Şimdi Ara

Türknet ve meşhur BOTLARI(cs 1.5 te bu kadar bot yoktu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Değerlendirmen için teşekkür ederim hocam.peki İss değiştirsem eski değerleri alabilir miyim. Turknet taahhüt yok malumun. Millenicom veya net speede geçsem olur mu yoksa illaki TT mi olması gerekir?
  • anarki24 kullanıcısına yanıt
    İşte o konuda bişey diyemem. Ama altyapı telekom ise en iyi hizmeti telekom verir. Çevrende varsa telekom kullanan biri bi ona bağlan bak değerlere. Ona göre denersin şansını. Bende ping vs hiçbi sorun yok. Ama olan sayısı hiç az değil forumda gördüğün gibi.
  • fk399 F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.
    Hat değerleriniz oldukça iyi.
    Hocam bir ekleme yapayım. Ping konusunda hiçbir iss garanti vermez. Bölgenizde kullananlar var ise test edin mümkün olanları, ona göre bir fikriniz oluşacaktır. Iss den Iss ye çok farklılıklar olabiliyor.
  • Türknet ve meşhur BOTLARI(cs 1.5 te bu kadar bot yoktu)
    sanırsam hat değerlerim normala döndü 3 saat önce reset attım hata filanda göstermiyor sizlerden öğrendiğim kadarıyla diğer değerlerde normal şükür bu sorunuda hallettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet haklısınız alt yapı Telekom çevremde tt var sanırım. haftasonu bakayım kablosuz da bile aşağı yukarı akşam kullanımında kanaat oluşturacak değerler verecektir.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yan komşularda olacaktı deneyeceğim. Benim de problemim yoktu ancak dediğim gibi yaklaşık 3 aydir bu ping problemi var. Bunun sebebi iss'nin kullandıği serverla alakalı olabilir mi. Yani server değişikliği olmuş olabilir mi?
    Işletmeci ile temas kurup konuyu bir görüşebilirsiniz hocam. Kayıt açılıp incelenebilir. Iss nin kullandığı yurtdışı çıkışları, bölgenizdeki omurga yapısı vb her şeyle ilgili olabilir hocam. Kayıt açın dilerseniz incelensin.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Yarın bütün bilgileri ekleyip kayıt açayım hocam. Müspet sonuç alırız umarım. İlginize teşekkür ederim.
  • fk399 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paketinizi 75 Mbps'e kadar VDSL olarak güncelledim. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • @TurkNetDestek destek kaydım 38881636 arızayla ilgili konu hala çözülmedi sürecim devam etsin. Ayrıca destek kaydında belirttiğim üzere geçici olarak hızımı 12mb ye yükseltiniz lütfen.

• BenFero kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınız 16 Mbps'e kadar ADSL olarak güncellenmiştir. Destek kaydına istinaden teknik uzmanlarımız ve saha ekipleri gerekli çalışmaları yaparak bilgi verecektir.
    Rica ederim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.