Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: migferamiral Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.052
Cevap
1.333
Favori
4.691.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce Philips 50pus7303 mü yoksa samsung 49nu7500 mü arkadaşlar aynı fiyata olursa ikisi de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Hocam ben de o bütçede tv arıyorum. 49 50 inc. Max 4.500 tlye kadar. 4 bin üstüne çıkmasam daha iyi tabi ki. İlla çik değer deniliyorsa çıkabilirim. Hangi marka model alınmalı. Kafam patladı artık araştırmaktan. Dallas hocam yukarıdaki sonyyi alayim mi yoksa başka bir tavsiyeniz var mı bu fiyat skalasinda.

Edit:kullanim amaci daha cok film izlemek ve xbox one x

Alıntıları Göster
    Hepsini geç

Film ve Oyun kriterleri için önereceğim tek model var ama oda seni bir nebze aşıyor :(

SONY 49XF8596 (100hz/VA)

Yada Samsung 49NU8000 (50hz/VA)

• quote:

Orijinalden alıntı: sn10ur1

Sizce Philips 50pus7303 mü yoksa samsung 49nu7500 mü arkadaşlar aynı fiyata olursa ikisi de?
    Tabiki ve tereddütsüz 49nu7500 (Tizen/VA)
    Hernekadar Philips'in bu modeli VA panel olsada bu marka işletim sistemi(android) ve stabilite konusunda tutarsız kullanıcı şikayetleri çok daha fazla

Curved tasvip etmediğim için 49nu7100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 25 Kasım 2018; 0:5:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Hepsini geç

Film ve Oyun kriterleri için önereceğim tek model var ama oda seni bir nebze aşıyor :(

SONY 49XF8596 (100hz/VA)

Yada Samsung 49NU8000 (50hz/VA)

Alıntıları Göster
    Hocam o sonyi biliyorum da bütçemi aşıyor maalesef. Bu bütçede önerebileceğiniz tv yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Hocam o sonyi biliyorum da bütçemi aşıyor maalesef. Bu bütçede önerebileceğiniz tv yok mu?

Alıntıları Göster
    Madem öyle

Sana bu gece başını yastığa rahat koyabileceğin bir model öneriyorum :)

Hem bütçe hem kriterine uygun

Samsung 50NU7400

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Madem öyle

Sana bu gece başını yastığa rahat koyabileceğin bir model öneriyorum :)

Hem bütçe hem kriterine uygun

Samsung 50NU7400

Alıntıları Göster
    49nu7500 nasıldır hocam. Curved ama fiyatı uygun. Amazonda 3400 tl. Aradaki farka değer mi 50nu7400 için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımdaki model 55nu8000 di ama malum fiyatlar uçtu kara cuma diye. 55nu7500 indirimde 4050₺ gibi.

Oyun ve dizi, film için kullanacağımı düşünürsek hayal kırıklığı olur mu 80 hertz olmasından dolayı?

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    11.11 de Amazon 4993tl ye verdi 55nu8000 modelini yıl sonunda yine gelebilir bu fiyata takip edin bence.

• tv bakıyorum fullhd olması yeterli, bütçe 1.500₺. Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvsinema -- 25 Kasım 2018; 5:9:2 >
  • @dallas fhd 49r6520 regal tv aldim. Yalnız çok pişmanım görüntü kalitesi zayif, maç ve film seyretmek keyif vermiyor. acaba paneli mi kötü ki anlayamadim. 49TU8560 telefunken 4k TV fiyatı düşmüş 2500 liraya acaba iade etsem bunu alsam maç ve film konusunda fark yaratir mi amacım maç ve film izlemek, yardimci olur musunuz, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

tv bakıyorum fullhd olması yeterli, bütçe 1.500₺. Ne önerirsiniz?
    Düşündüğünüz veya arada kaldığınız modeller hangileri?

• @dallas hocam bütcemi artırdım mecbur olarak carrefoursa da 50uk6950 3700 tl vatanda 49 xf 7077 3700tl hangısı dersınız görüntü olarak.

• dallass kullanıcısına yanıt
    dallas hocam bu modelde bulutlma ışık sızması oluyor dıyorlar kullananlar bende bu modeli almak istiyordum ama sırf bu yuzden sogudum
  • Hocam bu isi bitirmek istiyorum ps4 pro var oyun yogun ve filim icin alacagim tv yayini hic izlemiyorum aklimda iki urun var

55xf9005 ve 55Q7fn veya sizin onerebilecehiniz gaming ve hdr si basarili bir tv onerisi en az 55 inc yardimci olurmusunuz

• QRX kullanıcısına yanıt
    ben sony i aldım dün gece, dallas üstad yorum yaparsa bu tv ile ilgili sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Düşündüğünüz veya arada kaldığınız modeller hangileri?

Alıntıları Göster
    selamlar
    candoğan beyin beyaz eşya konularında
    yazan lordford nick'li kullanıcı siz misiniz

bu konuya objektif marka bağımsız ön yargısız tavsiye
    verecek zaman harcayacak birileri lazım
    uzaktan bakınca ister istemez bu sayfa samsung saha çalışması gibi görünüyor/algılanıyor
    tartışma başlatmak istemiyorum bu konular geçmiş sayfalarda nahoş atışmalarla dolu

eğer siz beyaz eşya konularında yazan kullanıcı iseniz
    bu sayfayı ziyaret eden kullanıcılar icin objektiflik konusunda size gönül rahatlığı ile kefil olurum
    bunu belirtmek gereği duyuyorum

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep -- 25 Kasım 2018; 14:1:9 >

• sn10ur1 kullanıcısına yanıt
    Android çok keyifli, çünkü webos ve tizene göre uygulama çeşitliliği var öncelikle. Oyun bile yüklenip oynanıyor, Sesli arama var ve türkçe destekli. Android

7.0 ve üstü sorunsuz. Webos'da air mouse + özellik, o da mouse ile çözülebilir. Tizen'de ise fazladan hiçbir şey yok. 10 parmak klavye kullaniyorsaniz + özellik olur:)

• recep R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Çoğu yeri kısıtladılar,

Şimdilik buralara takılıyoruz bakalım.

Bence iyi marka kötü marka yoktur,

İyi ürün-model, kötü ürün-model vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

Hocam bu isi bitirmek istiyorum ps4 pro var oyun yogun ve filim icin alacagim tv yayini hic izlemiyorum aklimda iki urun var

55xf9005 ve 55Q7fn veya sizin onerebilecehiniz gaming ve hdr si basarili bir tv onerisi en az 55 inc yardimci olurmusunuz
    Sony 55xf9005

Varken başka modele bakmaya gerek Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep

selamlar
    candoğan beyin beyaz eşya konularında
    yazan lordford nick'li kullanıcı siz misiniz

bu konuya objektif marka bağımsız ön yargısız tavsiye
    verecek zaman harcayacak birileri lazım
    uzaktan bakınca ister istemez bu sayfa samsung saha çalışması gibi görünüyor/algılanıyor
    tartışma başlatmak istemiyorum bu konular geçmiş sayfalarda nahoş atışmalarla dolu

eğer siz beyaz eşya konularında yazan kullanıcı iseniz
    bu sayfayı ziyaret eden kullanıcılar icin objektiflik konusunda size gönül rahatlığı ile kefil olurum
    bunu belirtmek gereği duyuyorum

kolay gelsin

Alıntıları Göster
    işin gücün insanları kışkırtmak tahrik etmek ortalığı karıştırmak..birde tartışma başlatmak istemiyorum yazıyorsun utanmadan..belki konuya yeni gelenler neyin ne olduğunu anlamayacak ama bu konuda zaman öldüren herkes sen ve senin gibilerin amacını görüyor

• 
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.