Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.686
Cevap
178
Favori
423.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamu çalışanı olana iyi normalde bu fiyatlar yok.

• Şöyle bi teklif var mobil uygulama da fiayat çok iyi bu hat kullanmadığım bi hat. Normal hattıma bunu nasıl alabilirim acaba
    TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL
  • osnakli O kullanıcısına yanıt

Faturasıza geçiş 90 gün bekleyip sunmalarını bekleyeceksiniz

• tahattüt bitti telekomun önerdikleri bunlar bana mantıksız gibi geldi netgsm e taşımayı düşünüyorum

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

• C4L0X kullanıcısına yanıt

Hangi tarifedesiniz peki ?

Netgsm de bankalarin onay sifre sms lerini alamadiklarini entegrasyon yapılmadığını söylüyor. Bende gecmek istemistim bu sorun engel oldu

EGM kullanıyorsunuz sanmıştım

• ens1252 kullanıcısına yanıt
    Geçişde çoğu banka sorunsuz deniliyor benim kullandığım bankalarda sorun yokmuş
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

Bana gelen teklif bu fakat 6 ay daha kullanim hakkim var. Mevcut tarifem 40gb ve 208tl. Türk Telekom hep bunu yapıyor. 6 ay kala cazip teklifleri veriyor. Son ana kadar beklersek rezil teklifleri sunuyorlar.

• Visam Lord kullanıcısına yanıt
    Ailede birinci derecede %40 oranı üzerinde engelli olan varsa.Hattina tanimlatip %25 sosyal destek indirimi alabiliyorsun.

gayet güzel teklif . ( +15 tl vergi eklenecegini varsaysak 50 gb 293 tl uygun duruyor ..)

40 gb lık farklı bir teklifi de vergi dahil 260 tl ye sunmuslar o da gayet uygunmus tabi ..

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158447833

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 11 Nisan 2024; 10:51:57 >
  • Numaramı taşıdım. E devletten fatura sorgusu yapıyorum. Ancak numara taşıma sonrası Türk Telekom a ait çıkan son faturayı ödeyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor.
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Faturanız ne zaman kesildi ki ?

İnternete ihtiyacınız varsa fatura kesildikten sonra kabul edin TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

Yoksa fazla ise 6 ay sonra li teklif ile de aşağı yukarı aynı ya gelir

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bugün kesilmiş.. Fatura borç sorgulama da çıkıyor. Ancak ödeme kısmında ödeme yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 11 Nisan 2024; 12:34:32 >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt

Daha çıkmadı faturalar akşama doğru görünür

az sabredin

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Tamamdır. Teşekkürler.

• Uzun bi süredir faturasız kullanıyorum paket te yapmadım tl de yüklemedim şuan vergi dahil 100 tl ve altına geçebiliceğim interneti olan faturalı veya mümkünse faturasız tarife varmi telekomda ? Cok sık ihtiyacım olmuyor o yüzden pek para ödemek istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.