Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
735
Cevap
3
Favori
51.351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TurkNet >> TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1388 Mesaj
    TurkNet'in bu hizlarla konuyu gorup destek mesaji yazmasi birkac hafta surer heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

şaka maka turknet geçmeyi düşünüyorum. bunu gördüm artık işim olmaz
    |
    |

Benim hat adsl den vdsl e geçtiğinde modem sinyal almıyordu ve çekilen kablo 6 aylık cat5 idi, gittim cat6 ile değiştirdim modem de bağlandı sinyal de düzeldi.

|
    |
    DarkMallet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    401 Mesaj
    Beğenmiyorsan değiştir kardeş tahahüt yok bişey yok. Ben gayet memnunum, neden firmayı karalıyorsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: comm

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

Bende superonline'dan TTnet'e geçtim. 35mb 100gb akn 74 TL .Kafam rahat. Hızda sürekli 33-35 arasında, hiç düşme yaşamıyorum.
    |
    |

II. Abdülhamid
    Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

• Binbaşı
    1677 Mesaj
    Turknet yorumlarının ayarı yok bir kesim nefret ederken diğerlerine göre en iyi iss.

Ben de en iyi olduğunu savunuyorum, hiç kötü tecrübe yaşamadım beğenmezsem değiştiririm taahhüt yok ne de olsa.

vodafone ile turkcell, İBB ortaklığında istanbul'u bölüşmüşler ve kendi altyapılarını getiriyorlar.
    benim bulundugum ilçeyi vodafone almış, bütün sokakları kazdılar, fiberi getirdiler bina önüne kadar.
    ardından saha elemanları binalarla irtibata geçerek, daire sahiplerine hiçbir masrafı olmadan, binaya fiber getirmek istediklerini söylediler.
    bizde kabul ettik.
    sonra işte binaya fiber çekildi, kutusu takıldı.
    ardından vodafone fiber saha satış ekibi daireleri gezmeye başladı.
    bende, bana sunulan fibermax mega 100 paketini kabul ettim ve geçtim.
    sistem sorunsuz çalışıyor su anda bende.
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. &lt; / &gt; 10 yıldır dolaştığım ülkeler; &lt; / &gt; EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY &lt; / &gt; MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS &lt; / &gt; ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA &lt; / &gt; ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj

Hocam ciddimisin 75 tl 100mbit 240 gb. Ben 60 tl 20mbit 100 gb kota oduyorum

|
    |
    kvadankpakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

Alpyapın kötü diye koca şirketi karalamak güzel olmuş. Gelecek ayda açarsın artık TTNET pişmanlıktır diye. Ha bu tamamiyle Türk.net haklı demek değil, büyük şehir dışında olanlar türk.net'e geçmesin çünkü sıkıntı çıkarıyor altyapısı kötü olan bölgelerde. Ancak sizin kötü bir bölgede bulunmanız şirketin suçu değil, Türkcell ve Türk Telekom'un yanında küçücük bir şirket bütçe konusunda. Daha kendi altyapıları yok adam akıllı. Muğla'da oturup Türk.net'e geçmek zaten risktir ve adamlar bu yüzden taahütsüz veriyor hemen kapatabilesin diye. Tek bir konuda anlaşabiliriz o da müşteri hizmetlerinin eksikliği. Gerçi bu da bütçeyle doğru orantılı. Ben 1 senedir (11 aydır) Türk.net'teyim. Ayda 1-2 ufak kesintiler dışında hiçbir sıkıntım olmadan 75 mbit'i mi kullanıyorum 60 liraya taahütsüz, kotasız bir şekilde. Bir daha başka şirkete geçer miyim bilemiyorum.
    http://www.speedtest.net/result/7072236297

Edit: Tek yakınmam Upload hızları. Şöyle bir iyilik yapsalarda 6-8'e çıkarsalar.

koca şirket arıza kaydı almak için müşteri temsilcisi bile koymuyor suçlu yine biz olduk vay arkadaş. Kardeş biz bu interneti kullanıyoruz iş yapıyoruz, para almaya gelince iş takır takır alırlar 10 lira için dava açarlar. Madem bu hizmeti veriyorsun altyapı kötüyse 20 metre ilerde fiber kutusu var çek getir buraya millet internet yavaş diye kırılıyor. Defalarca aradık türknetide ttnetide kimsenin umrunda değil neden çünkü bizler köleyiz.

Kardeş sende haklısın ama madem işin bu kadar önemli, neden risk alıp Türk.net'e geçiyorsun? Sende görmüşsündür mutlaka tonlarca kötü yorum. Türk.net TTNet'in altyapısını kullandığı için durum böyle. TTNet elinden geleni yapıyor kullanıcıları saptırtmak için.
    |
    |
    Intel Core i5 4670k SOKET 1150 3.4GHZ 6MB CACHE 22NM / Hyper 612 Ver.2 CPU Soğutucusu / Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia Geforce / Gskill 8GB (2X4GB) RipjawsX DDR3 1600Mhz CL9 1.5V DUAL KIT RAM / Seagate 3.5" 1TB BARRACUDA Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk / MSI Z87-G43 INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA / Windows 7 Professional SP1 64bit

• Binbaşı
    1221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Turknet yorumlarının ayarı yok bir kesim nefret ederken diğerlerine göre en iyi iss.

Ben de en iyi olduğunu savunuyorum, hiç kötü tecrübe yaşamadım beğenmezsem değiştiririm taahhüt yok ne de olsa.

Hocam anladığım kadarıyla sizde 75 mbit kullanıyorsunuz. Upload hızınız nasıl 4 oldu? Bana ve arkadaşlarıma 2 veriyorlar.
    Intel Core i5 4670k SOKET 1150 3.4GHZ 6MB CACHE 22NM / Hyper 612 Ver.2 CPU Soğutucusu / Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia Geforce / Gskill 8GB (2X4GB) RipjawsX DDR3 1600Mhz CL9 1.5V DUAL KIT RAM / Seagate 3.5" 1TB BARRACUDA Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk / MSI Z87-G43 INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART / CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 200R 550W MIDT ATX SİYAH KASA / Windows 7 Professional SP1 64bit

• Yarbay
    3924 Mesaj

200'lük tarifeye geçersin. beni de cezbediyor acaba geçsem mi diyorum ama çokta ihtiyacım yok aslında sadece aç gözlülük evde kıro gibi canım sıkılıyor sağda solda tuvalette halvette hız testi yapıyorum, o 100 mbit hızı görmek zevk veriyor
    |
    |
    Şapkalı Mantar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. &lt; / &gt; 10 yıldır dolaştığım ülkeler; &lt; / &gt; EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY &lt; / &gt; MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS &lt; / &gt; ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA &lt; / &gt; ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Yarbay
    3924 Mesaj

ciddiyim hocam, bende 69,90 TL çok ödedim TTnet'e 24mbit hız için

bak tarife detayları;

bu da vodafone'dan gelen sms, fatura tutarı yazıyor,

|
    |
    Toriko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3470 Mesaj

CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    3924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Hocam bilgi almak istiyorum hangi paket? Neyin nesidir nedir? fiber modem mi lazım, vpn modem mi ya çıldırıcam

Tarife: Fibermax Mega 100 - 100 Mbps Limitsiz 240 GB AKN olarak geçiyor ama internette gözükmüyor, sanıyorum sadece yeni fiber götürdükleri yerlere teklif ediyorlar, ama siz konuşun yine.

http://www.vodafone.com.tr/Net/abonelik-basvuru-ve-taahhut-formu-vodafone-supernet-fibermax-mega-lik.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    |
    |

• Yarbay
    3924 Mesaj
    |
    |
    Emilia_Clarke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3924 Mesaj

upload çok iyi, kıymetini bil. yüklen youtube'a , video felan yükle öyle takıl işte
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    9938 Mesaj
    Turknet pismanliktir.Musteri hizmetleri servisleri de bir o kadar kotudur.Musteri temsilcisine baglanmak imkansiza yakin.Uzak durmak gerek simdilik daha cok gelismesi gerek bence.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You
  • Yarbay
    2638 Mesaj

30mb/s Okulun interneti tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnzxt00w -- 20 Şubat 2018; 8:27:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    3884 Mesaj

T,ürknet hayatımda gördüğüm en dandik İSS dir kendileri.
    |
    |
    Bahsedilenler: Önder
    Ne boş adamsın yahu sırf karalamak için buraya konu açmana gerek yok ben 1.5 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Adamlar sana taahhüt zorlamamış istediğin zaman istediğin yere geçebilirsin. İstediğin desteği alamıyorsan operatör değiştirdiğinde de kimse sana neden değiştin demez. Sırf karalamak adına açılan bu başlığı kınıyorum ve nezlinizde bir kez daha Türknete kota koymadigi icin , taahhüt uygulamadigi icin ve piyasadaki en ucuz fiyatı sunduğu için Teşekkür ediyorum.
Reklamlar
bankalar.org
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.