Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB , MichaelMyersSTAB Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o paneller arasında almanı önerceğim
    Lg 43uh650v dir.
    ama trye gelmiş olsaydı
    samsung 43ku7000 almanı önerirdim...
  • engova kullanıcısına yanıt
    eee benim taa konu başında söylediğim;
    "PAHALIDIR, UCUZA GÖRE iYiSiDiR" sözüme etmedikleri hakaret kalmamıştır.
    Halbuki ticareti yapılan tüm metalarda (çok çok istisnai durumlar hariç) bu bir kanundur.
    Neka para oka köfte sözü boşuna söylenmemiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 15 Mayıs 2016; 22:44:57 >
  • dallas hocam hayırlı akşamlar. daha önce senden yardım almıştım ama tv yi henüz almadım. 7 metre salonum var. uhd 4k tv almak istiyorum. 3d olsada olur olmasada olur. genelde film ve maç izlemek için kullanacağım. bütçem en fazla 3500 ama aldığım tv ye değecekse 300-500 daha arttırırım. bana daha önce 58uf830v önermiştin. forumu sürekli takip ediyorum şu anda en çok öne çıkan tv ler 55ju7000, 55js7200, 55x8505c. tabi birde samsung ve lg nin 2016 tv leri çıktı. çok acelem yok 1 ay daha bekleyebilirim. bu seferde iyi olan 55ju7000 gibi modellerin kapalı kutusu tükenir mi ? bu dört model arasından hangisini tercih etmeliyim ? yada 2016 modellerde fiyat performans açısından daha iyi bir televizyon alabilir miyim acaba ?
  • arkadaşlar vestel 40ua8900 veya 43ua8900 alınır mı?

diğer markaların 4K'larına göre bayağı uygun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Doğru soyleyeni 9 köyden kovarlar hocam kesinlikle haklisin

• engova kullanıcısına yanıt
    Bu ks serisi ayni zamanda ps4 gorevi yapiyor sanirim. Ama internette baktigimda fiyat bulamadim. Siz yurt disindaki magazadalarda mi baktiniz. Bir burada baktiysaniz ks9500 un ve biliyorsaniz ks8500 55 inchin fiyati nedir acaba. Ps4 ozelligi nedeniyle bu tvyi alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrzkentli

dallas hocam hayırlı akşamlar. daha önce senden yardım almıştım ama tv yi henüz almadım. 7 metre salonum var. uhd 4k tv almak istiyorum. 3d olsada olur olmasada olur. genelde film ve maç izlemek için kullanacağım. bütçem en fazla 3500 ama aldığım tv ye değecekse 300-500 daha arttırırım. bana daha önce 58uf830v önermiştin. forumu sürekli takip ediyorum şu anda en çok öne çıkan tv ler 55ju7000, 55js7200, 55x8505c. tabi birde samsung ve lg nin 2016 tv leri çıktı. çok acelem yok 1 ay daha bekleyebilirim. bu seferde iyi olan 55ju7000 gibi modellerin kapalı kutusu tükenir mi ? bu dört model arasından hangisini tercih etmeliyim ? yada 2016 modellerde fiyat performans açısından daha iyi bir televizyon alabilir miyim acaba ?

Geçen senenin gözde modeli 55JU7000 hala alınabilir bir model.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Hocam ks9500 ü bursa kent meydani avm de ki samsung bayisinde baktim. 8990 tl idi fiyati... Ku7000 vardi bide ama o teknosa mağazasında var di onunda fiyati 4 bin 5bin küsur mü neydi unuttum simdi :)

• oda büyük olduğu için 58uf830v, yorumlarda okuduklarıma göre en iyisi sony marka diye söylenmiş bu yüzden 55x8505c, en gözde model 55ju7000. bu sebeblerden dolayı kafam çok karıştı bunları göz önüne alırsak tercihimiz yine 55ju7000 mi olmalı
  • hrzkentli H kullanıcısına yanıt
    Evet...

• quote:

Orijinalden alıntı: hrzkentli

oda büyük olduğu için 58uf830v, yorumlarda okuduklarıma göre en iyisi sony marka diye söylenmiş bu yüzden 55x8505c, en gözde model 55ju7000. bu sebeblerden dolayı kafam çok karıştı bunları göz önüne alırsak tercihimiz yine 55ju7000 mi olmalı

Sony Türkiye'de servis konusunda sıkıntılı bir firma olduğu için Samsung almanız daha doğru bir tercih olacaktır. Şu anda televizyonlarda en iyi servis hizmeti veren firma Samsung. 58UF830V modeli de stoklarda bulunmuyor şu anda. Kalanlar da açık kutu cihazlar.

• Samsung amiral gemisi yeni 4K televizyonunu CES Fuarı’nda sergiledi. Dünyanın en ince çerçeveye sahip kavisli televizyonu olarak lanse edilen 88 inç büyüklüğündeki KS9500 SUHD TV‘lerde, daha önceki Samsung SUHD televizyonlarda olduğu gibi Quantum Dot teknolojisi kullanılıyor.

Bu teknoloji sayesinde geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunan televizyonda HDR desteği de bulunuyor. HDR desteğiyle parlaklık ve zengin renkler üretebilen televizyon kullanıcıların çok daha gerçekçi bir deneyim elde etmesine imkan tanıyor. UHD Premium sertifikasına da sahip olan televizyon, 1.000 nit parlaklık değeriyle farkını ortaya koyuyor.

Yeni bir uzaktan kumandayla birlikte gelen televizyon yeni Ultra Black teknolojisi yardımıyla ışık yansımalarını da önlüyor. V şeklinde ayak tasarımı kullanan televizyonun arka kısmında fırçalanmış alüminyum malzemesi tercih edilmiş. Yenilenen Tizen işletim sisteminin yer aldığı Samsung KS9500’da PlayStation oyunlarının oynanabilmesi için PlayStation Now servisi de mevcut. Samsung KS9500’in ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.

CİHAZIN TASARIMI MUTHİS SİFİR CERCEVE, SUHD, HDR, 1000 NİT, PLAYSTATİON NOW. BU TV ALABİLECEKLERİM LİSTESİNDE 1 NUMARAYA YERLESTİ SU AN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 16 Mayıs 2016; 11:38:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Samsung amiral gemisi yeni 4K televizyonunu CES Fuarı’nda sergiledi. Dünyanın en ince çerçeveye sahip kavisli televizyonu olarak lanse edilen 88 inç büyüklüğündeki KS9500 SUHD TV‘lerde, daha önceki Samsung SUHD televizyonlarda olduğu gibi Quantum Dot teknolojisi kullanılıyor.

Bu teknoloji sayesinde geniş bir renk aralığı ve doygunluğu sunan televizyonda HDR desteği de bulunuyor. HDR desteğiyle parlaklık ve zengin renkler üretebilen televizyon kullanıcıların çok daha gerçekçi bir deneyim elde etmesine imkan tanıyor. UHD Premium sertifikasına da sahip olan televizyon, 1.000 nit parlaklık değeriyle farkını ortaya koyuyor.

Yeni bir uzaktan kumandayla birlikte gelen televizyon yeni Ultra Black teknolojisi yardımıyla ışık yansımalarını da önlüyor. V şeklinde ayak tasarımı kullanan televizyonun arka kısmında fırçalanmış alüminyum malzemesi tercih edilmiş. Yenilenen Tizen işletim sisteminin yer aldığı Samsung KS9500’da PlayStation oyunlarının oynanabilmesi için PlayStation Now servisi de mevcut. Samsung KS9500’in ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor.

CİHAZIN TASARIMI MUTHİS SİFİR CERCEVE, SUHD, HDR, 1000 NİT, PLAYSTATİON NOW. BU TV ALABİLECEKLERİM LİSTESİNDE 1 NUMARAYA YERLESTİ SU AN.

KS9500 fiyatı abartı olur. KS8000 modelini bekliyorum ben. Umarım 55KS8000 modeli 5500 lirayı geçmez.

• Dun samsung katalogunda sadece 60 '' lik ks 8000 vardi 49ve55lik ks8500 modeliydi anlamadim bunlarin yaptiklarini 7000 modelleri de ks degil ku idi normalde ks serisinin 7000 ve 7500 u de var

• safaky10 S kullanıcısına yanıt
    Kardesim inan bu yuzden psikolojim bozuldu bi tv alacaz devlet meselesine cevirdim işi almaya kalksam para konusu dert almayip beklemek daha dert almadan edemiyomm imzamdaki pc yi satiliga cikardim alabilen yok hay ben boyle işin

• 4000 TL'yi aşmayacak f/ olarak hangi modelleri önerirsiniz ?
  • Hocam ben de henüz bi tv alamadım 😞
    Ju7500, ju7000. X850c. 4000 ve üzeri bunlar.
    Sizce 2500 e 50w805c alınır mı?
    Ya da ne alınabilir yardım lütfen 😞

• ACİL YARDIM

Samsung JU6470 ile JU6570 birbirlerine göre artıları, eksileri nelerdir.
    Curved ekran olmasının avantajları, dezavantajları nelerdir?

Sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim?

JU6070 de sizce tercih edilebilir bir model mi? neden?
  • Konudan fazlasıyla faydalandım. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vegetto7

Hocam ben de henüz bi tv alamadım 😞
    Ju7500, ju7000. X850c. 4000 ve üzeri bunlar.
    Sizce 2500 e 50w805c alınır mı?
    Ya da ne alınabilir yardım lütfen 😞

4K takıntınız yoksa 50W805C alınır

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.