Şimdi Ara

Turnuva (- Her Hafta -) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
0
Favori
14.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Demirci24

quote:

Orijinalden alıntı: berke_34

Ben lastikleri değiştirmeyi unutmuştum direksiyonu ilk aldığımda girip deniyim dedim.Direksiyon yerinde durmadı :D

Yeni güncelleme ile hassasiyet ayarı gelmeside güzel oldu virajları daha iyi dönmemizi saglıyor.

Ben onu hiç denemedim valla 5 yapsan nolur 2 yapsan ne fark eder falan diye.Ben 3 te oynuyorum :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Demirci24

quote:

Ben lastikleri değiştirmeyi unutmuştum direksiyonu ilk aldığımda girip deniyim dedim.Direksiyon yerinde durmadı :D

Yeni güncelleme ile hassasiyet ayarı gelmeside güzel oldu virajları daha iyi dönmemizi saglıyor.

Ben onu hiç denemedim valla 5 yapsan nolur 2 yapsan ne fark eder falan diye.Ben 3 te oynuyorum :D

Virajları dönmede felan çok yardımcı oluyor. Daha hızlı virajı alabiliyorsun. Gerçekçilige daha da yaklaştırmışlar verdigin tepkiye göre direksiyon dönüyor.

• ben akşamları gelemem kanka. mesene ve feys hatun kaynıyo çünkü o zaman diliminde X D
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

ben akşamları gelemem kanka. mesene ve feys hatun kaynıyo çünkü o zaman diliminde X D

Hocam olmazsa bi gün belirlicez ogün toplanıp yapıcaz bu organizasyonu
  • uppp
  • quote:

uppp

+1
  • Merhaba arkadaşlar. Böyle bir orgaizasyon olursa seve seve katılırım. Sıkıldım A-Spec cart curt :D
    Hatta katılacak arkadaşların psn'leri ilk mesajda yayınlanırsa birbirimize ulaşmamız daha kolay olur diye düşünüyorum.
    Beni ekleyebilirsiniz.

psn: neshther
  • quote:

Orijinalden alıntı: neshther33

Merhaba arkadaşlar. Böyle bir orgaizasyon olursa seve seve katılırım. Sıkıldım A-Spec cart curt :D
    Hatta katılacak arkadaşların psn'leri ilk mesajda yayınlanırsa birbirimize ulaşmamız daha kolay olur diye düşünüyorum.
    Beni ekleyebilirsiniz.

psn: neshther

Ekliyorum zaten katılmak isteyen oldukça :)
  • Benide ekle hocam PSN:furtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: furtem

Benide ekle hocam PSN:furtemel

• arkadaşlar ben de katılmak istiyorum da. makina mı modem mi bilmiyorum kafasına göre takılıyo.
    bi bağlanıyo 1 hafta iyi bi bakıyom yok dns yok ıp zırt gidiyo uğraş dur o zaman. zaten işten güçten zorla fırsat yaratıyorum.
    dün gece 11 gibi bağlandı sabah ezanına kadar oynadım. yatmadan da işe geldim. sersem gibiyim. okadar para veriyoruz. bağlantısıydı
    hızıydı, kotasıydı. şimdi beni de yazın diyecem de benim keyfime göre değil. modem arkadaşımın ne zaman gönlü hoş olursa zaman olur.
    akşama soruym bi. yine psn veriym. burdan takip ederim günü saati belli olurda girebilirsem aranızda olmaktan gurur duyarım.

psn: whiteangel206
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

arkadaşlar ben de katılmak istiyorum da. makina mı modem mi bilmiyorum kafasına göre takılıyo.
    bi bağlanıyo 1 hafta iyi bi bakıyom yok dns yok ıp zırt gidiyo uğraş dur o zaman. zaten işten güçten zorla fırsat yaratıyorum.
    dün gece 11 gibi bağlandı sabah ezanına kadar oynadım. yatmadan da işe geldim. sersem gibiyim. okadar para veriyoruz. bağlantısıydı
    hızıydı, kotasıydı. şimdi beni de yazın diyecem de benim keyfime göre değil. modem arkadaşımın ne zaman gönlü hoş olursa zaman olur.
    akşama soruym bi. yine psn veriym. burdan takip ederim günü saati belli olurda girebilirsem aranızda olmaktan gurur duyarım.

psn: whiteangel206

Tamamdır yazıyorum senide :) Bu akşam burda olursanız eğer deneme sürüşü atarız 8-9 gibi

• Arkadaşlar hoşgeldiniz aramıza Kadromuz yavaş yavaş genişliyor berke.
  • Suan B-spec te 4 saatlik yarıştayım. Akşam 8-9 gibi odana katılırım berke psn den yazarsın bana.
  • Tamam kardeşim.İlk yarışımızı fiat 500 lerle yapalım diyorum zevkli olur :D
  • quote:

Tamam kardeşim.İlk yarışımızı fiat 500 lerle yapalım diyorum zevkli olur :D

Tmm bana uyarda cok agır kalır onlar :D biraz 400-500 bg olsun araçta
  • Emre geliyorum 10 dakikaya PSN e.20 dakıka oldu dayanıklılık yarışını bitireli.Biraz makina dinlensin 10 dakikaya ordayım.Motoru ısındı dfgt nın

Birazdan yarış yapıcaz arkadaşlar gelmek isteyen varsa PSN ümü eklesin.
    Berke_34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_34 -- 22 Şubat 2011; 19:06:38 >
  • Logitech momo direksiyon setim var.
    PSN: kaan1234
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

Logitech momo direksiyon setim var.
    PSN: kaan1234

• arkadaşlar dün 2 saat uğraştım bir türlü bağlanamadım. route diye bi alet varmış. ondanmı alsam acaba kablonet için. sorunumu çözecene emin olsam alacam da oda elimde patlar diye almıyorum. neyse kısmet. nasıl geçti akşam?
    katılım oldumu ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.