Şimdi Ara

TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
23
Favori
56.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Woozie

Aynı sorunu ben de aynı modem ile yaşıyorum. Dediğiniz gibi bu konuya bir çözüm bulunmalı ancak daha önce @TP-Link Türkiye hesabından bana şu şekilde bir açıklama yapıldı.

Bu da güzel bir gelişme Bu sorunu yaşamyan herkes bununla ilgili firma ile iletişime geçerse bir sonuç alınabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhabalar arkadaşlar, bende de Archer c5v modem mevcut. ancak 5 ghz bağlantıda kopma sorunu yaşıyorum. kullandığım tüm cihazlarda telefon, fire stick, tv box gibi, uyku moduna geçince veya bir süre bekleyince wifiden kopuyor. 2.4 ghz de hiçbir problem yaşamıyorum.
    sorun ile ilgili bir çözüm bulabilen oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bitech

Merhabalar arkadaşlar, bende de Archer c5v modem mevcut. ancak 5 ghz bağlantıda kopma sorunu yaşıyorum. kullandığım tüm cihazlarda telefon, fire stick, tv box gibi, uyku moduna geçince veya bir süre bekleyince wifiden kopuyor. 2.4 ghz de hiçbir problem yaşamıyorum.
    sorun ile ilgili bir çözüm bulabilen oldu mu acaba?
    Bende de aynı sorun var. 1 yıldır çözerler diye firmware gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu routera bağlı cihazlardan biri video izlediğinde sanki tüm bant genişliğini o cihaza tahsis ediyor. Diğer bağlı cihazlardan bir web sayfası bile açılmaz oluyor neredeyse. Sizlerde durum nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Bu routera bağlı cihazlardan biri video izlediğinde sanki tüm bant genişliğini o cihaza tahsis ediyor. Diğer bağlı cihazlardan bir web sayfası bile açılmaz oluyor neredeyse. Sizlerde durum nasıl?
    Ben öyle bir sıkıntı yaşamadım. Ben bu modemden çok memnunum normalde. Tek sıkıntım 5 ghz’deki kopma olayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Bu routera bağlı cihazlardan biri video izlediğinde sanki tüm bant genişliğini o cihaza tahsis ediyor. Diğer bağlı cihazlardan bir web sayfası bile açılmaz oluyor neredeyse. Sizlerde durum nasıl?
    Bende böyle bir durum yok. Archer c5v 1200 mbps fiber router ile. Kablolu şekilde Tv de IPTV izlerken aynı anda whatsapptan görüntülü görüşme yapıyordum herhangi bir sıkıntı göremiyordum tabi başka cihazlarda bağlıydı. Tabi hızım 50mbps bunun etkisi var mı bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 26 Nisan 2019; 22:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Bende böyle bir durum yok. Archer c5v 1200 mbps fiber router ile. Kablolu şekilde Tv de IPTV izlerken aynı anda whatsapptan görüntülü görüşme yapıyordum herhangi bir sıkıntı göremiyordum tabi başka cihazlarda bağlıydı. Tabi hızım 50mbps bunun etkisi var mı bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Siz bu cihazı satın mı aldınız yoksa TurkTelekom mu verdi ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Türk telekom verdi...

Buyrun fotoğrafı bu şekildedir... Kapkara bir modem(Router)...
    TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar
    [image=1]https://store.donanimhaber.com/c3/29/8d/c3298d329075f223faf36a8ee69b7276.jpeg[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 26 Nisan 2019; 21:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Buyrun fotoğrafı bu şekildedir... Kapkara bir modem(Router)...

[image=1]https://store.donanimhaber.com/c3/29/8d/c3298d329075f223faf36a8ee69b7276.jpeg[/simage]
    Bendeki modem de aynı bundan fakat bendeki C5V diye geçiyor. Siz C6V yazınca şaşırdım :) Sizinki gerçekten C6V mi yoksa 5 mi ?

Özür klavye hatasıyla farketmeden 5 yerine parmağım 6 ya gitmiş... Kusura bakmayın...

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Aklımızı aldın hocam :)

• Telekom a arıza kaydı açmıştım. Bugün geldi. Elimizde farklı marka modem yok değişsek de aynısı olur diyor. Çözüm sunan yok.

• tilgin modem konusunda bu modeme geçipte twitter da sorun yaşadım diyenler vardı
    korktuğum benimde başıma geldi
    Telden twittera giremiyorum bu modemle
    yardım lütfen
  • Tp link archer kullanicısıyim başka bir modemle kullanmak istiyorum kolay kurulum sekmesinde kolay bridge mod var lan 4 portu için bridge moda aldiktan sonra ne turk bir ayar yapmam gerekiyor dhcp ayarlarini nasil kapatip yeni ipyi giriyoruz sonra kablosuzu da kapattıktan sonra diğer modemden internetimi kullanabilir miyim? 
    ayrica fiber kullanmama ragemn gece belli saatten sonra 1080p dizi film seyretmek hayal..yardimcibolursaniz sevinirim

• antrakinon A kullanıcısına yanıt
    Bridge mode almak için müşteri hizmetleri ile görüşüp onlara aldırmanız gerekiyor sanırım. Modem ayarları kısıtlanmış.

• TurkTelekom TpLink C5v Fiber Modem Kullananlar
    tilginda bu ayaar yoktu acaba tp linkte bu ayari actilar mi.. bridge mod icin talep cok oluyordu.. kolay kurulumdan 4. portu biz bridge mod atiyorsak dhcp kapatip kendi modemimizi kullanabiliriz.. boyle bir ayari tilginda goremiyorduk musteri hizmetlerini ariyorduk.. bu modemde bunu gordum. bunu deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrakinon -- 24 Haziran 2019; 23:31:53 >

• Daha önce yazılan sorunların hemen hepsi bende var ve devam ediyor. Acaba bu modemin(C5v) yerine başka hangi modemi kullanırsam sorun yaşamam? Piyasadaki uygun fiyatlı fiber modemlerin hemen hepsi TP-link. Bu da TP-Link. Başka bir modelini, C50 veya C60 alsam yine twitter'da falan sorun yaşar mıyım ki?
  • valla çıldıracam her yere giripte twittera girmemesi sacede benim telefonumda hayret bişey
    güncelleme falan yapın lütfen
  • Tilgin kullanmaktayım bu cihaza geçmemi önerir misiniz ? 35 mbps

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.