Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.194
Cevap
1.337
Favori
4.696.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lordford50

Düşündüğünüz veya arada kaldığınız modeller hangileri?

Alıntıları Göster
    Mesela şu gözüme çarptı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-32pfs4132-32-80-cm-full-hd-led-tv-1174234.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese iyi günler,

Kısaca 3 sorum olacak.

Birincisi,
    Samsung 55NU8000 55" veya Sony KD-55XF9005'i satın almayı düşünüyorum. Eğer değeceğini düşünüyorsanız yaklaşık bin lira farkla Sony tercih edebilirim.
    Kullanım amacı: Çoğunlukla film, spor ve bazen de app temelli olacak. Oyun ve PS için düşünmüyorum.

İkincisi,
    Sony'nin servis desteği Türkiye'de ne durumda?

Üçüncüsü,
    Samsung 6 bin lira, Sony 7 bin lira civarında. Fiyatların yıl sonuna kadar ineceğini düşünüyor musunuz?

Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar 49nu7100 mü 50uk6950 mi çok acilll

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ikiside aşşağı yukarı aynı performansta uk motion konusunda gözüme bir tık daha iyi geldi parlaklık olarakta samsung bir tık daha iyi gibi lg parlaklık konusunda bana yetersiz geldi mağazada izlediğinizde meserla gözünüze karanlık geliyor ama 7100 de böyle bi durum yok onunda motion performansı pek iç açıcı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 25 Kasım 2018; 15:29:55 >
  • systematichaos S kullanıcısına yanıt
    fark 1000tl ise düşünmeden xf90 ı alın arada 1000tl den daha fazla performans farkı var..fiyatlar yeni modeller gelene kadar öyle ahım şahım oynamaz..sony servis konusunu sony konularına yazarsanız çok daha net bilgi alırsınız..
  • Son 2 gündür yazılanları okuyunca 55b7v LG oled almadığıma sevinmeye başladım.
    Artık kararım kesin, Sony 55xf9005 alacağım, şimdi sıra geldi uygun bir kampanya bulmaya :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Rnnn hocam LG mi alayım o zaman ne diyosun parlaklık çok çok farklı değil bence öyle geldi en azından

• ağırlık olarak spor içerikler izleyeceksiniz belki konsol vs bağlarım diyorsanız lg alınabilir
    Normal kullanım için LG mi iyi diyorsunuz hocam yani. Samsung 3700 e LG 3600 e alabiliyorum fiyatını da göz önüne alarak nasıl önerirsiniz

• genel olarak bakarsak lg daha alınabilir
  • Selam arkadaşlar sony 49 xf 8577 aldım mediamarkt'tan 4.600 e denk getirdim. gönül xf 90 isterdi ama bütçe buna uygundu 100 hz panel olması önemliydi benim için merakla bekliyorum bakalım nasıl performans var umarım pişman olmam :)
  • Samsung 50NU7400 ve LG 50UK6950 arasında kıyaslama yapabilir misiniz? Bu iki TV'den birini almayı düşünüyorum, hangisini tercih etmeliyim?

49xf7077 nasıl peki LG ile arasında

• İps panel uzak durun

Ana babaya alcam ya Sony kalitesi olsun diye dedim hocam onlar va panel filan aradaki farkı anlayamaz :)

• kalite derken ? o sony kalitesi mazide kaldı performansa bişey demem..artı anne baba kullanacaksa android işletim sistemli tv lerden uzak durun lg bu konuda en kullanışlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior1907

Samsung 50NU7400 ve LG 50UK6950 arasında kıyaslama yapabilir misiniz? Bu iki TV'den birini almayı düşünüyorum, hangisini tercih etmeliyim?
    Samsung VA panelli NU 7bin serisi ile yine VA panelli LG 50uk6950 modeli arasında seçim yapmak
    Kağıt üzerinde çok çok zor
    bu yüzden bu ilgili modelleri eğer imkan varsa yanyana izleyip karar vermek en iyisi olacaktır.

Bu koşullarda kendi kanaatim LG olurdu peki neden;
    1-Webos > Lider konumda olan işletim sistemi.
    2-Yapay zeka > Türkçe dil desteği
    3-Sihirli kumanda > Kutu içeriğinde mevcut.
    4-VA panel > Asıl tercih sebebim bu modelinde samsung gibi VA panel olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 25 Kasım 2018; 17:14:17 >
  • Selam..49uk7550 ile 49sk7900 arasında kaldım.7550 fiyatı 5299..sk7900 4700 civarı..fiyatı dusunmezsek hangisini alırsınız kullanım amacım TV futbol ve film..tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

İps panel uzak durun
    Valla IPS olduğundan mı bilmem ama kalite leş Philips IPS panellerin. Bulutlanma çok çabuk oluyor ve dikey gölgelenme de cabası. Tek iyiliği izleme açısının genişliği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.