Şimdi Ara

Tutuklandı ! Halil Sezai 67 yaşındaki adamı dövdü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
19.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes kendi cezasını veriyor, kendi güvenliğini sağlamaya çalışıyor. Bizi getirdikleri nokta bu!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savunulacak bir yeri yok yazık , olayı okudum inceledim o an tüm değer verdiğim sayfalardan kendisini uzaklaştırdım. Bu Saatten sonra nefretimsin Halil,

• gerekce gercekten buysa, elbette kabul edilebilir bir sey degil. Hos gerci gerekce ne olmus olursa olsun, yasli basli adama yapilacak hareket degil bu. Ana avrat sövmüs degildir herhalde bu adam. Sanatci her boka aykiri olacak diye bir kaide yok elbet.

• serbest bırakılırsa şaşırmam.13 yaşında kıza grupça tecavuz edenleri bile bırakan sistemden ne beklenir?

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Bıraktıkları bir gün oluyor neredeyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Festivalde sahne almıştı. İki şarkı söylüyor 5 rakı içiyor. Rakı içmesine falan bir şey demiyorum da sahnedesin. Şarkını söyle git. Anca hava

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu terbiyesiz adama çanak tutanlar kendinden utansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 17 Eylül 2020; 10:4:48 >
  • Yav arkadaşım siz şaka mısınız ? Şimdi bunlara inanacağımızımı sanıyorsunuz ?

İlk yaptığı açıklamada, Durumu yaptığımız görüşmelerle teyid ettik dedi. Adalet bakanlığını aradım dedi. İç işleri bakanlığından bilgi aldım dedi. Hukukçu avukat arkadaşlarım karakoldalar dedi. Yani tüm bu kadar görüşmede dayak atanın halil olduğunu öğrenemedi mi ?

Lütfen attığı twiti bir daha okuyun. (Sözlerim alıntı yaptığım arkadaşa değil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 17 Eylül 2020; 9:55:18 >
  • Yaşlı bir adama vurmak nedir lan? Bu nasıl bir terbiye, nasıl saygı? Şerefsizliktir, kansızlıktır bu.

Bunun kariyeri bitmezse ülke olarak bize yazıklar olsun.

• bazı maymunlar gene suskun neden acaba ? maymundan gelse gerek !

• Bunun particilikle ne alakası var?

Ulan işiniz gücünüz trollük!

Bu olayın faili olan şarkıcı müsfeddesi de umarım en ağır cezayı alır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 17 Eylül 2020; 10:21:59 >
  • uzun zamandır piyasada yoktu, fanları yeni şarkı beklerken daha afili şekilde giriş yaptı sahneye.

• Yukarıda bir arkadaş bana cevap yazıp engellemiş cevap yazamıyorum hayret bir şey madem cevap yazmamı engelleyeceksin niye bana yazıyosun?

Videoyu ezan mı okuyon landan itibaren kesmişler algı yaratıyorlar işte baya adam dine saldırıyor falan diyebilmek için..
    Bu yaşlı amcayı mazlum göstermeye çalışmışlar işte.
    Adam baya arsızın teki çıkmış. Mazlum falan değil. Dayağı yiyene kadar zıvanadan çıkmış insanları çileden çıkarmış biri yaşlı maşlı. Hem ana avrat küfür etmis hem de sırf işlerine mani olmak için rahatsız etmek için evde değilken bile yüksek sesli müzik açıyormuş. Aylardır. Dünyanın en sabırlı insanını çileden çıkarır. Ben böyle komşuyu skeyim afedersin. Insanlar birlikte yaşamayı öğrenmeli birlikte yasayamayanlar toplumdan temizlenmeli. Gidip özellikle kendi dayak yediği görüntüleri servis etmis basına.. Kim ne derse desin adam dayak istemiş ve yemiş. Burda yaşlı olmasa ve işte bikaç yerde mazlum rolü oynamasa magazin haberinden çıkamayacak bir ünlü kavgasını yüksek bir sallamasyonla "ezan okudu diye dövdü" gibi algi yaratacak seklinde paylasan sizlere iki kelam etmeyelim mi?

• Şu olayda bile karşıt görüşten birini örnek göstermek zorunda mısın sen ? Nasıl bir partizansin ya bari şurada siyaset yapma.

• Bir kere bile açıp şarkısını dinlemedim. İsyannn diye şarkı da nasıl dinlenir bilemiyorum yani, allah belanı versin şarkısından ne farkı var? Adam baştan aşağı ofsayt

• Tr nin derdi halil sezai degil.Ulkede gunde binlerce benzer olay yerine asaniyor ama yecavuzcu hacilara hocalara sihlara dervislere tiki cikmiyor hakim gucun.Gundem degistirmek icin vur abaliya yapiliyor.Bekcilere ,polislere baksinlar once.Ulkenin var vatandaslari olarak ikinci son f olduk.Elin surisine,arganina iraklisina her turlu kacak girmisine tikini cikartmayan kolluk kuvvetleri kuvveti soruldugu zaman inadlar deportelere niye kimlik sormuyorsunuz diye"onlar bizim isimiz degil diyor",onlarin isi ulkenin vergi veren vatandasina ,aksirinca, tiksirincaya kadar bir yerine koyan cengiz ve turevlerini semirinceye kadar doyurmak.

Dahli varsa adli makamlar yaparlar geregini ama digerlerine ne dersek diyelim goz yumak bu vicdan fakiri varlıklar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.