Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 30793080308130823083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Arkadaşlar merhaba, kardeşime düğün hediyesi tv alacağım. İki tv arasında kaldım...

65-TU-8000 ile 75-TU-7100 modeli arasında kaldım, kafamdaki bütçe 10 bin tl...Kullanım amacı normal tv izlemek + netflix, youtube vs için olacak...

Bu modeller arasında tercihiniz ne olurdu ? Kısa açıklamalarla izah ederseniz mutlu olurum, şimdiden teşekkürler...
    Hocam merhaba;
    bana sorarsanız Xf9005 veya Q80 serisi ama ben geçmişten gelen bir Sony kullanıcısı olarak Xf9005 öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

samsungun bu sene q80t altı tüm modellerinden uzak durun...

lg nin oled harici un7400 serisi harici tüm modellerinden uzak durun...

philipsin 7-8 serisinden komple uzak durun...

biz ne alacağınız diyorsunuz belki ama bu tv lere vereceğiniz her kuruşa yazık..
    bize bir cihaz önermeniz lazım o zaman 3 ay sonra evleniyorum hala tvm yok. 49 veya 50 lazım
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    50q60t 50un7400 modellerine bakın hoşunuza gideni alın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

50q60t 50un7400 modellerine bakın hoşunuza gideni alın hocam
    Teşekkür ederim hocam sony 49XG7096 cihazı nasıl sizce?
  • canozkara kullanıcısına yanıt
    ips panel giriş seviye uzak durun hocam
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    1 usd = 10 tl üzerinden indirim olur evet :)
    beklenecek zamanlar geçti.
    bir an önce alın bence. ben şahsen öyle yaptım.
    1 günde dövizin fırlamayacağını garanti görüyor ekonomiyi iyi görüyorsanız bekleyin.
  • Arkadaşlar aynı markada aynı fiyat aralığında bu iki modelin bir birlerinden ne farkı var bilen yardımcı olursa sevinirim.
    Awox A 203200 vs Awox PAN-3282 Farkı
  • 6-7000tl arası 55" üstü normal tv izleyicisi için öneriniz ne olur?
  • a_dmr kullanıcısına yanıt
    Bende dün bu modeli sipariş verdim bekliyorum. Geldikten sonra yorumumu paylaşacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Hocam bende 55q70t düşünüyorum, fiyat nedir ben peşin alacağım, direk mağazadan alsak daha ucuz olur mu acaba?

Alıntıları Göster
    55Q70T için Samsung bayisinden fiyat sordum, piyasa fiyatından daha ucuz değil (8200 TL) ama 8 taksit imkanı sundu sorduğum bayi, onda da fiyat 8400 TL, 600 TL'de alışveriş kartı hediyesi varmış (yalnızca Samsung ürünleri için değil, başka şeylerde de harcanabiliyor. O yüzden bayilere de sormakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 11 Eylül 2020; 20:7:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musuz

1 usd = 10 tl üzerinden indirim olur evet :)
    beklenecek zamanlar geçti.
    bir an önce alın bence. ben şahsen öyle yaptım.
    1 günde dövizin fırlamayacağını garanti görüyor ekonomiyi iyi görüyorsanız bekleyin.
    Ben de Cuma indirimleri olur mu diye bekleyeyim diyorum ama dediğiniz gibi iki gün sonra 8 binlik tv'nin fiyatı dövizden dolayı artacak, indirime girse de en iyi ihtimalle şu anki fiyata düşecek, o yüzden al geç diyor içimdeki ses.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

55Q70T için Samsung bayisinden fiyat sordum, piyasa fiyatından daha ucuz değil (8200 TL) ama 8 taksit imkanı sundu sorduğum bayi, onda da fiyat 8400 TL, 600 TL'de alışveriş kartı hediyesi varmış (yalnızca Samsung ürünleri için değil, başka şeylerde de harcanabiliyor. O yüzden bayilere de sormakta fayda var.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler, mağazadan almayı düşünüyorum kargo riski falan uğraşmadan.

• 6000 tl ye 50Q60TA alacağım .... fikrime olumlu olumsuz görüş bildirecek var mı :)))
  • sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Amazon'da satıcı da Amazon olarak 5850 liraya satılıyor.. Oradan alabilirsin 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    RNNN, konumuz Tu8500
    Rtingste tu8500'ün incelemesi yok senin bu paylaştığın resimler ise tu8000'e ait.
    Yani tu8000 ile tu8500 arasında nasıl bir donanım farkı var bilemeyiz.
    Örneğin tu8500 dual led...

(2019) 55RU7400 modeli için de fikriniz TU serisiyle aynı paralelde mi?
    RU7400’ü, 55UM7450(2019) ya da 55UN7400(2020) ile kıyaslarsak?

• dallass kullanıcısına yanıt
    hocam sen donanımı boşver bu işlerden anlıyorum diyorsun mağazaya gidip tu8500 modelini incelediğinde hiçbir sıkıntı görmüyormusun yada için rahat önerebiliyormusun bu modeli? cevap evetse bu konuları bence konuşmamıza gerek yok bambaşka iki dünyadayız :)

• Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    ru7400 tu serisinden daha iyi bana göre hocam lg modellerle karşılaştırmak pek mantıklı değil çünkü yazdığınız modellerin 55 inch olanları ips panel

• tu serisini rtings değil de kır belini Ali dayı incelerse anca gideri olur..
    Evet evet IPS olduklarını bilerek sordum. Ben genel anlamda RU7400 konusunda düşüncenizi öğrenmek istedim. Çok kötü bir VA’yı, daha dengeli iş çıkaran bir IPS panele tercih etmek mantıklı değil dediğinizi hatırlıyorum TU ve UN serileri konusunda önceki yazışmalarda.
    Aynı düşünceniz 55RU7400 ile 55UM7450/55UN7400 kıyaslamasında da geçerli mi demek istedim aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helvetica34 -- 11 Eylül 2020; 22:19:39 >
  • 
Sayfa: önceki 30793080308130823083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.