Şimdi Ara

Turknet tarafından dolandırıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetimi iptal etmeme ve modemi kargodan almayıp geri göndermeme rağmen bana modem parası geri hesabıma yatmadı onun yerine hesabımdan 819TL fatura kesildi. Sabah sabaha şoka uğradım ben modem parasının geri yatmasını beklerken adamlar hem modem parasını yatırmadılar üstüne 819TL fatura kestiler. Ne bir destek kaydı oluşturabiliyorum ne de müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorum.

Hiçbir işlem yapmadan, evime bağlntı için birleri gelmeden neden bu para çekildi neden?

14 Eylül Abonelik Başlangıcı

16 Eylül İptali

Fatura tekrardan modem için kesilmiş. Müşteri temsilcisi bana eğer modem gelirse kargodan alma demişti dediğini yaptım fakat bana modem parası yatırmaları yerine bir tane daha modem parası kesmişler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monster v1 -- 25 Eylül 2022; 9:47:44 >

• Şuan Türknet ile belki problemi çözemezseniz, Tüketici mahkemesinde sonuç alabilirsiniz.

İnterneti bağlatmadan önce çok kez düşünmek, araştırmak gerekiyor. Bilginiz dışında kartınızdan nasıl çekim yapılıyor onu anlamadım. Kart bilgilerinizi mi kaydediyor Türknet başvuru esnasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 25 Eylül 2022; 14:29:59 >
  • RElS kullanıcısına yanıt

Bende onu anlamadım bilgim dışında nasıl kartımdan para çekiliyor herhangi bir bilgi smsi gelmeden.

• eski tip fatura gelsin ben ödeyeyim anlayışına ne oldu ya? İnsanlar ne kadar rahat kart bilgilerini paylaşıyorlar böyle saçma sapan şirketlerle?

• Merhaba, size yardımcı olmak isterim. Konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • bankaya gidip visa harcama itirazı yap, haberim ve iznim olmadan çekilmiş diye itiraz et.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.