Şimdi Ara

Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fırsatları - Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
164
Favori
136.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iş ortamlarında çook gördüm. bazen tuvalette kağıt olmadığında falan. kaldı ki bunu tuvalet özelinde demiyorum sadece o kısım işin espri tarafıydı. çevrene bak dışarıda yemek yerken ne kadar ziyan ettiklerine bak peçeteleri. bu bir genelleme yüzde 100 doğru değil ama neden erkekler böyle değliken kadınlar böyle..

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

hocam stokladıklarını özelden yada burdan sslerini bekliyorum migros konusunda 76lt süt 15kg terayag stoklayan elemanda şuan çıta Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fırsatları - Ana Konu 

• Bu donemde en cok ihtiyacimiz olan konulardan biri. Umarim başlik tutarda bol bol firsat yakalariz/paylasiriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler.. insanların gözüne takıldıkça memleketin ne halde olduğu kafalarına dank eder belki!

• şu konuya tıklayacak duruma getirenlerden bizi yazıklar olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt

aman hocam ne stoğu Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fırsatları - Ana Konu 

• De Grado kullanıcısına yanıt
    Parası TL de aynı şekilde zaten, üzerindeki kişileri de iyi bilirler ki çoğu tuvalet kağıdından farksız, kitap yazarı da sonuçta para kazanmak için yazar...

• hocam eskiden sokaklara zıçılıyordu, dut yaprağıyla siliyordun. artık tuvalet kağıdı muhabbeti yapabiliyorsun (alıp almama önemli değil, o kısma inşallah 2023ten sonra bakcaz.)

• 2023'de olacak büyük değişim neticesinde doların düşmesine bağlı olarak tuvalet kağıtları fiyatları da normale dönecektir.. Asıl önemli olan iş, memleketi bu hale getirenlerin üzerine sifonu çekmektir. Ula bi kağıt 100 tl olur mu la, insan rüyasında görse inanmaz. Düşündükçe insan çıldırıyor

• Ankara Dutluk Yunus Market:

Tempak 32'li TK: 29,90
    Tempak 12'li KH: 17,90

• merkep kullanıcısına yanıt

adam haklı beyler. adam haklı. SD

• amazon yurt dışı fırsatlarından sonra gelinen noktaya bak. gülünç. :)

eskiden yurt dışından güle oynaya istediğimiz ürünleri alırdık, şimdi türkiye'de kıçımızı silmek için ucuza tuvalet kağıdının peşine düştük.

• Tanesi 0.25/0.3 € civarı.

https://www.dm.de/haushalt/haushaltspapier/toilettenpapier

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aglanilacak halimize gülüyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiler yetkiyi gördük etkiyi. 2023 seçimi ülkenin dönüm noktasıdır.

• Bence havayla popoyu kurutan bir klozet almak yada icat etmek gerek.

• Bugün tanesi 2.5 liraya selpak tuvalet kağıdı aldım. İyi fiyat gibi geldi. Papia ile benzer fiyat olmasını bırak Familia ile aynı fiyattı neredeyse. KAptım hemen iyi yaptım sanırım Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fırsatları - Ana Konu 

İyice fakirleşiyoruz sıkı tutunun....

• Sofia 32 li Tuvalet kağıdı Migroslarda 67.90 kalitesine göre şuan fiyatı iyi denebilir.

• Bugün yemek sepeti mahalleden kupon kullanarak iki adet böyle sipariş verdim %20 vodafone yemeksepeti indirimi ile 20 TL civarına gelecek

Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fırsatları - Ana Konu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.