Şimdi Ara

Türknetten uzak durunuz.(Uzak saha dolabına bağlantı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar yazıyorum siz güzel bir çalışma içindesiniz tüm forumda ama sizden başkalarıda çalışması lazım.Tt ekiplerine biraz para verinde gelsinler bağlasınlar kablomu bnede netimi ve telefonu kullanayım rahatlıkla babam artık bıktı beklemekten.Bir zahmet olmazsa gelsinler baksınlar.Bıktım bende artık tt ekiplerinin gelmemesi bir yana sizin taraftanda ilgisizlik bir yana.
  • bigcrysis93 B kullanıcısına yanıt
    Nakil ekibimize konu hakkında tekrardan bilgi verdim. Yerleşik operatörden güncel bilgi aldığımızda sizinle paylaşacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bu güncel bilgiyi nereden alıyorsunuz bilmiyorumda artık bardak taştı.Bıktım artık sizlerden ve söz geçiremeyen firmanızdan.Artık düzeltiniz şu işide kullanayım şu hizmeti .Allahtan korkun açın internetimi artık bıktım sizden bıktım.Kaç gün daha bekleyeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 17 Temmuz 2020; 9:48:31 >
    Ne cevap veriyorsunuz ne birşey koskoca firma aramaktandamı acizsiziniz.
    Hız profilimin düzeltilmesini istiyorum 35_6m olarak.

35092656
    İnternet var ama aynı hız devam nasıl bir nakildir bu insanlarla alay mı ediyorsunuz?
    İnternet hız sınırlamam var daha evvelden açtığım arıza kaydında sınır konuşmuştu en kısa sürede hızımın 35_6m olarak düzeltilmesini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 17 Temmuz 2020; 12:47:41 >
  • Kesinlikle kullanmayınız. Kesinlikle almayınız. Kesinlikle çalışan dürüst biri yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, kurulum işlemleri için 21.07.2020 tarihine randevu aldık. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra nakil kaydınız kapatılacaktır. Sonrasında hız düşüklüğü yaşarsanız www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilirsiniz.
    Açtım ben zaten kayıt şuanda aldığım hız yan adresimle aynı ve hiçbir nakil filanda olmamış.
    Aynı saha dolabına bağlıysa aldığınız hızda değişiklik yaşanmaz.
    Farklı saha dolabı güzel Türknet çalışanları ama siz belkide uzaktakinin bağlantısıyla yola devam ederek beni çıldırmaya çalışıyorsunuz sitenizde 50 mbit gösteriyorsunuz sonrasında ise durum vasat.10mbit bağlantıyı yan adresimden alıp taşımışsınız bari hız profilimi düzeltin 35_6mbit yapın.
    161metrelik dolab var yakınımda ve 73mbit gösteriyor tüm siteler sizin sitenizde 50mbit gösteriyor.Ama gel görki aldığım hız 1km ötedeki dolabtan hızım şuanda limitli 11mbit.
    Hız profili tanımlansın ve hızım 35_6m olsun lütfen.
    Devre numaram bile aynı bu kadar insanlar aldatılmaz ortada nakil filan yok sadece adresim değişmiş o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 17 Temmuz 2020; 15:30:49 >
  • 8. GÜN UZUN BİR ZAMAN DEĞİL TURK NETTE
    BİZ 4 AYDIR BEKLİYORUZ AKTİVASYON İÇİN
  • talip68 T kullanıcısına yanıt
    Uzun süreç kardeşim nakil daha tam manasıylada bitmedi ne saha dolabı değişmiş nede portum aynı hizmet yan adrese geçirilmiş sence bunun için beklemeye değermiydi?
    73mbit gösteren altyapım şuanda 8mbit gösteriyor saha dolabından düşük hızlı yani adsl hızında porta bağlıyım biri müdahale etsinde vdsl yüksek hızlı porta takılsın yoksa pazartesi sizlere para vermeden hattımı kapatacağım bıktım sizden.Kendi sitenizde bile 50mbit gösteriyorsunuz.161metrelik saha dolabım bile abonelikten önce 73 size geçince mbit gösteriyor yazıklar olsun.
  • ALdığım hız evimde teknik detaydada göründüğü gibi 11mbit ama gel görki altyapım 73mbit destekliyor.Bunu bana vermeyerek beni kandıran sizlersiniz.Türknetten uzak durunuz.(Uzak saha dolabına bağlantı)
    Buna bir cevabınız olmayacaktır bunuda biliyorum.Türktelekom sizden daha akıllı ve bilerek müşteri kaybetmeniz için bizleri süründürüyor.En son care olarak Türktelekoma geçicem sizlerden bıktım.

Merhaba, arızanızı 17.07.2020 tarihinde alarak saha ekiplerine ilettik. Teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak bilgi verecektir. Arıza çözüm süreci 3 iş günüdür.
    Neden arıza olarak iletildi ah bir bilsem ben bunu pazartesi son gününüz bugünde kurulum ekibi gelecekmiş umarım düzeltirsiniz.Altyapı kaynaklı bir sorun değil bu tamamen dandik porta bağlanan internet sorunudur.Adsl almadım sizden hattım vdsl ve 73mbit yüksek snrli bağlantı alabilecekken aldığım hız ytan adresimle aynı yani halen 1 kilometre öteden internet almaktayım resimdede görüldüğü gibi benim adresimde yüksek hız var 73mbit son kez yazdım sizlere pazarteside düzeltilemesse salı millenicomdayım büyük ihtimalle.
    Türknet ekibi geldi saha dolabınız değişmeden nakil yapılmış pazartesi düzelir dediler dolabın değişimi en kısa sürede yapılacakmış ve 100mbit alabilirsiniz dediler.Hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 18 Temmuz 2020; 13:27:46 >
    Teknik uzmanlarımız bu konuda gelişme olması durumunda size bilgi verecekler. Ayrıca konuyu yakından takip ediyorum.
    Beklemedeyim pazarteside çözüm sağlanamazsa görüşürüz Türknete elveda vakti.
    Merhaba, takibini yapıyorum, gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
    Türknet yetkilisi bu saha dolabım değişmeden nakili nasıl olurda bitirirsiniz neden şu saha dolabındaki interneti bağlamıyorsunuz 161metre yanımda dolabım varken sen git eski evimdeki uzak dolaba hattımı nakil adı altında işlem yapmış gibi para al.Yazıklar olsun düzeltiniz internetimi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.