Şimdi Ara

tuşa basmadan kilit açmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
8.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iphonede ekran kilitliyken home veya power tuşuna basmadan nasıl kilidi açabiliriz böyle bir tweak var mı ?

• bilmiyorum ama bana baya ilginç geldi doğrusu varsa böyle bir şey pes derim :D
  • Arkadasımda vardı. Telefonu sallayınca açılıyordu. İsmini sorup söylerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Activatoru yukleyip sallama hareketini home tusu gorevine atarsaniz acilir tusa dokunmadan jailbreak gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

Activatoru yukleyip sallama hareketini home tusu gorevine atarsaniz acilir tusa dokunmadan jailbreak gerekli

Olmuyor hocam ben denedim şimdi de tepki yok. Sizde oluyor mu?
  • Sadece home ve kilit tuşları olmadan dediğin için ses tuşunu önerebilirim.Activator ile kısa basılı tutma eylemine kilit açmayı atarsan ekran siyah haldeyken kilit açarsın.Cihazı sallayarak açmak için en azından kilit ekranının(kilidi aç yazısı olan ekran) gözükmesi lazım bunun içinde home yada power tuşlarından birine basman lazım.En azından ben böyle biliyorum.
  • activartor ile yapabilirsin ben mesela sallama yapmıştım sallayınca açılıyordu sifre kysanız bile o ekrana geliyor iyi yani bence bunu deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

activartor ile yapabilirsin ben mesela sallama yapmıştım sallayınca açılıyordu sifre kysanız bile o ekrana geliyor iyi yani bence bunu deneyin

Bende sallayınca gelmiyor hocam hangi repodan yüklediniz activator'ü?
  • Sallarken sersemlemesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • activatorla denedim sallıyorum iphoneyi ama olmuyor :) ses tuşuna basıp ayarlamak için activartordan hangi ayarı yapmam lazım ?
  • activatordan nasıl ses tuşuna basarak ayarlıyabilirim ?
  • Bulunsun mesajimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

quote:

activartor ile yapabilirsin ben mesela sallama yapmıştım sallayınca açılıyordu sifre kysanız bile o ekrana geliyor iyi yani bence bunu deneyin

hocam onunla alakası yok activatora girin daima diyin haraket algılayıcılarından sallamaya basın oradan kilit ekranını geç i seçin tamam dır
  • ekran kilitliyken dokunmatik çalışmadığı için tuşlara basman gerekir, basmadan açamazsın. ama tabi o tuşlar programlanabilir istediğinle açarsın.
  • Her seferinde cihazını şarja takarak olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

Her seferinde cihazını şarja takarak olabilir

• quote:

quote:

quote:

hocam onunla alakası yok activatora girin daima diyin haraket algılayıcılarından sallamaya basın oradan kilit ekranını geç i seçin tamam dır

dediğini yaptım olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

Her seferinde cihazını şarja takarak olabilir

bende olmadı

edit: şimdi çaktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 17 Mart 2013; 17:50:22 >
  • Bende cok denedim,olmuyo beyler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurta

quote:

quote:

quote:

dediğini yaptım olmadı

önce menü tusuna bas sonra salla bak bakim olcak mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.