar 140 ekran televizyon arıyorum 2500e kadar alınırmı fiyatı 2200 galiba

Kesinlikle alınır tam fiyat performans televizyonu.

• gökhan44 kullanıcısına yanıt
    Görüntü kalitesi ses kalitesi panel hızı gibi soru işaretleri var kafamda

• Yakinda tv lerede pc bilesenleri eklense..internete daha hizli hiris yapsa daha cok depolama alani bulundursa film izlemek icin vs..daha iyi olmazmi.sizceboyle bi calis.a varmidir
  • Bende yarın alıcam. Bu fiyata bir daha bulamazsın.Vestel kullandım servis kalitesi ve görüntü kalitesi güzel. Üzeceğini sanmam.

• Merhaba arkadaşlar
    Ben de bir haftadır araştırıyorum ama karar veremedim bir türlü
    samsung 55 ku7000
    55 lg uh615v
    yada philips 55 pus 6581 (biraz pahalı )
    bunların Hz leri hakkında da bilgi verirmisiniz her yer farklı söylüyor
    sizce hangisini önerirsiniz hafta sonu almak zorundayım artık
    yada 3000 tl civarı öneriniz nedir
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: makusla58

Merhaba arkadaşlar
    Ben de bir haftadır araştırıyorum ama karar veremedim bir türlü
    samsung 55 ku7000
    55 lg uh615v
    yada philips 55 pus 6581 (biraz pahalı )
    bunların Hz leri hakkında da bilgi verirmisiniz her yer farklı söylüyor
    sizce hangisini önerirsiniz hafta sonu almak zorundayım artık
    yada 3000 tl civarı öneriniz nedir
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Samsung 55ku7000
  • Merhaba.
    Teknosadan aldığım Grundig 55vlx8586 televizyon resimdeki şekilde geldi. Alt kismina dikkat. Diger 8586 sahibi arkadaşlar aceba sizinkilerde mi bu şekildeydi? Yardimci olursaniz sevinirim. Teşekkürler.
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.