Şimdi Ara

Tutuklandı ! Halil Sezai 67 yaşındaki adamı dövdü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
19.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karakter sıfır. Ne amaçla olursa olsun. Kim ne yapmis olursa olsun dini dili birak adam 67 yasinda. Kalbi dursa ne yapacaksın. Ama utanma yok tabi halil hakli . İnşallah karsina onun gibi bir it kopuk cikarda aynisini yasarsin. Senin amcan baban dayin yokmu. El insaf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tutuklandı...

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

Sayfanın böylece bir halinin kopyasını hem kendi pc me hemde güvenilir bir kaynağa aldım,zaten forumdan mesajı silsen~düzenlesende görülüyor, birazdanda ulaşabileceğim her kaynağa şikayet edeceğim bu mesajı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

tutuklandı...

Halil’i cezaevine götürürken kulağına ezan fısıldasınlar. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mahallemizde böyle huysuz bir ihtiyar vardı, millet illallah etmişti,neyseki bir mevzudan dolayı yaşıtı bir ihtiyar bastonla bunun kafayı yaraladı,millet bastonlu ihtiyarın elini öptü, ihtiyar da bu işe çok şaştı niye elimi öpüyorlar diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 17 Eylül 2020; 21:3:57 >
  • Halil sezai namaza başlamış

• Şimdi forumda görünce izledim.Dövdüğü adam daha koşamıyor bile 70 yaşına yakın vardır.Gerek bu şarkıcı bozuntusu gerekse bunun yanındaki 2 yaratık hakkında gerekli ceza kesilmeli.
    Yanında 2 kişiyle beraber anca gücü bu adamcagiza yeter.
    Şimdi göreceğiz gerek medyayı gerek adaleti.Bu yaratiga birisi bir tokat atsa günlerce medyada ünlü sanatçı(!) Darp edildi diye haberleri canlı yayınları görürdük.Bakalım bu mağdur olan amca için ne yapılacak bu şarkıcı müsvettesi hakkında ne karar çıkacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IncirReceli3 filminden Halil Sezai Çıkartılması için ya da filmin iptal edilmesi için gerekli çağrıyı yapalım Aytaç Ağırlar Yapımcı Yönetmen ve Senaristi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

IncirReceli3 filminden Halil Sezai Çıkartılması için ya da filmin iptal edilmesi için gerekli çağrıyı yapalım Aytaç Ağırlar Yapımcı Yönetmen ve Senaristi.

halil sezainin plananan tüm konserleri,etkinlikleri ve armağan çağlayanın youtube kanalına içerik müzik alanında yaptığı anlaşmalar iptal edilmiş.

Film ile alakalı durum nedir bilemiyorum zira filmin yönetmeni ve yapımcısı olan şahıs halil sezai ile çok yakın bir dostu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 17 Eylül 2020; 21:37:9 >
  • Istediği filmi çekerler, oynatacak salon, tv kanali ya da yayıncı bulamadiktan sonra film cekmelerinde sakınca yok.

Çevirip çevirip izlesinler.

Boykot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 17 Eylül 2020; 21:49:16 >
  • Sarhos herif ne olcak

• Burda konu adamın yaşı değil, böyle boş beleş işler için kimse kimseye saldiramaz. Öyle sade vatandaş değiller çevreleri de var paraları da adam öncesinde ters bir hareket yaptıysa şikayet edersin sonuç da alırsın. Böyle saçma sebeplerden kimseye böyle saldirilamaz.
    He hapse girsin diyemicem, kimler ne suçlardan dışarda kimse adam dövdüğü için hapse girmez

• VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt

Aslında konu din değil, şöhrete kavuşan bir canlı türü babası yaşında bir adamı kendi evinin önünde "ekurisi" ile dovebiliyor olması.

Buna Ahlak deniyor. Nasıl Tecavüz bir ahlak suçu ise, bu da öyle bir ahlâk suçu. Toplumun değer yargılarına aykırı, biz ormanda yaşamıyoruz bu konuyu nasıl din konusuna bağladın bilemiyorum ama bu konunun siyaset ile alakası yoktur.

• ilk defa bir konunun öne çıkması için oy kullandim. bir sorgulamak gerek kendimizi, biz bunları nasil ünlü yaptık. bunları bize güzel gösteren ler kim hangi medya kuruluşları .!!?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Aslında konu din değil, şöhrete kavuşan bir canlı türü babası yaşında bir adamı kendi evinin önünde "ekurisi" ile dovebiliyor olması.

Buna Ahlak deniyor. Nasıl Tecavüz bir ahlak suçu ise, bu da öyle bir ahlâk suçu. Toplumun değer yargılarına aykırı, biz ormanda yaşamıyoruz bu konuyu nasıl din konusuna bağladın bilemiyorum ama bu konunun siyaset ile alakası yoktur.

Konuyu dine bağlayan ben değilim, konuyu açan kişi ve forumdaki diğer AKP’liler. Konu başlığı altında yazdıklarını okursan eğer ne dediğimi anlayacaksın.

” Zaten Gezi destekçisiymiş pis eşkiya “

” Din düşmanı “

” Alkolik “

Adamların derdi genç birisinin yaşlı bir adamı dövmesi değil, direkt dinle alakalı. Konu başlığında bile ezan detayı var.

• Bu adami ünlü ettiniz simdi elinizi vicdaniniza koyun ve yapilmasi gerekeni yapin.

• Şarkı söyleyemeyen adamın şarkıcı diye ortalarda gezdiği garip bir ülkeyiz.

• Bu dünyada bir sürü gereksiz insan iyi yerlerde nedeni iktidar ya da muhalefet yandaşlığı.
    Bu malum şahısta muhalif kimligi kullanarak piyasada tutunuyordu.
    Arkadaşlar bu şahsın yandaş ya da hayranı olsanız bile savunalacak tek tarafı yok.
    Normalde haberleri izlemiyorum ama popülerde görünce izledim.Aynisi benim babama yapılsa diye aklıma geldi.Kan beynime çıktı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.