Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.279
Cevap
158
Favori
408.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçiş yapın hocam, 31 gün geçtikten sonra 15 GB, 20 GB gibi uygun fiyatlı teklifler gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Geçiş yapın hocam, 31 gün geçtikten sonra 15 GB, 20 GB gibi uygun fiyatlı teklifler gelebilir.

ilginiz için tşk ederim. "mobil operatörler" konusunda en yardımsever üyelerden birisiniz. sağ olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 22 Ekim 2020; 19:5:36 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, her zaman :)

• Bu yazdiginizVodafone paketimi bu bahsettiginiz,birde çekim interneti nasıl.....98yilindan beri turkcel kullandim,2sene önce turkcell kurumsal geçirmek gibi bir hata yaptım.35tl fatura dendi 45-55 gibi rakamları gordu.sonra yükselmeye başladı.cayma bedeli 298tl ödedim ...1senedir turktelekom geçirdim hatti memnundum interneti iyiydi. ama ilk senemde burdaki yazıları farketmesem yıllarca dolandiracaklardi resmen...tahminimce hersene operatör değiştirmek mantıklı...uygun paketleri genelde yeni ve numara taşıyanlara veriyorlar...

• yunusari Y kullanıcısına yanıt

Evet hocam o yazdığım paket Vodafone'un faturasız dan faturalı'ya geçişe özel paketidir.

Ayrıca kullanımınıza göre 6 GB, 10 GB, 15 GB, 20 GB içeren faturalı'ya geçiş teklifleri gelebilir.

Hocam bölgeniz de Vodafone kullanan varsa ona sorun derim çekim kalitesini, eğer memnun ise sizde geçiş yapabilirsiniz.

• Bilgilendirmeniz ve yardımcı oldugunuz çin çok teşekkür ederim..

Rica ederim hocam TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Hocam bu arada kullanımınıza göre bir paket var mı bilmiyorum ama, Vestelcell'i inceleyebilirsiniz. 6GB 25TL gibi bir paketi mevcut(faturalı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 22 Ekim 2020; 20:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

Hocam bu arada kullanımınıza göre bir paket var mı bilmiyorum ama, Vestelcell'i inceleyebilirsiniz. 6GB 25TL gibi bir paketi mevcut(faturalı).

Tşk'ler hocam. 6 GB az gelebilir.

Orada yazmaz hocam, Vodafone sitesinde yazıyor, Faturasız dan faturalı'ya geçiş sayfasına girin karşınıza çıkar TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Anladım .teşekkürler.yarin bir sorun çıkmazsa bilgiyi paylasirim sizlerle.hayirli gecelerTÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Şu konuya Telekom harici paylaşım yapmayın

• Yeni kontör hat almayı düşünüyorum hangi hat hangi tarife yardımcı olursanız sevinirim şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MANAVGAT0 M kullanıcısına yanıt

En uygun fiyatlı yeni hat BIMCell'dir hocam. Fiyatı 85TL. İlk ay 9GB+300DK+300SMS hediyesi de mevcuttur.

• TT'nin Faturasız'daki yeni müşterilerine özel Havalı paketleri kapatılmış. Onun yerine Festival paketler çıkmış .

Festival Paketler:

5GB 30TL
    8GB 36TL
    12GB 42TL
    20GB 55TL

Paketlerin tamamında 750DK+250SMS mevcuttur.
    Paketler 30Gun geçerlidir.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasiz/paketler/festival-paketleri.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 23 Ekim 2020; 11:12:13 >
  • Ya bu Turk Telekom işi biliyor Faturalıda 15 gb tarifesi kullanıyordum 35 lira ödüyordum taahhutum 22.11.2020 de biticekti daha önce kampanya birimi aramıştı %30 teklif etti kabul ettim 22 kasımda geçerli olacaktı şimdi turk telekoma operatör değiştirmeyi düşündüğüm için ceza bedeli öğrenmeye müşteri hizmetlerini aradım temsilci ile konuşurken %30 un yanında %40 teklif etti toplam %70 olacak dedi taahhutsuz fiyattan(60 TL) %70 indirimle 14 TL ödeyeceksiniz dedi bende valla duramadım kabul ettim 15 GB 1000 DK 1000 SMS 14 TL ye denk geliyor bu zamanda ek paket vermiyolar bu fiyata.

• Hocam tarife adı neydi bendede çıkıyor %35 li tarife var ama ekstra %40 daha almak aboneye özel mi? Yoksa prosedür olarak mı uygulanıyor

• ozanbey86 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene faturalıda 15 gb tarifesine bir yıl taahhut vermiştim bu ayda taahhutte son ayıma girmiştim daha önce kampanya biriminden arandım eğer devam ederseniz %30 indirim uygularız dendi bende kabul etmiştim neyse ben meraktan duramadım müşteri hizmetlerini aradım operatör değiştirirsem kaç TL cayma bedeli ödeyeceğimi sordum o anda temsilci neden değiştirmeyi düşünüyorsunuz isterseniz hattınıza özel %40 indirim gözüküyor kabul ederseniz toplamda %70 indirim olacak şekilde devam edebilirsiniz dedi şansıma denk geldiğini düşünüyorum bu arada kampanya biriminden aradıklarında bundan sonra teklif gelmeyecek bu son teklifimiz falan denmişti hatta bende dedim %30 indirimin yanında ekstra %40-%50 indirim alanlar var ben alabilir miyim dediğimde o devam etmeniz halinde 2. taahhüt yılınızda gelebilir denildi ben ilk yılımda ikisini birden aldım.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.