Şimdi Ara

Türknet ve meşhur BOTLARI(cs 1.5 te bu kadar bot yoktu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fk399

Teşekkür ederim hocam cevaplar için şuanki durumda bir destek talebim var bakalım bekliyoruz 3 gün oldu hala inceleniyor

Sana son ve yegane tavsiyem tüm destek kayıtlarını kapat.

Yeni bitane aç ve hızımı 24mbite sabitleyin de. Sonra destek kaydı bilgilerini burdan ilgili arkadaşa ilet. ;)

• Turknet candır. Gerisi heyecandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Yinede bir baksınlar hocam tesisata eğer sorun bina hattındaysa hattı bir elektrikçiye değiştittirecegim

• fk399 F kullanıcısına yanıt
    Bakacaklarını mı sanıyosun :)

Karar senin tabi ama sen beni dinle derim ;)
  • Türknet ve meşhur BOTLARI(cs 1.5 te bu kadar bot yoktu)
    Türknet ve meşhur BOTLARI(cs 1.5 te bu kadar bot yoktu)
    Yazıklar olsun talebime gelen cevaba bak gene botlar ben mevcut hizi alamıyorum diyorum o bana daha ust pakete gecemezsiniz size 50 verebiliriz diyor yav zaten 50 verdiniz de hızı nerde allah turknet ile uğraşan insanlara sabır versin

Sayın konu sahibi, bu forum arkadaşımızı dinleyin. Hattınız düzelecek.
    İnat etme dediğimi yap rahat et ;)

Hocam simdide telefon cevir sesi gitti peki bu neden oluyor sizin dediğinizi onlara yazsam kim bilir ne anlayıp ne yaparlar hocam allah korusun eldekindende olmayalım

Sen bilirsin.
    Merhaba, izinli olduğumda farklı bir arkadaşım destek oluyordu. PM üzerinden bilgileri benimle paylaşabilirseniz kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, izinli olduğumda farklı bir arkadaşım destek oluyordu. PM üzerinden bilgileri benimle paylaşabilirseniz kontrol ederek yardımcı olmak isterim.

Yazdim özelden geri dönüş bekliyorum

Hocam kendi imkanlarımla arastira arastira ev tesisatımi degistirdim cat 6 kablo aldim 47 48 yani paketim olan 50 mbps hızı suan alabiliyorum modem degerleride böyle bu değerler sorun yaratırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: fk399

Hocam kendi imkanlarımla arastira arastira ev tesisatımi degistirdim cat 6 kablo aldim 47 48 yani paketim olan 50 mbps hızı suan alabiliyorum modem degerleride böyle bu değerler sorun yaratırmı

Görüntü süper. SNR 18 olmuş ve hattının max değeri 90mbit görünüyor.

Hatta istersen bu görüntüye göre hızını 75 bile yapabilirsin.

Hızını 75 yapmalarını iste istersen. Downstream kısmında yer alan SNR değeri (şu an 18.1) 12 nin altına düşmediği sürece istediğin hıza çıkabilirsin.

Şu an herşey süper görünüyor ;)

valla hocam ben iyiki inat etmişim gittim bayağı uğraştım ama değdi simdi bakalım turknet ne uyduracak hizimi 75 yapmamak için 😂 bana buda yeter gerçeği valla hocam siz iyiki karşıma çıktınız ben suan online işlemlerden sorguladım direkt 75 i ordan teklif etti geçiş işlemlerini başlattım benim ev tesisatı sıkıntılıymış ama turnetteki sıkıntı gelip arizayi tespit edememesi bos port yalanlari söylemesi eger işten anlayan birisi ise sorunlarini kendisi cozebiliyorsa güzel ama öyle değilse maalesef teknik destek sıfır size ve konuya cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim çok sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fk399 -- 4 Aralık 2020; 18:27:57 >
    Hata oranı çok yüksek, oyunlarda sorun yaşarsınız bu haliyle.

Bu arada, konudaki genel görüş öncelikle hızı azaltıp hattı stabil hale getirmek ve daha sonrasında tesisat kontrolüne yönelikti.

engelli indirimiyle ne alakası var? ben de aynı indirimi alıyorum ama 1 gbps hat çektiler.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Modemi resetledim şuan oda çok iyi sıkıntı yok hocam teşekkür ederim

• BauschLomb B kullanıcısına yanıt

Hocam hattim desteklediği halde 75 i israrla vermek istememeleri botların sürekli kopyala yapıştır mesajları insanın aklına türlü şey geliyor

• @Fr.BJK hocam selamlar.konu sahibinin affına sığınarak birşey sormak isterim. hat değerlerim ve bağlantı ms değerim ortada. önceden 5-7 ms arasında iken online oyunlarda 55-60 ping alırken yaklaşık 2-3 ay olmuştur 15-20 ms arasında dalgalanıyor online oyunlarda 100 pingin altına düşmüyor. tavsiyeniz nedir? nasıl bir yol izlemeliyim=?

• anarki24 kullanıcısına yanıt
    Senin değerler gayet iyi hocam.

Bağlantıda kopma vs olmaz. Ama ping için bişey diyemem çünkü türknette herkes şikayetçi bu durundan. Maalesef iss kaynaklı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.