Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: werewolf21 , werewolf21 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
88.190
Cevap
1.337
Favori
4.696.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

hocam bu beko ve arçeliklerdeki grundigler ile vatan hepsiburada vs yerlerdeli grundigler aynı mı ?

model numaraları farklı ama özellikleri karşılaştırdığımda aynı birebir.
    Evet sitelerde belirtilen paneller farklı değil birebir aynısıdır

Türkiyede detaylı inceleme siteleri olmadığı için belirtilen özellikler bir birine yakın hatta aynı olacaktır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 24 Kasım 2018; 20:19:31 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.

peki sizce 1500-2000 tl arası hangisini almak daha mantıklı olur. regal diğerlerine göre daha büyük ekranlı ama kalite olarak nasıl hiç bilmiyorum.

Philips 32PFS5803
    Grundig 32VLE6830
    Regal 43R6520F
  • arkadaşlar selamlar, bilgi ve tavsiyelerine daha önce de başvurduğum @dallass hocama da teşekkürlerimi iletiyorum, forum emaktarına saygı... Direk konuya gireyim, 36 metrekare salonda direk karşıdan izlemek için tv arıyorum, izleme mesafesi yaklaşık 7 metre. Tivi bu, film, youtube vs izlemek için kullanılacak. Öncelikle 55” mi yoksa 65” mi tercih etmeliyim? Bir diğer konu da, Sony af8 serisi, tavsiye eder misiniz yoksa af9 master serisini mi beklemeliyim, bir diğer tercih olarak da Samsung markasında üst sınıf olarak saydığım sony modellerine alternatif model önerir misiniz? Olet tv istiyorum, doğru tercih olur mu? Teşekkürler...

Size bu mesajı yazmıştım, sanırım gözdn kaçtı, pişman etmeyecek iyi bir tv istiyorum, oled tv almak mantıklı değil mi? af9 serisini beklemeye değer mi bilemedim, döviz yükselirse fiyatlar çok artabilir, fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim, emeğinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Sony...
    Neden hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Neden hocam?

Alıntıları Göster
    Sony olduğu için :)

• esOess E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim

Zaman ve para bolsa 2019 modeller beklenebilir

Zaman ve para kısıtlıysa 2018 çıkmadan

SONY 55XF9005 Alıp kullanmana bak...

Oled konusunda zaten üstte düşüncelerimi ilettim...

Dallas hocam. Bize 3 ile 4 bin arası TV önerir misin? LG 50uk6950 var aklımda. Samsung 49nu7100 var ve 49ud9400 var vestel ve 50pus6303. Ya da siz ne önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adaletli Türk -- 24 Kasım 2018; 21:20:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2000 TL'ye kadar Full HD televizyon bakıyorum. Aşağıdaki 3 farklı modelden birini düşünüyorum fakat kararsız kaldım farklı önerilere de açığım. Smart olması çok şart değil, dahili uydu alıcı olabilir/olmayabilir şuan Tivibu kullanıyorum zaten gerek olursa daha sonra alabilirim. Marka olarak baz alındığında şu marka alma ve kesin al denilebilecek hangileridir.

https://www.hepsiburada.com/vestel-40fd7300-40-102-ekran-uydu-alicili-full-hd-smart-led-tv-p-HBV00000AL6P3?magaza=ELEKTROMAR
    https://www.hepsiburada.com/toshiba-40l3863dg-40-102-ekran-uydu-alicili-full-hd-smart-led-tv-p-HBV00000FJF42?magaza=%C4%B0nce%20hesap
    https://www.vatanbilgisayar.com/philips-43bdl4012n-62.html

Dallas hocam, merhaba. 55inc 50hz olduğunda görüntüyü sadece karasal sd yayinlarda mi etkiliyor yoksa youtube, Netflix, digiplay ve internetten film izlemede de mi etkiliyor. Teşekkürler

• 65 inç ve üzeri tv bakıyorum. Aşağıdaki modeller hakkında ne düşünüyorsunuz?

1 - LG 65UJ750V
    2 - Sony KD-65XF7096
    3 - LG 70UK6950PLA
    4 - Vestel V-UHD Smart 75UD9650

10.000 tl'yi geçmesin. Film, dizi ve Xbox One X ağırlıklı kullanılacak. Bir de 2019 modelleri beklemeli mi?
  • S.a. dostlar yaklaşık 3 yıldır tv lerden uzagim hangi model.cikti fiyatlar nedir bilmiyorum yalnız bir akrabam benden yaridm istiyor 49 veya 50 inc boyutunda alinabilecek en iyi tv hangisidir ?

Va panel 100 hz ve görüntü kalitedi iyi olan evde sadece ulusal kabllari izlerler baska birsey yapilmayacak tv de ? Lutfen yardimci olun yarin hemen almami istiyor lakin geriye dogru bir 20 sayfa okudum aklım karıştı akrabaya mahcup oak istemiyorum . Sicze ona hangi tv almalıyım ?

@dallas hocam bir yardımcı olursan hayır duamizi alirsın insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

Dallas hocam. Bize 3 ile 4 bin arası TV önerir misin? LG 50uk6950 var aklımda. Samsung 49nu7100 var ve 49ud9400 var vestel ve 50pus6303. Ya da siz ne önerirsiniz
    Hocam ben de o bütçede tv arıyorum. 49 50 inc. Max 4.500 tlye kadar. 4 bin üstüne çıkmasam daha iyi tabi ki. İlla çik değer deniliyorsa çıkabilirim. Hangi marka model alınmalı. Kafam patladı artık araştırmaktan. Dallas hocam yukarıdaki sonyyi alayim mi yoksa başka bir tavsiyeniz var mı bu fiyat skalasinda.

Edit:kullanim amaci daha cok film izlemek ve xbox one x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 24 Kasım 2018; 22:41:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    50uk6950

3600 lira için mantıklımıdır?

Va

Direk led

https://www.displayspecifications.com/en/model/a26711d1

https://www.amazon.com.tr/LG-50UK6950PLB-127-Ekran-Ultra/dp/B07FGP4GPW?utm_source%3Depey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=cpc&utm_campaign=genel

• QRX kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bi de bunlara 49xf7077 var dallas hocam bişey dese

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

S.a. dostlar yaklaşık 3 yıldır tv lerden uzagim hangi model.cikti fiyatlar nedir bilmiyorum yalnız bir akrabam benden yaridm istiyor 49 veya 50 inc boyutunda alinabilecek en iyi tv hangisidir ?

Va panel 100 hz ve görüntü kalitedi iyi olan evde sadece ulusal kabllari izlerler baska birsey yapilmayacak tv de ? Lutfen yardimci olun yarin hemen almami istiyor lakin geriye dogru bir 20 sayfa okudum aklım karıştı akrabaya mahcup oak istemiyorum . Sicze ona hangi tv almalıyım ?

@dallas hocam bir yardımcı olursan hayır duamizi alirsın insallah
    https://www.epey.com/televizyon/e/YTo1OntpOjc0ODthOjE6e2k6MDtzOjU6IjEyOTI2Ijt9czo1OiJtYXJrYSI7YToyOntpOjA7czoxOiI4IjtpOjE7czoxOiIxIjt9czo1OiJmaXlhdCI7YToyOntpOjA7czoxOiIwIjtpOjE7czo0OiI3MTExIjt9aToxMjcxO2E6MTp7aTowO3M6NToiNzgzMDYiO31pOjExODthOjI6e2k6MDtzOjI6IjQ4IjtpOjE7czoyOiI1NSI7fX1fczoxMDoiZml5YXQ6REVTQyI7=/

• quote:

Orijinalden alıntı: mojno

65 inç ve üzeri tv bakıyorum. Aşağıdaki modeller hakkında ne düşünüyorsunuz?

1 - LG 65UJ750V
    2 - Sony KD-65XF7096
    3 - LG 70UK6950PLA
    4 - Vestel V-UHD Smart 75UD9650

10.000 tl'yi geçmesin. Film, dizi ve Xbox One X ağırlıklı kullanılacak. Bir de 2019 modelleri beklemeli mi?
    65 inç için

50 hz Tercih edilmemeli

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-65xf9005.html

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    zfrznt kullanıcısına yanıt
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-40j5270-40-102-ekran-full-hd-smart-uydu-alicili-led-tv-394835276?

• quote:

Orijinalden alıntı: madmexx

Dallas hocam, merhaba. 55inc 50hz olduğunda görüntüyü sadece karasal sd yayinlarda mi etkiliyor yoksa youtube, Netflix, digiplay ve internetten film izlemede de mi etkiliyor. Teşekkürler
    Kiminde az kiminde daha fazla olsada hepsini etkiliyor...

• 
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.