Şimdi Ara

TÜVTÜRK'ün güneş yanığına ağır kusur uygulaması! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Boya yanmış adının hakkını vermiş😂 Sizin durumunuz aslında alttaki astarın ortaya çıkması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağır kusur: aracın rengi ruhsattakinden farklı !

garip.
  • Eğer 20 yillik araba güneş yanığından boyali olmasindan dolayi değer kaybedeceğinizi düşünüyorsanız bence trafiğe çıkmanız sakincali olabilir, keşke ehliyetini de men etseler.

Nalet olsun Halki bu duruma düşüren vergi sistemine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 27 Temmuz 2020; 21:6:18 >
  • Tüvtürk kadar gereksiz bir kurum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Buyurun fotoda ekledim.
    Şimdi ben şu halinden gayet gayet memnunum estetik göreceli bir şeydir.. saçma sapan bir muayene sebebine ne bunu komple boyatmak isterim nede başka bir şey.. fakat bu şekli ile muayeneden bir daha geçmeyeceği bir kesin. İki ucu oklu değnek ne yapacağız bilemedim.
    Hocam selamlar konuyla alakasiz olucak ama size bir sorum olucak. Aracinizin direksiyonu sert ve frenleri zayifmidir acaba bende yeni peugeot 206 aldim fren pedali yarisina kadar bos basiyor neredeyse o yuzden sordum.

Bu arada aracinizin rengi cok guzel bildigim kadariyla bu sekilde sorunsuz muayeneden gecmesi lazim.

Gule gule kullanin.

• shootgun35 S kullanıcısına yanıt
    Direksiyon sistemi eski tip hidroliklerden olduğu için çok yumuşak olduğu söylenemez ama asla sert değil orijinal jant ve yumuşak küçük ebatta lastik seçimi önem arz eder. fren konusu aldıktan bir süre sonra orjinal diskler fren merkezleri cırcır setleri yağ balata kısaca komple değiştim fren pedalı oldukça yukarıda iyi tutuyor diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Direksiyon sistemi eski tip hidroliklerden olduğu için çok yumuşak olduğu söylenemez ama asla sert değil orijinal jant ve yumuşak küçük ebatta lastik seçimi önem arz eder. fren konusu aldıktan bir süre sonra orjinal diskler fren merkezleri cırcır setleri yağ balata kısaca komple değiştim fren pedalı oldukça yukarıda iyi tutuyor diyebilirim
    Direksiyon sert derken hidrolik direksiyona gore sert demek istedim hocam normali buymus demekki.

Fren konusuna gelince bakimlari yapilmaso gerek demekki bayram sonrasi sanayi yolu gozuktu cevapladiginiz icin tesekkurler.

• fbilker1907 kullanıcısına yanıt
    Muayene kağıdının fotoğrafı olsa daha olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    Biz saçma düşünmüyoruz hocam bizim kadar namuzsuz millet yok dersen anlarım nokta hatasız ağır hasarlı araba dolu 2. El ilanları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komple boyalı araç satan pert toplayıcılarına fırsat doğdu. ''Muayeneden dolayı komple boyalıdır'' diye ilanlarda görürüz artık
  • benim eski aracım aynen bu sebepten dolayı muyaneden kaldı. tavanı boyatmak zorunda kaldım. sebebi şu ki araç çift renk diyorlar güneş yanığından dolayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.