Şimdi Ara

TÜRKSAT 4A UYDU REHBERİ RESİMLİ ANLATIM - AYARLARI (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
580
Cevap
52
Favori
337.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prochnow

Peki bunu yaparken ortak anten kullanıyorsak anten ayarlarıyla oynamamız gerekli mi?Yani gidip antene bir şey yapacak mıyız?

hayır
  • 3 tane video ile konuya destek oluyorum.

TÜRKSAT 4A Gold Master Micro 10 Kanal Arama, Uydu Kurulumu [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=kqHH63hVqx4

TÜRKSAT 4A Kanal Arama, Tristar, Yumatu, Linx Uydu Kurulumu [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQDjXizSH_A

TÜRKSAT 4A Next Kanal Arama Frekans 11844 V 02222 [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=7EGYSqWCgOs

• gogogo. kullanıcısına yanıt
    kardeş sen ne yaptın yahu acilen şu mesajını sil bütün konuyu nasıl alıntılarsın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Arkadaşım uydu cihazları fabrika ayarına döndürürülsün diyorsunuz ama şu atlanıyor.
    Fabrika ayarlarına dönülürse içindeki CS ve İP Tv yazılımları gider bunada dikkat edilsin.

Mantıklı bir açıklama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

kardeş sen ne yaptın yahu acilen şu mesajını sil bütün konuyu nasıl alıntılarsın ?

Kb kardeş nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Kb kardeş nasıl yapabilirim ?

silinmiş şimdi sorunu birşeyi alıntılamadan sorarsan yanıtlayacağım.
  • usta çok sagol ya beni 10 tl vermekten kurtardın :)
  • Arkadaşlar bende doğan tv planet kanalları ve number one çıkmıyor ne yaptıysam olmadı.
  • Tv8 frekans bilgilerini filan hepsini doğru yaptım ama kanal gelmedi tv 8 i aradım uyduda teknik sorun var dediler kanal olarak sadece tv8 izliyorum o da yok lütfen yardım edin.

• next nextstar ye 18000 hd cx, bu lanet cihazın tüm tp'lerini silip, elle yeniden girdim yeni değerleri ve sonuç 0.
    nerde yanlış yapıyorum hala anlayamadım, cihazı kaldırıp yere vuracağım az kaldı. 2004 yılından kalma sunny tek seferde sorunsuz kurulurken bunun böyle uğraştırmasına ayar oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

next nextstar ye 18000 hd cx, bu lanet cihazın tüm tp'lerini silip, elle yeniden girdim yeni değerleri ve sonuç 0.
    nerde yanlış yapıyorum hala anlayamadım, cihazı kaldırıp yere vuracağım az kaldı. 2004 yılından kalma sunny tek seferde sorunsuz kurulurken bunun böyle uğraştırmasına ayar oldum.

Kurulum ayarlarını kontrol et şebeke açık olmasına dikkat et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam eline sağlık elimde dandik bir alıcı vardı sayende hallettim teşekürler.
  • Ne yaptıysam bütün Kanalları getiremedim sinir oldum iyice aynı canağa iki cihaz bağladım onlarda sorunsuz bütün Kanalları buldum ama nextstar 5200 fta cihazda bütün kanallar çıkmıyor. Beyaz TV CNN Türk gibi kanallar bulmuyor
    Bütün tpleri sildim, frekansı ekliyorum 300 kanalı geçmiyor otomatik arama yaptım yok nit arama yaptım otomatik aramaya göre daha çok tp buluyor hatta olmayan kanalların frekansınida buluyor ama sinyal kalitesi 4, 5 tarattığımda kanal çıkmıyor en Son fabrika ayarlarına getirdim yine yok daha napicam herseyi yapıyorum bazı arkadaşlar frekansların Son rakamlarını değiştirin demiş değiştirdim yine yok canakta sorun var desek 2 farklı cihazda buldu hiç bir sıkıntı yok

• Bende de lg smart tv var tüm kanalları nasıl silebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceberusx

Bende de lg smart tv var tüm kanalları nasıl silebilirim?

Transponder listesini sileceksin anlatıma bak

• Samsung 42F5070 de uydu guncellemeyi yapamadim arkadaslar lutfen yardim neyi yanlis yapiyorum bulamadim samsungu ariorum surekli mesgul caliyor 12844 2222 yapiorum ama olmuor kanal bulamiyor tv yi yeniden kuruyorum gene olmuyor.bu eski tpleri nasil bu tvden sileriz belki o zaman olur veya varmi baska yolu

• Arkadaşlar yurttayım acil uydu eklemem gerek. Türksat uydusu ekli değil cihazda. Lnbuyi universal yaptım discq vs ayarladım ama uydu boylamı istiyor benden. 5 haneli bir kısım. Ne yazmam gerek buraya ? Sabahtan beri arıyorum ama çıkmıyor.

• Uydu ayarin bole olmasi lazim diseqc a veya 1 yap
     TÜRKSAT 4A UYDU REHBERİ RESİMLİ ANLATIM - AYARLARI (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanjk -- 22 Eylül 2014; 19:07:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

Uydu ayarin bole olmasi lazim diseqc a veya 1 yap
     TÜRKSAT 4A UYDU REHBERİ RESİMLİ ANLATIM - AYARLARI (ANA KONU)

Hocam 5 haneli numara girme yeri var doğu batı filan seçemiyorum.

• Alttaki ayarlari giricen lo hight falan yazan yerler dene

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.