Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Max 5000 TL 60" 4K TV önerir misiniz ?
    LG 60UF778V bu TV hakkındaki yorulmarınızı alabilirmiyim.
    Bir diger sorumda 2016 TV ler ne zaman satışa sunulacak aceba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakalli_ -- 8 Nisan 2016; 18:53:35 >
  • Arkadaşlar LG 55UH850V için görüşleriniz nsl?

Var mı kullanan incelemeleri takip eden?

LG UF8507 düşünüyorum ama 2016 model olması ve model numarasının sonundaki V truemotion demek sanırım bu modeli de listeme soktu.
  • Ekip selam.. Gördüğüm kadarıyla phil için güncelleme gelmiş, herkes bu güncellemeile 4k olayının kökten çözüleceğini umuyor. Bende bir süredir tv arıyorum, açıkçası 2015 lerden samsung 7000, phil 7100 ve 7600 arasında kalmıştım. Şu 4k sorunu yüzünden emin olamayınca biraz samsunga kaymıştım ama 2016 modellerde bu sorunun çözüleceğini duyunca 2016 6501-7101 beklemeye başladım. Eğer bu güncelleme ile 4k sorunu toptan çözülürse 2015 ler için sizce phil 7100 mü 7600 mü almalıyım, yoksa 2016 6501-7101 mi ?
  • bu teknoloji firmalarının hepsi resmen arsız hırsız bir ürünün fiyatının maliyetinin önemi yok bunlar için ne kadar fazla kazanırsak o kadar iyi mantığıyla tutturdukları fiyata satıyorlar ayrıca kartel olmuşlar hepsi aynı fiyatı veriyor bu memlekette rekabet kurumu işe yarasa bunların hepsine keseceği cezalar akıllarını başlarına getirirdi ama nerede....
  • quote:

Orijinalden alıntı: chizyo

yerli üretici derken??*

panel lg yada samsung üretimi ,anakart çin üretimi,kumanda güç kablosu vb... çin üretimi parçaları birleştirip önüne vestel yazınca yerli üretim mi oluyor?**

lg samsun sony neyse vestel o sadece fabrikası burda bir kaç bin kişiye iş imkanı sağlıyor tek artısı bu.

fiyattı uygun olduğu için bende düşünüyorum vestel. almayı düşmanlık falan yaptığım yok yani yanlış anlaşılmasın.Sadece milleti kandırmasınlar yerli yerli diye.

Keşke ürete bilsek..Ama biz sadece tükete biliyoruz...

Boyle dusunuyosan iphone da amerikanin degil..
    Ekran lg
    İslemci samsung
    Uretim çin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pashacc P kullanıcısına yanıt
    6200 lira veren biraz daha verip eg820 4k oled alır.

UF serisini de unut hiç okumadın forumu herhal
  • bu arada uh 850 serisi gelmiş arkadaşlar, 5200 lira.

Demek ki 650 serisini yüksek fiyatlarıyla kakalamaya çalıştılar.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/49012-49477-50593-50598/lg-55uh650v_lg-60uh650v_lg-55uh850v_lg-49uh850v/

49 ile 55 in özellikleri aynı gözüküyor ama kesin farklıdır ben söyliyim. yani donanımsal farkı vardır.
    abicim fiyatı görünce baya heycanladım. 3500 lira gibi fiyatlara bilindik mağazalarda satılırsa yine LG de kalıcaz anlaşılan. va panel değil gerçi ama testlerde uh8500 fena değildi, ju7500 le yakın performansı vardı.

http://www.rtings.com/tv/reviews/lg/uh8500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANBABA34 -- 8 Nisan 2016; 10:19:53 >

• Arkadaslar sa phılıps55puk7150 sahibim 800hz deger var fakat panel 50hz dled Altyazı titremeleri futbol maçlarında titreme vs panel hzsinden mi kaynaklanıyor

• beckhir.36 B kullanıcısına yanıt
    çok güldüm gerçekten :) resmen atmışsın..Senin dediğin 100 liraya satılan çakma iphone herhalde..(en sevmediğim marka apple )

dediğin gibi olsa bile adamlar maliyetti düşürmek için yaparlar yapamadıkları için değil.Biz yapamıyoruz yapmış gibi gösteriyoruz.O çinde üretiklerinide türkiye gibi ülkelere satar apple.
  • ₺ 1200 48 HL 690 (a101) alıp bir süreliğine tv arayışından çekiliyorum

tvyi kurdum ölü piksel ışık sızması vs bir sorunu yok...sadece sesi diğer tvye göre biraz garip geldi bana o kadar....
    evime kurduğum zaman kulaklık çıkışına 5+1 ses sistemi bağlayıp üstesinden gelebilirim sanırım
    kanal kurulumu aşırı kolaydı.görüntü kalitesi kabul edilebilir düzeyde gözüme çarpan bişey olmadı yani....

zaten 1200tlye daha ne olacaktı :)
  • ramço07 R kullanıcısına yanıt
    Pilipis değil bir güncelkeme bin güncellemede yapsa,
    (Model muadillerine göre), henüz LG'nin performansına ulaşamamışken samsung,sony'nin rakibi olamaz...

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Bu markayı o kadar alnayın dedim
    Bu saatten sonra Ne diyim
    Almışsın hayırlı olsun..

O markayı çok denedim sonu hüsranla bitti...

• pashacc P kullanıcısına yanıt
    LG
    55 inç 55uf950 6000 liraya alınır
    60 inç 60uf850 5000 liraya alınnaz

• 48JU7500 - 3900TL
    alınır mı, yeni modeller beklenir mi?
  • Merhabalar;
    Bana da tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim.

Kullanım amacımın büyük çoğunluğunu mkv uzantılı 1080p filmler oluşturacak. Onun haricinde PS4 ile birlikte de kullanacağım ve pc'yi televizyona bağlayacağım. 55 inç düşünüyorum, fiyat olarak da 4500 tl ( +-500 tl).
    Araştırmalarım sonucu 3 modele kadar indim, kullanım amacım doğrultusunda hangisini önerirsiniz? Bu modellerin birbirlerine kıyasla artıları ve eksileri nelerdir?

Samsung 55ju7000, Samsung 55js7200, Sony 55x8505c

Şimdiden teşekkürler.
  • ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BEN DE UF 950 MODELİNDE KARAR VERMİŞTİM.
    LG EG 910 OLED İZ ŞÜPESİYLE YAŞANMAZ
    LG UF 850 İSE ESKİ MODEL
    LG UF 950 ŞU AN İÇİN TAKİP ETTİĞİM KADARI İLE BAŞARILI GÖRÜNÜYOR

HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH .TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM
  • arkadaşlar bu UH850 piyasaya düştü... dikkatli takip etmiyorsunuz galiba forumda konuları
  • mystrious_man M kullanıcısına yanıt
    Artıları eksileri bir kenara koy
    Samsung 55ju7000'i al...

• quote:

Orijinalden alıntı: chizyo

çok güldüm gerçekten :) resmen atmışsın..Senin dediğin 100 liraya satılan çakma iphone herhalde..(en sevmediğim marka apple )

dediğin gibi olsa bile adamlar maliyetti düşürmek için yaparlar yapamadıkları için değil.Biz yapamıyoruz yapmış gibi gösteriyoruz.O çinde üretiklerinide türkiye gibi ülkelere satar apple.

Atmisim demek ha :) yalanmi soylicem arastir bak..

Apple yapinca maliyeti azaltmak icin vestel v.s yapinca yerli degil v.s gecin bu isleri

• beckhir.36 B kullanıcısına yanıt
    evet geçelim geçelim..teknoloji ülkesiyiz vestel sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.