Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
3
Favori
53.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
410 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim 3 yıldır konuyu açan arkadaş gibiydi benim internetim TTNET de ve kasıtlı yapıyorlardı. 24 Mbit VDSLdi paketim ama hiç 2 mbit üzerine çıkamamıştım. 2 bile yoktu. En son 2 hafta oldu Türknet e geçtim.

Arkadaşlar dünya varmış, 35 Mbit netin 33 Mbit'ini kesintisiz kopma düşme olmadan alıyorum. Ping de 6-8 arası maksimum. Bence yaşanılan sıkıntılar bölgesel olarak kaynaklanıyor. Umarım bir sorun yaşamam, yaşayanları görünce çok tırsıyorum. Direk kapatırım sözleşme olmadığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam valla twitterdan düzgün bir şekilde şikayetimi yazdım benim dışımda herkese cevap verilmiş online işlemler 1 günden önce cevap vermiyor keşke insanların karşısında konuşabilceği bir muhattap olsada yazışarak iş çözülmeye çalışılmasa her ne kadar Türk telekomdan nefretde etsem 1 gün sonra gelip çözüyorlardı 1 haftadır tık yok.

• ben 1 seneden fazladır kullanıyorum turkneti 75mbit ara sıra problem çıkarıyor ama bu paraya başka net yok
  • Madem bu kadar şikayetçisiniz neden iptal ettirmiyorsunuz? 4 aydır çekmişiniz bu sorunu. taahüt yok madem 1 ay sıkıntı çıkarsa 2. ay kapatırdım ben aboneliği. Hadi kapatmak için de 1 ay oyalasınlar. Sıksan 2 ayda kurtulursun. Bu kadar dert etmenin amacı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DessoEldest -- 19 Şubat 2018; 23:59:59 >
  • Benimki hamsinet hızından memnunum kablo ile ikiside 100 ü geçiyor. Üstteki mobil tabii

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 20 Şubat 2018; 0:12:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

Madem bu kadar şikayetçisiniz neden iptal ettirmiyorsunuz? 4 aydır çekmişiniz bu sorunu. taahüt yok madem 1 ay sıkıntı çıkarsa 2. ay kapatırdım ben aboneliği. Hadi kapatmak için de 1 ay oyalasınlar. Sıksan 2 ayda kurtulursun. Bu kadar dert etmenin amacı nedir?

4 aylık süre içerisinde 4mbit falan idare ediyordum son 1 aydır bu durumdayım. Yoğun çalışıyorum o yüzden dilekçe göndermeye bile vakit bulamıyorum ama yarın gönderip kapattıracağım.

Napalım çözerler diye ümit edip bekliyoruz olmuyor. Suçlu bizmiyiz kardeş.
  • Ben dahil 3 kişiye türknet bağlattım biri 75 bri 50 ben 35mbit alıyorum sorunsuzca. Turkcell superonline ile davalık oldum hem iyi hizmet vermediler hem hakem heyeti kararını uygulamadılar üstüne de icraya verdiler 13 aydır uğraştırıyorlar ama başka birine sorsan turkcell çok iyi diyebilir. bu konular biraz şans işi türkneti karalamak saçma. ama katılabileceğim bir konu var maliyetleri kısmak için mi başka bir şey için mi bilmiyorum eskiden türknetin problemler için canlı desteği vardı ama şimdi bir problem bildirmeniz gerektiğinde otomatik sisteme kayıt bıraktırıyorlar ve çözülmesi daha uzun zaman alıyor. canlı destek geri gelse belki birkaç ayarlamayla hemen düzeltilebilir.
  • Turknetten genel olarak memnunum.
    50 mbit taahhüt edilen download hızına erişebiliyorum ama upload 2 mbiti hiç görmedi.

istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 20 Şubat 2018; 0:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FM.

Merhaba Önder Bey,

İletişim bilgilerinizi ulaştırabilirseniz, ekipler ilgilenecektir.

mesajı gelir birazdan

İletişim bilgileri ulaşana kadar bi sonra ki fatura gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 20 Şubat 2018; 0:21:10 >
  • Güzel taktik

Ama, o taktiği ben 4 sene önce buldum ve sen bunu bulana kadar ben başka oyunlarda geliştirdim hatta

h1z1 king of the kill'de bu sorunu avantaja dönüştürüp yerin altına girebiliyorsunuz ve kurşunlar işlemiyor bilginiz olsun
  • İptal et o zaman neden kullaniyosun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cs go taktik efsane
  • Bu arkadaşın problemine neden yardımcı olmuyorsunuz?

• TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum maşallah bir sıkıntısını görmedim. Bu işler biraz şans birazda işi bilmekle alakalı. Sana hızı verecek olan TURKnet ama alt yapı sahibi TTNET Turk Telekom sana iyi bir port ayarlamadığı sürece hangi interneti bağlatırsan bağlat aynı porttan faydalandığın sürece hızın böyle olacaktır. Ben aynı evde daha önce Dsmart kullanıyordum ve hızım 8192 mbps geçmiyordu şaun aldığım hıza bak aynı ev aynı iç hat ama farklı port.. Altyapı sahibi firmayla görüş ve kendini daha az parazitsiz hat değerleri daha yüksek bir porta atamalarını iste..
  • Sorun turktelekomun altyapisinda. Ben talep olusturuyorum turknet tutktelekoma bildiriyor sorun duzeliyor.

• Bende 61/60/59 gibi görüyom ve ttnetten çok daha iyi . Turknetin kötü yanı saha ekibi onlarda turktelekom olduğu için arızaya geç mudahale ediyolar . Şuan turknet en iyisi firma olarak ama işte turk telekom bağlantıyı nakili arızayı geç yapıyo bunu göze alıcaksınız . Birde müşteri hizmetleri yok artık

• Bu internet hızını burda değil ama belki finlandiyada geçerler şaka bi yana şu yurtdışından foto atanları gördükçe nasıl bu kadar fark var diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Garip valla benim sokak başında saha dolabı var fiber kablo geliyor ama 16 mbps alıyorum anlaşmamdan dolayı
    yakın zamanda bitecek şimideden araştırıyorum nedir ne değildir diye.

Bunların her işi garip. Yeni yere geçtiğimde çok uğraştım.

Zamanın olursa okursun. Özet geçeyim.

Bursa Türk Telekom müdürlüğü ile irtibat falan kurdum. Ezberci müşteri hizmetleri bir halttan anlamıyor.

Eve gelen servisler sorunun bilgisayarda olduğunu söylemiş :) ah ben evde yoktum işte. Bu adamlara maaş ödeniyor. Gerisini siz düşünün artık.

En son Bursa genel müdürlükten birisi aradı ve sorunu çözdü. Sorun tamamen bizden kaynakladı dedi. Sonunda kabul ettiler. Hakkım olan 33 mbps hızı aldım.

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ile-girdigim-savasi-kazandim-sabit-hiz-sorunu--128447935

TTNET te akşamları bağlantım TURKNETTE olduğu gibi yerlerde sürünüyor.
    Ne yapsam olmadı hocam bir türlü sorunu çözemediler, ücreti mukabilinde =) ELİTT ekipleri gelip gitmişler ve
    YAPISAL ANKASTRE problemi olduğunu ve sorunu elektrikçi ile çözebileceğimi ilettiler.

Elektrikçiye ne söylemem gerekiyor? Yapısal ankastre problemi nedir biliyor musunuz?

O meşhur elit ekip he :) kesin sallamışlardır. O problemi bilmiyorum hocam. Ama eminim sorun Türk Telekomdan kaynaklıdır.

Elit ekip dedikleri ttnetin eve gelen ekibi.

Ayrıca arkadaş elit ekip isteyip gelen ekibe port değişimi yapmak isteğini söylesin. Ekip evde misiniz diye arıyor, en azından beni aradılar

Benim sorunum port değişince çözüldü. Turknete port değişimi sormayın direkt yok diyebilir, inanmayın. Bana da yok dendi turknetten ama ttnet değişimi yaptı.

Ben de turknet kullanıyorum 75mbit sorunsuz geliyor, ha nasıl şeyse artık speed test yaptığım zaman 8 10 mbit çıkıyor.

YouTube indirme yapıyorum 7mb görüyor.

• Hocam bu konuyu "TürkNET severlere" göstermek lazım görsünler nasıl "süper destek hatları" """"var""""...

• Bu zamana kadar ttnet, doping ve turknet kullandım. Hiç birinde ciddi bir problem yaşamadım. Diğer sağlayıcılar ttnet altyapısı kullandığı için bilerek ve kasten ttnet tarafından sorunlara çözüm bulunmuyor yada geçiştiriliyor. Aynı zamanda internet kalitesi düşürülüyor.

Ben böyle düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.