Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , atheriff , saitates Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil3 iOS
5 sn
88.169
Cevap
1.337
Favori
4.695.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 33643365336633673368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözümü kararttım ve 2 hafta önce TCL p8m 55" modelini sipariş ettim. Televizyonu kurarken panelin kırık olması yüzünden ürünü satıcıya geri yolladım. Değişim talep ettim. Eğer para iade ederse ne alacağımı bilmiyorum. İndirimden 7500 TL ye 55xh9096 almadığıma çok pişman oldum. Şimdi ise ne alacağımı bilmiyorum. Va panel Android tv ne alınır? Max 5000tl ye. Biraz daha biraz daha eklenin sonu yok. Netflix, amazon youtube normal tv olarak kullanılacak. Oyun konsolu falan takılmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekonomisty E kullanıcısına yanıt

Görünen köy kılavuz istemez demek daha dogru.Tvnin ali al moru mor olmus.Degisim ne olur bilinmez ama sansini bir denesin.

• zaffer53 kullanıcısına yanıt
    Android tv Sony alınamıyorsa Philips en mantıklı seçenektir.
  • LG 50NANO796 tv nin görüntü ayarlarını ne yaptıysam istediğim parlaklık ve kalitede yapamadım. Bunun yokmu şöyle güzel net canlı bir izleyebileceğim ayarı? Tv ilk gün kurcalarken yapay zeka diye bir menü görmüştüm görüntü ile ilgili onu açık yapmıştım şimdi onu bulamıyorum nerdeydi diye.. Servisi bile aramayı düşünüyorum bu yüzden.

• 9 senedir kullandığım LG LM640s smart tvmi YouTube destegini kestikten sonra aldığım mibox 4k ile kullanıyorum.
    24 m2 odada kullanmak üzere büyük ve iyi ses veren 4k tv almak istiyorum.Duruma göre mi box veya sadece kendi smart özellikleriyle kullanabilirim.
    YouTube ve Netfilx ve maç izlemek için lazım oyun konsolları şimdilik düşünmüyorum fakat ilerde alabilirim.5-6bin lira arası tv önerebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 18 Aralık 2020; 22:54:21 >
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    Sorunuzdan bağımsız geçen gün 4999 e düşmüştü bu tv ama sanırım görüntüden çok memnun değilsiniz.
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt

ben 20 gün önce 5199 liraya aldım amazondan. panel va oldugundan mıdır nedir alışamadım hep bi soluk gıbı gelıyor goruntu.

Aksine va olduğu için daha parlak olması gerekir. Va ips testi yapar mısınız?

nasıl yapılıyor hocam yardımcı olursan sevinirim.

Parmağınızla ekrana c harfi çizin. İz kalıp hemen geçiyorsa va hiçbir şey olmuyorsa ips dir.

bundan önceki 2 tv ips ekrandı ilk defa va panel kullanıyorum bana da hep daha iyi diyorlardı kulaktan duydugum kadarıyla deneme şansım olmamıştı ama ips bence daha iyi sanki bu konuda

Testi yaptınız mı dediğim şekilde?
  • LG 55nano866 7469 TL ye alınır mı? Tavsiyeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutcrbc

LG 55nano866 7469 TL ye alınır mı? Tavsiyeniz?

Multimedia değil asıl amaç film ve/veya oyun için görüntü ise o ips panel vasattır.

VA panelli marka modellere bakmalısın

Sana tavsiyem Samsung 55Q70T

• dallass kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• kkarangalan kullanıcısına yanıt
    Bu televizyon işi birazda kısmet işi,amcaoğlu sunny aldı 10 senedir kullanıyor.
    Ne marka alırsanız alın 5 - 6 yıl götürür zaten , fakat benim Samsung 2,5 yılda çöp oldu. Bazen böyle şeylerde olabiliyor.
    Ucuz ve küçük tvlerde Vestel ve alt markalarını tavsiye ederim. Sağlamlık açısından.
    Ben bir otelde teknik servis olarak çalıştım. Küçük ekran Vestel televizyonlar vardı bizde .Tam 180 tane vardı.
    2 yıla yakın çalıştım ,bir tanesi bile bozulmadı, bu benim için referans oldu. O sebeple tavsiye ediyorum. Ses ve görüntü sizin için önemli ise daha yüksek markalara bakmanız lazım.
    Monitör TV lerde var,onlara uydu cihazı gerekiyor.

yaptım ama bişey olmadı bastırmak mı gerekiyor acaba?

benim bir sorum da resim menüsünde led yerel karartma seçeneği yok benim neden acaba?

LG IPS vs VA panel subespañol:https://www.youtube.com/watch?v=SiW5AaGMRsI&feature=youtu.be bastırmaya gerek yok. Şu videoyu izlerken misin? Eğer ips ise ki öyle görünüyor. Neden her yerde va yazıyor.
    Yaptım hocam iz çıkıp anında siliniyor.
  • Bende Siyah Seviyesi menüsü aktif değil neden? TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 33643365336633673368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.