Şimdi Ara

Tütün saranlar tavsiyeniz lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
54.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar son sigara zamlarından sonra sigara masrafı belimi bükmeye başladı tütün sarmak istiyorum öğrenci olduğumdan Uygun fiyatlı olması önemli
    +Sarma tabakası
    +Filtre
    +Sarma kağıdı
    +Tütün
    Tüm bunlar fiyat olarak ne kadar tutar president paketli tütünü içilir mi açık tütün tavsiye etmeyin icine ne katıldığına güvenemiyorum bandrollü tütün tavsiyesi verirseniz sevinirim ama uygun fiyatlı olması önemli şimdiden teşekkürler

Not: bırak diyecekler boş tavsiyelerde bulunmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekskavatör19 -- 21 Haziran 2019; 20:13:4 >
  • yıllar sonra attıgım bu linki açıp izlediginde keşke 2019 haziran 21inde kurtulsaymışım dememen için attım

sigara sandığın madde değil o yüzden attım. içenlerin eski yunan ve roma kölelerinden farkı yok. ben eski bir içiciyim. belki kurtulursun diye attım bu mesajı.
  • nikotinin esiri olmuşsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pp_pp

nikotinin esiri olmuşsunuz
    Evet oldum ve şu an sigarayı bırakmak istemiyorum
  • Hristiyanlık misyonerleri gibi nereden turuyorssunuz tütün tavsiyesi diyorum bırakmak istiyorum demiyorum
  • ekskavatör19 E kullanıcısına yanıt
    yıllar sonra attıgım bu linki açıp izlediginde keşke 2019 haziran 21inde kurtulsaymışım dememen için attım

sigara sandığın madde değil o yüzden attım. içenlerin eski yunan ve roma kölelerinden farkı yok. ben eski bir içiciyim. belki kurtulursun diye attım bu mesajı.
  • Up
  • Kardeş akciğer kanserine yakalananların %98i ölüyor. Hayatı da bırakmak istemezsin.
  • Keyif alacağım diyosan tütün olarak lacivert drum yada beyaz Karalias, kağıt olarak gizeh kırmızı, filte ocb ultra slim. Ucuz olsun diyosan Adıyaman tütünü, Arap çarşafı, markasız en ince filtrelerden.
  • masterkame kullanıcısına yanıt
    Hocam rothmansin 50gram paketi var 25tlye satılıyordu o nasıldır veya bandrollü president tütün paketleri var onlar içilir mi
  • ekskavatör19 E kullanıcısına yanıt
    Badrollu satilan tütünler elde sarmaya uygun degil kuru ve cok ince kıyım.. Onlar anca boş sigara tüpüne doldurulup içilir. Elde sarmak istiyorsanız ithal 50 yasa 25 gramlık ithal tütünlerden şaşmayın. Bunlar elde sarılmak için üretilmiştir. Bahsettiginiz tütünler boş sigara tipine doldurmalık kuru tütünlerdir elde sarılmaz.
  • Sarmak için makineye ihtiyacın yok. Elle sarmayı öğrenirsin zamanla. Zaten tütünün en güzel hali yeni sarılmış taze hali önceden sardıkların kısa sürede kurumaya başlar çünkü ithal tütünler genelde hafif nemli, yumuşak ve iri kıyımdır. O yüzden içeceğin zaman elde sarmak en iyisi. Bir süre sonra yürürken bile sarabilecek kıvama geliyorsun garanti veriyorum.
    Tütün olarak ben genelde Golden Virginia, nadiren Karelias içiyorum. Drum yavan geliyor bana. Old Holborn da iyidir ama eskisi gibi bulamıyorum bulursan deneyebilirsin. Kağıt olarak başlarda Gizeh kırmızı yada Ocb mavi kullan. Arap kağıdı en incesi ve en iyisidir ama başlarda onunla sarman imkansız. Gizeh mavi tavsiye etmem a4'e sarmakla aynı şey, yeşil olan yavaş yanmalı türden bir kağıt onlardan uzak dur hem içimi bir garip hem de eğer yavaş içen biriysen sigaranı arada sönebiliyor. Organik, beyazlatılmamış kağıtlar da aynı şekildeler onlardan da uzak dur.
    Filtre ocb ultra slim başka bir şey deneme bile.
    Golden Virginia 50 gr. 30 tl
    Ocb 120'li filtre 8 tl
    Gizeh/ocb 100'lü kağıtlar 5-7 lira.
    50 gramdan 70-80 sigara çıkar sarımına göre. Ama sana esas tasaruffu saramayacağın durumlarda içememek ve paket sigaraların aksine ince kıyım yerine kalın kıyım olmasından dolayı nikotinin vücuttaki emilimi daha farklı olacak ve sigara ihtiyacını daha az hisseceksin. Günde 10'dan fazla içmen çok zor yani bu tütünleri. İçersen de belli süre sonra göğsünde ağırlık hissedersin çünkü gereğinden fazla içiyorsundur. 50 gramlık bir pakedin sana 10 gün civarı gitmesi gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

yıllar sonra attıgım bu linki açıp izlediginde keşke 2019 haziran 21inde kurtulsaymışım dememen için attım

Sana ne yahu adam bırakmak istemiyor demek ki!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pp_pp

Kardeş akciğer kanserine yakalananların %98i ölüyor. Hayatı da bırakmak istemezsin.
    Adam belki ölmek istiyor sana ne !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Adam belki ölmek istiyor sana ne !

Alıntıları Göster
    İstediğim gibi fikrimi belirtirim, sana ne!
  • Ben president tütün kullanıyorum kiloluk 120 lira falandı tavsiye ederim
  • Valla su sıralar ben de tütüne dönecek gibi görünüyorum.Uygun kaliteli tütün önerilerinizi ben de bekliyorum
  • Çok teşekkürler hocam
  • Rothmans başlarda biraz ağır geliyor ama alışınca tadı iyi.
  • merhaba istanbul avrupa yakasında orjinal gold virginia drum karelias gibi tütün satan güvenilir yer var mı? uzun zamandır orjinal bulamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.