Şimdi Ara

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
23
Favori
56.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırsam kendi modem/routerimizi kullnamıyoruz. Archer c5V modemi kendi routerimiz ile köprülesek twitter sorununa çözüm olur mu ki? Deneyen veya bilen var mı acaba?
  • (A20 Samsung) telefonumda 2.4GHz bağlantı görünüyor, neden 5GHz görünmüyor, modem ve ayarlarında aktif görünüyor...
  • zyn1982 Z kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın 5 ghz bandını desteklediğinden emin misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Burada wifi bağlantısı görünmüyor. Mobil bağlantı detayları bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar
  • 5ghz dengesiz çalışıyor, bazen cihazlarım bağlanmıyor bile wifi aç kapa yapıyorum o zaman düzeliyor ama 2.4ghz hattı gayet düzgün çalışıyor hatta 2.4 üzerinden bile 50mbps hız alıyorum
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, bu modemin retail versiyonunu (VR1200) Oris Telekom 50Mbps VDSL hattımla kullanmak için almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz yoksa VR300 ya da AC750 (AC51) mi alayım?

• Bunun chipseti ne?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 29 Şubat 2020; 21:29:43 >
  • selamlar modemin root menülerini aktifleştirmiş bulunmaktayım. diğer konuda da dile getirmiştim. yardım isteyenler pm gelebilirler.
    Cihazınızda 5ghz yok wifi 5 olsaydı kesin var diyebilirdik ama her wifi 4 cihazda yok örneğin eski routerım WiFi 4 idi ama 5ghz vardı

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar

https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-a20-a205/SM-A205FZBETUR/

• Türk Telekom'un Fiber hatlarda verdiği bu modemi iade edemezsek ne kadar modem ücreti alıyorlar bilen var mı acaba
  • bermanX B kullanıcısına yanıt
    Ben telekomdan aldım modemi
    Lg telefonum ile twittera giremiyorum
    Dediklerinizi yapsam sıkıntı olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar bu cihaz vdsl desteklermi acaba ?

• İyi geceler arkadaşlar benim size bir sorum olcaktı.
    Ben FTTB/Eth internet kullanıcısıyım. Yani binaya kadar fiber ordan eve kadar cat6 ile geliyor. Türk Telekomun verdiği zyxnel vmg8324 routurı kullanıyorum. Bugüm türk telekoma routır değişikliği için bildirimde bulundum. Acaba şuanda türk telekom hangi routerı veriyor acaba yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

İyi geceler arkadaşlar benim size bir sorum olcaktı.
    Ben FTTB/Eth internet kullanıcısıyım. Yani binaya kadar fiber ordan eve kadar cat6 ile geliyor. Türk Telekomun verdiği zyxnel vmg8324 routurı kullanıyorum. Bugüm türk telekoma routır değişikliği için bildirimde bulundum. Acaba şuanda türk telekom hangi routerı veriyor acaba yardımcı olurmusunuz.
    Zyxeli değiştirme derim. Zamanında ben ZTE'den Zyxel'e geçtim. Şimdi de Tplink Vr1200 C5v var. Zyxel daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Zyxeli değiştirme derim. Zamanında ben ZTE'den Zyxel'e geçtim. Şimdi de Tplink Vr1200 C5v var. Zyxel daha iyiydi.

Alıntıları Göster
    Değiştirdim bile tp link açık ara zyxnelden daha iyi zyxnelde 5 ghz bandı yoktu yani kablosuz en fazla 50-60 Mbps hız alıyordum. Tp linkde 5 ghz de 94 Mbps den aşağı hiç düşmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

Değiştirdim bile tp link açık ara zyxnelden daha iyi zyxnelde 5 ghz bandı yoktu yani kablosuz en fazla 50-60 Mbps hız alıyordum. Tp linkde 5 ghz de 94 Mbps den aşağı hiç düşmüyor.

Alıntıları Göster
    Online oyunlarda anlık kopmalar yaşamaya başladığınızda tekrar alıntılarsanız sevinirim :) Hayırlısı olsun.

Ayrıca aynı Zyxel modelinden bahsettiğimizden emin miyiz? Benim bahsettiğim model Zyxel VMG8324. Bunda 2.4GHZ ve 5GHZ mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Online oyunlarda anlık kopmalar yaşamaya başladığınızda tekrar alıntılarsanız sevinirim :) Hayırlısı olsun.

Ayrıca aynı Zyxel modelinden bahsettiğimizden emin miyiz? Benim bahsettiğim model Zyxel VMG8324. Bunda 2.4GHZ ve 5GHZ mevcut.

Alıntıları Göster
    evet Zyxel VMG8324 B10A router. Bendeki model buydu ve 5 ghz yoktu. Ama aynı bu modelde 5 ghz olanı var diye biliyorum. ama bendekinde yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsahin45 -- 8 Mayıs 2020; 8:31:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.