Şimdi Ara

Türktelekom Mobilist paketler (faturasız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
4
Favori
18.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilist 5GB Paketi ile tam 5GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 25 TL!
    Mobilist 10GB Paketi ile tam 10GB cepten internet, her yöne 500 DK ve her yöne 500 SMS sadece 35 TL!
    Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirin, giriş yapın, siz de faydalanın!
    Mobilist paketler kapsmında yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/mobilist-5gb-paketi.aspx
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/mobilist-10gb-paketi.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir defaya mahsus veriyor sanırsam. Yani bedava verse de vermese de olurmuş.
  • Nabız ölcüyorlar. Talebe göre yeni tarifelerini/paketlerini sekillendireceklerdir.
  • Detaylarda bir seferlik yazmiyo ama

• ölücüler bu kez temkinli yaklasıyor:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verin şunu 29 tl ye olsun bitsin ne 35 tl si

• Kullandığım paket 45 tl e 10NUMARA paketi.
    bunu bende dün gördüm ve inceledim.eğer tek seferlik değil ise iyidir.
    onun dışında iyi olan tüm paketleri bitirdi türk telekom.yeni paketlet de 39 dan başlıyor 6gb lık.
  • Devlet yeni vergilerle öpünce 29 olacagına 39 olur işte

• Mobilist paketler kapsmında yüklenen paket faydaları 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda paketler yenilenmeyecektir.

diye yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 tllik paketin yenilenmesi mevcut hattin icinde tl olmasi halinde ancak 25tl’lik tarife icin boyle bi durum soz konusu degil amac ne anlamadim ama surekli hale getirilsin vodafonede dk durmam.

• alivebora kullanıcısına yanıt
    Tarife değil de daha çok Online İşlemler Merkezine giriş hediyesi gibi.
  • ben 23 tl ye 6 gb kullanıyorum faturasız. normalde paket 5gb ama 1 gb mobil işlemlerden yüklediğim için hediye geliyor paketim öğrenci mobil selyturuncum500
  • USB WIFI MODEMden modem bizde var internet Telekom 50 GB sınırsız internete 39 TL olsa verirdik heee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol hocam kaptım 10gb olani.

Tam bana göre dk sms az net çok

• acaba bakiye olursa paket yenilenir mi ki ?
  • Var mı 2 defa bu paketten yükleyebilen? Yoksa her numaranın tek hakkımı var
  • Benim 10 numara Faturasız kullanıyorum
    Mobilist 10GB Paketi ile tam 10GB cepten internet, her yöne 500 DK ve her yöne 500 SMS sadece 35 TL!
    geçmek istiyorum ama nasıl yapacağım ? faturasız mı yoksa faturalı?
  • Paketi yenileyebilen var mı arkadaşlar?

• Ben interneti için almıştım,süre bitimine 5 gün kala tekrar almıştım,tekrarı var yani.
  • sadece yeni üyelere mi?

atıyorum türktelekoma taşıdım hattı. 1 ay sonra 25 lik yada 35 li kaldığımda sorun cıkarmaz değil mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.