Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramonche

Merhaba.
    Teknosadan aldığım Grundig 55vlx8586 televizyon resimdeki şekilde geldi. Alt kismina dikkat. Diger 8586 sahibi arkadaşlar aceba sizinkilerde mi bu şekildeydi? Yardimci olursaniz sevinirim. Teşekkürler.

Ben de teknosadan aynı ürünü spariş verdim, bugün gelir diye bekliyorum. İçerik eksik olmayabilir ama teşhir ürünü olabilir, iade ürün olabilir. Ben şahsen kıllandım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konjektor -- 29 Aralık 2016; 12:28:8 >

• ramonche kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    sorunuz ile alakalı değil fakat. Acaba bu ürünü nerden aldınız ve ne kadara aldınız? Bende arıyorum ama internette pek yok
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Teknosa internetten aldim.
    2789 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba samsung 55ku7500 modelini almayi planliyorum fiyatı ise 4150tl ye buldum bu urun hakkinda tavsiyelerinizi alabilirmiyim
  • oricalcus kullanıcısına yanıt
    Fiyat pahalı. 2450tl civarına almış herkes 2-3 ay önce. :)
  • ramonche kullanıcısına yanıt
    Şu an stok gözükmüyor, 2-3 ay önce çok daha uygunmuş fiyatı.
  • emirhan3108 E kullanıcısına yanıt
    Selam. Ben lg 58uh635v modelini teknosadan 3400 tl ye aldım. Alınalı bir hafta oldu. Ps4 ile birlikte kullanıyorum ve memnunum. Eğer almayı düşünürsen tavsiye ederim. Sorun olursa cavaplamaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Şu an stok gözükmüyor, 2-3 ay önce çok daha uygunmuş fiyatı.

Ben 5 - 6 ay once de bakmistim bu tv ye akakcede aradigimda fiyatını hic 3 bin tlye bile gormedim diyebilirim
    Her neyse yil basindan sonra ucuzlarmi acaba tv fiyatlari

• Bu fiyat aralığında incelediğim en iyi TV bu idi. Ben görüntü kalitesini çok beğenmiştim.

• Beyler şimdi gidip 3.800 tl ye Teknosa'dan KS8500 serisini alayım mı yok. Yoksa cumartesi günü yılbaşı öncesi bir kampanyayı bekleyeyim (tabi olursa)

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Beyler şimdi gidip 3.800 tl ye Teknosa'dan KS8500 serisini alayım mı yok. Yoksa cumartesi günü yılbaşı öncesi bir kampanyayı bekleyeyim (tabi olursa)

Bende suanda teknosaya baktim 4.200 Tl gorunuyor
    Arkadasim eger kampanya bulurusan 4.500 Tl ye kadsr buraya yazarmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madrap2 -- 29 Aralık 2016; 20:06:31 >
  • madrap2 M kullanıcısına yanıt
    Aslında 3.600 tl idi geçen hafta sonu ama benim param yoktu. 2 gün önce teknosada 3.800 olmuştu. Şimdi 4.200 ise demek ki %10 indirim kampanyası bitmiş demektir. Ben hafta sonu bir kampanya yakalarız diye düşünüyorum.

• Yilbasina kadar aldim aldim hocam fiyatlari articakmis gibi duyumlar aliyorum hep ne kadar dogrudur bilmiyorum tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrap2

Yilbasina kadar aldim aldim hocam fiyatlari articakmis gibi duyumlar aliyorum hep ne kadar dogrudur bilmiyorum tabi

Öyle bir şeyler bende duydum ama 2016 model TV'nin de fiyatı artar mı o da ayrı konu.

Cumartesi güzel bir kampanyaya denk gelirsek alırız. Yoksa 2017'de yeni modeller tanıtılır gönlümüz onlarada kayabilir

• madrap2 M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/grundig-55-vlx-8586-2457-tl-acil-yorum--120535003-2

Bu konuda millet almış 2500tl civarına. :)
    Kaçırdık sanırım
    2800 ortalama
  • İNDİRİM KODU : VTN0010TV

arkadaşlar yukarıdaki kodu girerek sipariş verince Vatan Bilgisayardan indirim yapılmakta yılbaşına kadar 3.699 tllik ürün 329 LİRAYA GELDİ TAVSİYE EDERİM.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-49ku7500-49-123-cm-4k-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html
  • Regal 32R4011H 32" UYDU ALICILI LED TV

Bu TV ile ilgili Hertz değerini hiçbir yerde bulamadım. Kendi sitesinde bile yok. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Tek bir yerde 'SMR : 200 Hz' diye geçiyor. Doğru olup olmadığını teyit edemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytamal

Regal 32R4011H 32" UYDU ALICILI LED TV

Bu TV ile ilgili Hertz değerini hiçbir yerde bulamadım. Kendi sitesinde bile yok. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Tek bir yerde 'SMR : 200 Hz' diye geçiyor. Doğru olup olmadığını teyit edemedim.

50 Hz gerçek hızı. yazılımla 200 Hz oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belafonte

İNDİRİM KODU : VTN0010TV

arkadaşlar yukarıdaki kodu girerek sipariş verince Vatan Bilgisayardan indirim yapılmakta yılbaşına kadar 3.699 tllik ürün 329 LİRAYA GELDİ TAVSİYE EDERİM.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-49ku7500-49-123-cm-4k-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html

Hepsiburada.com da 3.119tl bu televizyon illa vatandan almaya gerek yok

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.