Şimdi Ara

TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade! (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
29
Favori
161.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
325 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar, size geri dönüş yaptım. Tüm sürecinizi detaylı olarak takip ediyorum.
  • türk telekom kullanıyorum. Fiber olmadığı halde çok rahat 50mbit alabiliyorum hem de stabil. Turknet in sitesinde hız sorgulama yapıyorum alabileceğiniz maksimum hız 16mbit diyor. size hayırlı işler...
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Internet alt yapim max 80 mbps ye kadar destek vermesine ragmen turknet bana max 14 mbps veriyor.kullandigim paket de 100mbps’lik olan.bu hiz durumunu nasil duzeltebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğunuz konumda mevcut Vdsl portu olmadığı için öyle görünüyor. 16mbps göstermesinin nedeni is Adsl portu bulunması. Bir firmadan vdsl hizmet alıyorsanız ve geçiş yaparsanız sıkıntısız alabileceğiniz en yüksek hızı alırsınız.
  • Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu durumunuz için bize OİM, MOİM veya IVR sesli yanıt sistemimiz üzerinden bir kayıt oluşturdunuz mu? Siz bu konu için bize destek kaydı oluşturun. Bana oluşturduğunuz destek kaydınızın numarasını PM üzerinden iletin. Ben hizmetinizi kontrol edip size detaylı olarak geri dönüş yapayım.
  • Bir ay oldu başvuralı ama hala geçiş işleminde bi sıkıntı oldu sizin bi şey yapmanıza gerek yok diyor. MT yi arıyorum, not aldık demekten başka bi şey yapmıyor
  • Yaklaşık iki yıldır sorunsuz olarak kullandığım Turknet yaşadığım ilk arızayı 27 şubattan bu güne çözemedi. 24 gündür internet yok
  • Augias kullanıcısına yanıt
    Destek kaydı içinde eliTT talep edin

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz bina içi sorunlar için değil mi?

Elit (Evde İnternet) Hizmeti; Müşteri sorumluluğunda kalan konut/işyeri arızalarının, müşterinin adresinde tespit edilmesini, çözüm önerilerinde ve yönlendirmede bulunulmasını ve belirli koşullarda teknik destek sağlanmasını içeren ücretli bir servistir.
    Öncesi de dahil. O ekip dsl ve internet ışığı yanmadan gidemez . Ücretlidir ama Turknet karşılıyordu en son

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, size geri dönüş yaptım. Tüm sürecinizi detaylı olarak takip ediyorum.
    merhaba bu akşam itibari ile bende Turknet geçtim 35 mbit dediler 1 ay sonra 75 mbit olacak şuanlık değerler güzel ama ilerleyen dönemlerde sorun çıkarmı bilmiyorum TurkNet’te kotasız, taahhütsüz, yüksek hızlı İnternet! Beğenmezseniz 30 gün içinde paranız iade!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 23 Mart 2019; 2:31:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Öncesi de dahil. O ekip dsl ve internet ışığı yanmadan gidemez . Ücretlidir ama Turknet karşılıyordu en son
    dsl ve internet yanmadan çok da rahat gidebilir elit ekip dediğiniz türk telekomun saha ekipleri ekstradan kurulan bir ekip değil...elit hizmet türk telekom tarafından uygun görülmediği takdirde uygulanma zorunluluğu yoktur illa dsl yanacak öyle iş bitecek diye birşey yok... sözleşmede yapılan işlemler ücretsiz olarak belirtilmiştir muhtemelen türk telekom ile türk net arasında hallediliyor müşteriye ücret yansıtılmıyor
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bazen bizimde istemediğimiz altyapı kaynaklı sorunlar nedeniyle gecikme yaşanabiliyor. Hizmetinizin biran önce aktif edilmesi için size yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM olarak iletebilir misiniz?
    Merhaba, arızanızı kontrol ederek yardımcı olabilmem için GSM numaranızı PM olarak iletebilir misiniz?
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    bana gelen ekipler abi bizim internet - dsl lambasını yakıp gitme zorunluluğumuz var demişlerdi bana

elitt tt nin biliyorum (ben de farklı bir firmada çalışıyorum kısmen sahaya yakın turknet veya tt değil)

turknet ile tt anlaşmış bir şekilde en son müşteriye gelmiyordu ücret
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bugun iptal dilekcesi gonderecegim.merak ettigim sey ise 100mbps+1000 dakika her yone kampanyasindan faydalaniyorum.yeni gececegim sirkette telefon kampanyasi kullanmayacagim.turknette telefon ve interneti iptal ettirdigimde bana sonraki aylar telefon faturasi gelmez degil mi?

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Numara da iptal olması lazım

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Valla hocam kafam cok karisik.mantiken hizmet aldigim yerde iptal ettigimde fatura cikmamasi lazim ama guvenemiyorum.gidip paketi degistiricem ikna olmazsam

• Ttden geçeli 1.5 ay kadar oldu.
    İlk defa 40 günlük deneyiminden (35 mbps e kadar paket. Aldığım hız 34 mbps...)memnun kalmıstım..sonra 100 e kadar 4mbps Upload lı pakete geçtim.
    Suan 85 civarı download alıyor görünüyorum fakat ne downloadlarda bu hızlara ulasabiliyorum ne de ping im stabil değil.
    35 kullanırken ping problemim neredeyse yoktu.
    Şuan garip ping problemleri yaşıyorum ve canlı yayınlarda takılmalar oluyor 720plerde bile...

• acura07 kullanıcısına yanıt
    hattın o hızı kaldırmıyor modem arayüzüne bakarsan muhtemelen bir sürü crc hatası aldığını görürsün.Aynı sorun bendede vardı ve snr değerimi modem arayüzünde yukarı çekince hızım düştü ama kopmalar düzeldi ve yayın izlenebilir hale geldi. Tabii hepsini kendim yapmak zorunda kaldım çünkü türknet destek hiçbir şekilde yardımcı olamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2121 -- 26 Mart 2019; 20:31:47 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.