Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TurkNet'in bu hizlarla konuyu gorup destek mesaji yazmasi birkac hafta surer heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şaka maka turknet geçmeyi düşünüyorum. bunu gördüm artık işim olmaz
  • Benim hat adsl den vdsl e geçtiğinde modem sinyal almıyordu ve çekilen kablo 6 aylık cat5 idi, gittim cat6 ile değiştirdim modem de bağlandı sinyal de düzeldi.

• Beğenmiyorsan değiştir kardeş tahahüt yok bişey yok. Ben gayet memnunum, neden firmayı karalıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

60 TL verip bu hıza katlanacağına 15 TL fazladan vererek ttnet'e geçmek daha mantıklı.Ben internet hızından memnunum.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Bende superonline'dan TTnet'e geçtim. 35mb 100gb akn 74 TL .Kafam rahat. Hızda sürekli 33-35 arasında, hiç düşme yaşamıyorum.

• Turknet yorumlarının ayarı yok bir kesim nefret ederken diğerlerine göre en iyi iss.

Ben de en iyi olduğunu savunuyorum, hiç kötü tecrübe yaşamadım beğenmezsem değiştiririm taahhüt yok ne de olsa.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    vodafone ile turkcell, İBB ortaklığında istanbul'u bölüşmüşler ve kendi altyapılarını getiriyorlar.
    benim bulundugum ilçeyi vodafone almış, bütün sokakları kazdılar, fiberi getirdiler bina önüne kadar.
    ardından saha elemanları binalarla irtibata geçerek, daire sahiplerine hiçbir masrafı olmadan, binaya fiber getirmek istediklerini söylediler.
    bizde kabul ettik.
    sonra işte binaya fiber çekildi, kutusu takıldı.
    ardından vodafone fiber saha satış ekibi daireleri gezmeye başladı.
    bende, bana sunulan fibermax mega 100 paketini kabul ettim ve geçtim.
    sistem sorunsuz çalışıyor su anda bende.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddimisin 75 tl 100mbit 240 gb. Ben 60 tl 20mbit 100 gb kota oduyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: EuroTrumpSimulator2

Alpyapın kötü diye koca şirketi karalamak güzel olmuş. Gelecek ayda açarsın artık TTNET pişmanlıktır diye. Ha bu tamamiyle Türk.net haklı demek değil, büyük şehir dışında olanlar türk.net'e geçmesin çünkü sıkıntı çıkarıyor altyapısı kötü olan bölgelerde. Ancak sizin kötü bir bölgede bulunmanız şirketin suçu değil, Türkcell ve Türk Telekom'un yanında küçücük bir şirket bütçe konusunda. Daha kendi altyapıları yok adam akıllı. Muğla'da oturup Türk.net'e geçmek zaten risktir ve adamlar bu yüzden taahütsüz veriyor hemen kapatabilesin diye. Tek bir konuda anlaşabiliriz o da müşteri hizmetlerinin eksikliği. Gerçi bu da bütçeyle doğru orantılı. Ben 1 senedir (11 aydır) Türk.net'teyim. Ayda 1-2 ufak kesintiler dışında hiçbir sıkıntım olmadan 75 mbit'i mi kullanıyorum 60 liraya taahütsüz, kotasız bir şekilde. Bir daha başka şirkete geçer miyim bilemiyorum.
    http://www.speedtest.net/result/7072236297

Edit: Tek yakınmam Upload hızları. Şöyle bir iyilik yapsalarda 6-8'e çıkarsalar.

koca şirket arıza kaydı almak için müşteri temsilcisi bile koymuyor suçlu yine biz olduk vay arkadaş. Kardeş biz bu interneti kullanıyoruz iş yapıyoruz, para almaya gelince iş takır takır alırlar 10 lira için dava açarlar. Madem bu hizmeti veriyorsun altyapı kötüyse 20 metre ilerde fiber kutusu var çek getir buraya millet internet yavaş diye kırılıyor. Defalarca aradık türknetide ttnetide kimsenin umrunda değil neden çünkü bizler köleyiz.

Kardeş sende haklısın ama madem işin bu kadar önemli, neden risk alıp Türk.net'e geçiyorsun? Sende görmüşsündür mutlaka tonlarca kötü yorum. Türk.net TTNet'in altyapısını kullandığı için durum böyle. TTNet elinden geleni yapıyor kullanıcıları saptırtmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Turknet yorumlarının ayarı yok bir kesim nefret ederken diğerlerine göre en iyi iss.

Ben de en iyi olduğunu savunuyorum, hiç kötü tecrübe yaşamadım beğenmezsem değiştiririm taahhüt yok ne de olsa.

Hocam anladığım kadarıyla sizde 75 mbit kullanıyorsunuz. Upload hızınız nasıl 4 oldu? Bana ve arkadaşlarıma 2 veriyorlar.

• Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    200'lük tarifeye geçersin. beni de cezbediyor acaba geçsem mi diyorum ama çokta ihtiyacım yok aslında sadece aç gözlülük evde kıro gibi canım sıkılıyor sağda solda tuvalette halvette hız testi yapıyorum, o 100 mbit hızı görmek zevk veriyor
  • Toriko kullanıcısına yanıt
    ciddiyim hocam, bende 69,90 TL çok ödedim TTnet'e 24mbit hız için

bak tarife detayları;

bu da vodafone'dan gelen sms, fatura tutarı yazıyor,

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Hocam bilgi almak istiyorum hangi paket? Neyin nesidir nedir? fiber modem mi lazım, vpn modem mi ya çıldırıcam

Tarife: Fibermax Mega 100 - 100 Mbps Limitsiz 240 GB AKN olarak geçiyor ama internette gözükmüyor, sanıyorum sadece yeni fiber götürdükleri yerlere teklif ediyorlar, ama siz konuşun yine.

http://www.vodafone.com.tr/Net/abonelik-basvuru-ve-taahhut-formu-vodafone-supernet-fibermax-mega-lik.pdf?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    upload çok iyi, kıymetini bil. yüklen youtube'a , video felan yükle öyle takıl işte
  • Turknet pismanliktir.Musteri hizmetleri servisleri de bir o kadar kotudur.Musteri temsilcisine baglanmak imkansiza yakin.Uzak durmak gerek simdilik daha cok gelismesi gerek bence.
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:18:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T,ürknet hayatımda gördüğüm en dandik İSS dir kendileri.
  • Ne boş adamsın yahu sırf karalamak için buraya konu açmana gerek yok ben 1.5 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Adamlar sana taahhüt zorlamamış istediğin zaman istediğin yere geçebilirsin. İstediğin desteği alamıyorsan operatör değiştirdiğinde de kimse sana neden değiştin demez. Sırf karalamak adına açılan bu başlığı kınıyorum ve nezlinizde bir kez daha Türknete kota koymadigi icin , taahhüt uygulamadigi icin ve piyasadaki en ucuz fiyatı sunduğu için Teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.