Şimdi Ara

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
23
Favori
56.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu cihaz bir arkadaşımda var, wifi menzilini yükseltmek için benden tavsiye istedi ancak modemi hiç görmedim cihaz hakkında internette bilgi de bulamadım. Bu cihaz tplink in onemesh sistemi ile uyumlu mudur. Herhangi bir repeater kullanmak istemiyorum mesh için uyumlu cihaz hangisidir. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihsahin45

İyi geceler arkadaşlar benim size bir sorum olcaktı.
    Ben FTTB/Eth internet kullanıcısıyım. Yani binaya kadar fiber ordan eve kadar cat6 ile geliyor. Türk Telekomun verdiği zyxnel vmg8324 routurı kullanıyorum. Bugüm türk telekoma routır değişikliği için bildirimde bulundum. Acaba şuanda türk telekom hangi routerı veriyor acaba yardımcı olurmusunuz.
    Değiştirdiler mi? Müşteri hizmetlerinden mi talep etmiştiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

Zyxeli değiştirme derim. Zamanında ben ZTE'den Zyxel'e geçtim. Şimdi de Tplink Vr1200 C5v var. Zyxel daha iyiydi.

Alıntıları Göster
    Tılgın HG2331 den sonra hangisi iyi gelir, hepsi tılgınden iyidir di mi?
  • fsevik kullanıcısına yanıt
    Tplink'e sormak lazım. Uyumlu olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Tılgın HG2331 den sonra hangisi iyi gelir, hepsi tılgınden iyidir di mi?

Alıntıları Göster
    Zyxel iyi gelir. Sonrasında tplink archer c5v

• oguzhanc64 kullanıcısına yanıt
    Fiber de tt zxyel modem dağıtıyor mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Fiber de tt zxyel modem dağıtıyor mu ki ?
    Evet, zte online oyunlarda anlık kopmalar yapıyordu. Modem değişimi istedim. Siyah zyxel geldi modelini unuttum ama

• oguzhanc64 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Oyunda sıkıntı yaratması da enteresanmış. Modem sorunluymuş heralde

• 1 Yıldan beri sev(e)mediğim ve 5 GHz de sorun yaşattığı ve anlık Vowifi kopmalarına sebep olduğu için ZTE fiber modemi bugün Tp link c5v modemi ile değiştirdim binbir zorlukla bakalım bu modem nasıl çıkacak?
  • 5 Ghz'de 100'lü kanallara izin veren bir firmware varsa bana gönderen olursa sevinirim. Komşulu yerde çakışma sorunu var mevcut firmware ile.
  • Port açma sorunu yaşıyorum. NVR kayit cihazım var. Portu aciyorum. Ama açılmıyor. Tetikleme yaptım. DMZ yaptin. Olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: tankaya

Port açma sorunu yaşıyorum. NVR kayit cihazım var. Portu aciyorum. Ama açılmıyor. Tetikleme yaptım. DMZ yaptin. Olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı

Port açma sorunu modem kaynaklı değil. CGNAT ip sisteminde iseniz port açamazsınız.

• Modemde VoIP sorunu yaşıyorum. Telefonum çağrı almıyor-yapmıyor.

Hata şu şekilde:

2020-10-26 21:22:56VOIPBilgilendirmeaccount[+90212XXXXXXX(1)] registration failed

Kaç kez aradım Telekom'u ama her elektrik gidişinde veyahut modem kapatıp açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim modemden dolayı mıdır bu sıkıntı?

@mustifb @NT2L

• 5 yıldır kullandığım emektar tılgın model modemimi wi-fi si zayıf diye değiştireyim dedim. Şu an gözüm yaşlı emektarı arar oldum.

Tplink cv5 diye bir modem verdiler. Wi-fi si berbat. Habire kopup duruyor. Rezalet otesi bir durum . 2018 de aynı sorun yazılmış yıl 2020 sonu ve halen aynı sorun. Yarın modemi değiştiren telekom personelini arayacağım benim emektarı almıştı geri vermesi için dil dökeceğim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyar.gamer -- 6 Kasım 2020; 21:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmzn96

Port açma sorunu modem kaynaklı değil. CGNAT ip sisteminde iseniz port açamazsınız.

Alıntıları Göster

CNAT üzerinde olup olmadığımızı anlamak için bir yol var mı bilinen ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Google’a what is my ip yazın orada çıkan sonuçla modem sayfasında yazan ip farklı ise cgnat içindesiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmzn96

Google’a what is my ip yazın orada çıkan sonuçla modem sayfasında yazan ip farklı ise cgnat içindesiniz.

Teşekkür ederim 👍

• 5GHz'deki kopma sorununa bir çözüm bulunabildi mi?

• abi nasıl bir yaşanmışlık tilgin denen paçavrayı bu makineden üstün tutabilir, nutkum tutuldu okurken

4 senelik zorunlu ve sorunlu tilgin ilişkimiz geçen hafta tp-link archer modem değişimi ile tarih oldu , tplink archer hem çekim gücü, hem kablosuz hızı hem bağlantı stabilliği, hem 5ghz ve 2,4 ghz aynı anda sorunsuzca çalışması vs... normal bir ev kullanıcısı için tilginden sonra 98 model tofaştan inip 2020 model bmw binmek gibi bir şey bana göre. Allah hiç kimseyi bir daha tilginle imtihan etmesin

• Turknet ile Archer c5v modem kullanmaya başladım. 5ghz frekansındayken telefon kilit ekranında kopma yaşıyorum. Çekim gücü de biraz zayıf. Anten bağlamakta mümkün degil. Bunun dışında güzel modem. Ama kopma sorunu hallolması gerek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.