Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dallaspage kardeş ben yorumlara göre bir öngörüde bulundum.Sen bu samsunga sahipsin anlaşılan.Performansından memnun musun?Ben zaten tavsiye istiyorum.Şu marka bu marka var diye bir şey mi yazmışım oraya???
  • http://www.beko.com.tr/televizyonlar-quatro-serisi-b49l-9683-5s-tv.html

2100 tl değermi bu tv ye arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgolo -- 3 Ağustos 2016; 23:52:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50ku7000 mi, 49ks8500 mü yoksa49ku7500 mü yarin alacağım?

ks8500 ü alırken cok zorlanacagim . fakat evet kesinlikle deger o fiyat farkına diyor musunuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassin -- 3 Ağustos 2016; 19:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

50ku7000 mi, 49ks8500 mü yoksa49ku7500 mü yarin alacağım?

ks8500 ü alırken cok zorlanacagim . fakat evet kesinlikle deger o fiyat farkına diyor musunuz??

Çok zorlanacaksanız ben KU7000 serisine tamam dedim. 49 inçte kavis çok göze batıyor ayrıca.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun deriz inan...Bu tv bu kadar sık öneriliyor, merakla bekliyoruz...

Fiyatı yukarıya çekip alabileceğim bir tv,ama bana göre fazla gelir düşüncesindeyim.

1500-1600 civarı normal (hatta çok sık tv izlemeyen) bir tv izleyicisine yeter ,az daha çıkabilirim.

43-48 inç internetten kablosunu takıp film izleyebileceğim,ses kalitesi fiyatına göre ortalama üstü olan bir tv önermenizi bekliyorum siz değerli dostların hala.

43ua8900-48ua8900-48ua9300 gibi öneriler gelmiş hep. Çek kombo falan alınabilr,fiyatlarda ama ediğim gibi ihtiyacımdan fazlasına gerek yok.Birde 3d nin tv ye verdiği - eksi özellik nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 3 Ağustos 2016; 20:34:53 >
  • vay be 1 ay önce aldığım televizyonun fiyatı inanılmaz düşmüş :(

internetten satışlarda inanılmaz rekabet var. N11-Gittigidiyor-Hepsiburada gibi sitelerde alacaksanız buralardan alın çok ucuza denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 3 Ağustos 2016; 20:23:25 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    misal??? :))
  • Neden diye soracağınız için size buradan cevap yazdım
    Bu marka/model şuson mesajlarda baya irdelendi...

@_Ceza
    kardeşim sana
    Samsung 55ku7000 almanı öneririm.

@belekbeach kardeşim
    evet ku7000 alabilirsin amma 2500 bütçe için 40 çok çok küçük
    yarın birgün keşke daha büyük ekran alsaydım dersin
    bu yüzden sanada tavsiyem
    Samsung 50ku7000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 3 Ağustos 2016; 20:46:08 >

• Arkadaşlar 16/17 m2 oda için sizce 50 inç mi almalıyım yoksa 55 inç mi. İzleme mesafe ortalama 3.5 /4 metre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak2349 -- 3 Ağustos 2016; 22:36:19 >
  • Merhaba.

Çok küçük bir odaya küçük ekran tv almam lazım. Çok inceledim ve seçenekleri 2'ye düşürdüm

http://www.hepsiburada.com/beko-b22lw5533-22-55-ekran-full-hd-200-hz-uydu-alicili-led-tv-p-EVBEKOB22LW5533

veya

http://www.hepsiburada.com/lg-24mt48u-24-61-ekran-hd-dahili-uydu-alicili-led-tv-p-EVTVLG24MT48

İki televizyonu da canlı inceledim. Gönlüm hem Full HD, 200Hz olması hem de daha estetik durması açısından Arçelik'ten yana ancak bana biraz küçük gibi geldi, 24" boyut olarak daha uygun geldi. Onda da malesef Full HD yok.

Sizce 1366 x 768 olan LG işimi görür mü yoksa Full HD'de ısrar etmeli miyim?

• hassin kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten müzdaribim

• Kesinlikle değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 3 Ağustos 2016; 23:47:40 >
  • SONY KD-65XD9305 'e verilen paraya değer mi ? yoksa oled bir tv mi bakmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaPT!Y3 -- 4 Ağustos 2016; 0:00:48 >
  • akgolo kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı bilmiyorum ama bu başlıkta pek arcelik beko kullanıcısı yok. Ilgili arcelik beko TV konularına bakabilirsiniz.

Kişisel fikrime gelince illaki Arcelik Beko düşünüyorsanız Grundig modellerine bakın derim. Ama onunla da ilgili pek kaynak mevcut değil.

Grundig 49 VLX 9600 modeline bir bakın araştırın derim.

Edit : Arkadaş 3 kere 5 kere fikir beyan edin diye mesaj atıyor. Cevap verincede mesajını siliyor ne acayip insanlar var ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 4 Ağustos 2016; 0:23:36 >
  • Yardımı dokunan fikir veren tüm arkadaşlara Tşklr bugün kuruluma geldiler Tvyi kullanmaya başladım ps4 performansı beni ilk etapta memnun etti siyah performansıda mükemmel yakında ps4 oyunlarıyla ve futbol maçlarındaki performansla ilgili video atıcam teknikten çok anlamam işin çok tekniğine giremem ama video atıcam inş...

• 2500-3000tl arası 4k 50inc ve üzeri tavsiyeniz ne olurdu lütfen yardımcı olunuz.
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Curved olması sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: Istanbulo

quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Samsung KU7000 kullanıcıları başlığında 40" panelde ekrandaki görüntünün gidip gelmesi sorunu yaşayan olmuş, karasız kaldım. Müşteri hizmetleri iyi olsa da daha altından akmayan su ısıtıcı üretemeyen Vestel e de güvenesin gelmiyor. Nerede plasmalar :) (diğer evimde hala Panasonic G30 kullanıyorum)
    Grundig eskiden Alman üretimliydi ve sağlam ürünleri vardı o zaman, fakat iflas etti bildiğim kadarıyla. Üretimleri Türkiyede mi yapılıyor? garanti durumları nasıl?

Abi samsung ku7000'de yeni 1 günlük bile olmayan tv'de sorun yaşayan kişi benim. Şöyle ki, sadece ben olsam diyeceğim bu şans. Ama değil, panelleri sıkıntı. Almayın samsung, bana dua edersiniz ilerde.
    Bakın şöyle araştırın;http://www.cnet.com/forums/discussions/how-many-have-blinking-issue-with-samsung-led-tv-515148/

Blinking problem diye geçiyor yani, göz kırpıyor tv.

Sen ku7000'i aldığın gün nasıl bir sorun yaşadın çok merak ettim açarmısın...

Bu konuda verdiğin linkin mesaj tarihleri 2011
    Biz şuan 2016dayız yani o yazılanlar 5 yıl öncesine ait...

Evet. Kendin söylüyorsun kardeşim 5 yıl öncesine ait. Ve samsung hala test süreçlerini kalitesini yükseltebilmiş değil. 5 yıl sonra aynı sorun 2016 model ( Samsung KU7000 )diye kaktırdıkları bende de çıktı. Kurulum yapıldıktan 15dk sonra ekran göz kırpmaya başladı. Kapanıp geri açılıyor ama ses var. Değişim talep ettim. Min 1 hafta dediler. 40 inch tv almıştım 2500TL verdim. Adamlar yenisini getirmek yerine nasıl olsa paranı aldık bekle bakalım 10-15 gün diyorlar kısacası. Ben de cayma hakkımı kullandım çünkü burası kore yada muz cumhuriyeti değil. Türkiye Cumhuriyeti. Kafalarına göre yasa/kural koyamazlar. Tüketici hakları var.

Neyse iade etmeye çalışıyorum 4gündür işte. Daha uzayıp gidecek bu. Aynı modelin 55 inchini arkadaşım almıştı bir kac ay önce. Şuan günde 1 onunda yapıyormuş. Pek takmamış. Ama ilerde sıklaşır elinde patlar korkuyor o da. Aynı şekilde burada forumda başka arkadaş aynı sorunu yaşamış.

Şimdi ben demiyorum ki philips lg sony beko açelik vestel daha iyidir. Fakat bu samsung tvleri, ve garanti kapsamında değiştirme politikaları rezil. İnşallah 1 ay sonra da senin başına gelmez. Bu çileyi çekmezsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Istanbulo -- 4 Ağustos 2016; 10:09:27 >

• Daha 4K evrimini tamamlamamışken buyrun buradan,

http://www.log.com.tr/japonyada-8k-yayin-donemi-basliyor/
  • Arkadaşlar forumu son 20 sayfadır takip ediyorum heralde. Hepiniz çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz. şu ana kadar anladığım ve mağazalarda gördüğüm ku serisine dokunulmaz. ks ler ateş pahası 49 inch de bana ufak gelecek. sony xd93 modeli harika görünüyor ama o da çok tuzlu. grundig immensa modeli sadece bana keyif verdi ama o da grundig! cesaret edemiyorum. ips panellerden uzak durmak istiyorum ama lg nin görüntüsünü her zaman beğenmişimdir ve mağazada gördüm 55 uh850v harika görünüyordu. grafik takıntım var ama ışık sızması çok kuvvetli yaşanıyor diyorlar lg lerde bunu çok aşırı deneyimleyen bir arkadaş oldu mu? lg nin tek kronik sorunu bu mudur arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.