Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yani diyorsunki hocam renk gösteremesede bantlanmada olsa netlik kötüde olsa ne olursa olsa yinede va panel olmalı öylemi :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle demiyorum tabii ki lakin tu8500 için konuşuyorum, diğerlerine zaten bakmamak lazım, ips panelli bir cihazdan da kötü değil.. İps panele sahip bazı tv'ler var çevremde gerçekten sıkıntıları çok fazla..
    Zaten ben de ısrarla tu8500 alsınlar demiyorum.. 3-5 daha fazla vererek Q serisine çıkmaları hususunda sizinle aynı fikirdeyim.. Ya da o kadar çıkamayanlar va panelli un7400 alabilirler..
    Zaten burada tek sorun 43 inçte hocam..
    Çünkü 50 inçte ucuz olan un7400 ya da daha iyi olan Q60t var.. 55 inç ve üstünde yine Q60t aradaki fiyat farkına değecek durumda..
    Tek sıkıntı 43 inçte Qled yok ve un7400 ips panel.. E artık 43 inç alacak adam gidip görüp kararını versin.. Ona yapacak bir şey yok..
    Diğer tüm modellerde seçenekler var zaten hocam 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dostlar Samsung 43tu7000 modeli aldım kanal geçişi sırasında parlaklık hafif düşüyor yarım saniye sonra geri parlaklık artıyor televizyonda bir problem mi var acaba yoksa hepsimi böyle kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Arkadaslar merhaba, konuyu biraz okudum daha cok ust model tvler hakkinda yorumlar var. Oturma odası icin buyuk ekran, uygun fiyatli, cok ozelligi olmayan bir tv ariyorum. Ana tv olarak salonda Samsung 60ks8000 model tv kullaniyorum memnunum, genelde uydu yayini ve netflix izliyorum.

Oturma odasina Dijitsu 50” DJTV501 almayi dusunuyorum fiyati hepsiburadada 2100tl. Odada uydu hatti yok, bu tv ye mi box baglayip tv+ uyeligimden ulusal kanallari izlemeyi ve netflix izlemeyi dusunuyorum. İzleme mesafesi yaklasik 2,5m. Sizin oneriniz ne olur?

• Amazonun Philips 55pus7304 TV için iadesini beklerken almayı düşündüğüm tv 55Q70T yine zam yedi. Hadi bakalım, amazondan para gelene kadar artacak mı azalacak mı. Keşke 55q80T 8bin seviyelerine inse de onu alsam.
  • Asla 50 inçten yukarı çıkamam, 5500den fazla veremem derken 55q70t aldım arkadaşlar, inşallah memnun kalırım. Panelin 100 hz olması seçimimde çok etkili oldu, şu anki salonuma tv sehpama falan büyük gelecek olmasına rağmen bunu aldım, daha kurulmadı inşallah sorunsuz olur.
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sana dedim di al diye sizde acelem yok demiştiniz şuan fiyatlar hep yükseldi 50q60t 5749 du 2 gün önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba..Şuan 55xe9005 sahibiyim ve gayet memnunum.Ama yeni nesil oyun konsolları artık hdmi 2.1 destekli olacak ve bazı özelliklerden mahrum kalacağız gibi.Acaba ağırlıklı olarak konsol için kullananlar tv sini güncellemeyi düşünüyor mu yoksa şu anlık cok gerekli değil mi?Amacım xh90 gibi hdmi 2.1 destekli 65 inch bir tv ye geçmek. Veya ekran boyutundan feragat edip lg 55 cx modelinden almak ama oledlere hala kuşkulu bakıyorum..

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Valla insanlar boyle almaya devam ettigi surece fiyatlar dusmez artar.almasinlar illaki duser.urunler hersene 2bin zamli geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 12 Eylül 2020; 16:8:54 >
  • Ofiste kullanılmak üzere günlük kullanım ve kısa sunumlar için en az 50 inch TV öneriniz var mı?
  • Merhabalar,yıllar sonra televizyon değişikliği yapacam.
    4000-5000 bandında özellikle 49' veya 50' önerebileceğiniz tv var mı?
    Aşağıdaki tvyi almayı dünüşünüyordum ta ki buraya gelene kadar.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-ue50tu7000uxtk-50-127-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000UXPWD?magaza=CarrefourSA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul-15 -- 12 Eylül 2020; 16:55:47 >
  • Dostlar 100 tl farkla 50q60t ye değiştirdim 55tu8500'ü. 2 2.5 metre izleme mesafem olduğu için sıkıntı olmayacağını düşünüyorum 50 inç olmasının. Umarım doğru bir karar vermişimdir. Açıkçası buradaki yorumlar da çok etkili oldu bu değişimde. Sizlerin de yorumunu merak ediyorum.

• SFEzone S kullanıcısına yanıt
    İyi bence 50 ile 55 arasında çok büyük fark yok nerden değişimini yaptınız mağazadan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

İyi bence 50 ile 55 arasında çok büyük fark yok nerden değişimini yaptınız mağazadan mı
    Aynen hocam. Yani daha değişim yapılmadı yarın değiştirilecek . Saolsunlar kutu daha hiç açılmadığı için zorluk çıkarmadılar.

• SFEzone S kullanıcısına yanıt
    Zaten tu8500 serisini renk olarak kötü diyorlardı q60t serisi ondan iyi hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Zaten tu8500 serisini renk olarak kötü diyorlardı q60t serisi ondan iyi hayırlı olsun.
    Saolun hocam. Ben de gelen yorumlardan sonra tu serisinden çok soğumuştum açıkçası. Böyle de bi imkan geçince elime değerlendirmek istedim.

• 50 inch alma hevesim var. 50Q60TA .... ama hanım cok buyuk olur diyor.... tv izlemek icin mesafemiz 2,5 metre falan ...

40 yada 43 inch qled tv yokmu acaba piyasada..benim aklım hep qledlerde kaldı... onlar iyi diye dusunuoyrum..

ayrıca dunden bu yana 100 tl zam koymuslar baktıgım tv ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

50 inch alma hevesim var. 50Q60TA .... ama hanım cok buyuk olur diyor.... tv izlemek icin mesafemiz 2,5 metre falan ...

40 yada 43 inch qled tv yokmu acaba piyasada..benim aklım hep qledlerde kaldı... onlar iyi diye dusunuoyrum..

ayrıca dunden bu yana 100 tl zam koymuslar baktıgım tv ye
    Hocam 2.5 metre gibi bir mesafede 50 normal durur gibime geliyor. Ben de neredeyse aynı izleme mesafesinde 50q60t tercih ettim küçük mü oldu diye bile düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SFEzone

Hocam 2.5 metre gibi bir mesafede 50 normal durur gibime geliyor. Ben de neredeyse aynı izleme mesafesinde 50q60t tercih ettim küçük mü oldu diye bile düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    aldınmı hocam urun geldi mi...

ben gidip bi yerinde goreceğim boyutlarını bakalım....

tu8500 var... 40 inc alırsam..onu almaya istekli degilim... ama 50 inch buyuk ise mecbur 40 inch alacam

50q60ta almak istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevemem1985 -- 12 Eylül 2020; 18:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

aldınmı hocam urun geldi mi...

ben gidip bi yerinde goreceğim boyutlarını bakalım....

tu8500 var... 40 inc alırsam..onu almaya istekli degilim... ama 50 inch buyuk ise mecbur 40 inch alacam

50q60ta almak istiyorum...

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle ki ben zaten 55 inç tu8500 modeli almıştım ve evime gelmişti fakat kurulmamıştı henüz. Bizim evdekiler de çok mu büyük acaba diye düşünürken forumdaki arkadaşların da tu8500 ile ilgili çok kötü yorumlarını görünce hem izleme mesafesi açısından hem de qled daha iyidir diye düşünürek bir boy ufak olan 50q60t ile değiştirmek için mağazayı aradım onlar da aradaki 100tl farkı ödedikten sonra sıkıntı olmayacağını söylediler. Yarın gidip teslim alacağım. Tu8500 ile ilgili pek iç açıcı yorumlar yok açıkçası hocam bunu düşünerek tercihinizi yaparsanız sizin için daha iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.