Şimdi Ara

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
735
Cevap
3
Favori
51.360
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TurkNet >> TÜRKNET PİŞMANLIKTIR- ASLA KULLANMAYIN - REZİL OLURSUNUZ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1582 Mesaj
    Konu dışında TürkNet konusu ne alaka. DH da sadece konu dışı mı açılıyor sende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    imagineod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    66 Mesaj
    Turknet ben de kullanıyorum, çok memnun değilim aslında ama diğer ISS'lere de geçsem sonuç aynı olacak saha dolabı eski alt yapı yetersiz sokağımda bu şekilde idare ediyorum, önerisi olan var mı saha dolabı değişikliği nasıl yaptırabilirim? çok eski değişmesi gerekiyor?

|| İntel C2D E6420 2.13GHz @ 3.2Ghz || TT BigTyphoon || Gigabyte DS3 rev3.3 || 4*1 Geil DDR II 800MHz (4-4-4-12) || HIS 512Mb HD4850 IceQ Turbo || 2x250Gb Seagate Sata2 (Raid0)+ 320WD Depo || LG W2486L-PF || NEC AD-7173S-0B || Nzxt Apollo || High Power 750w ||
  • Yarbay
    2102 Mesaj
    Ttnet virali kokusu alıyorum ama neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mezun olalı 2 sene oldu ama dosya indirmek için okula gidiyorum.. testi kablosuz yaptım ve arka planda indirme yapıyorum. Bize bu hızları layık görmeyenler utansın.

|
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

AMD Ryzen 9 3950X @4.7Ghz / Asus x570 TUF / Corsair Vengeance LED 4x16GB 3200Mhz CL16 / PNY Tesla P100 AI GPU / Nvidia Titan Volta / EVGA 750W P2 80+ Platinum / Corsair 400C / Corsair H115i / Corsair ML140 x4 / Corsair RapidFire RGB / Corsair M65 Pro RGB / Corsair Void USB RGB / Corsair MM300 Medium / ASUS VG248QE 144Hz / Samsung Evo 970 1TB / Samsung Evo 840 120GB x2 / WD Green 1TB
  • Yarbay
    3487 Mesaj

twitterda yazılar yüklenmiyor video açmayı geçtim
    |
    |
    kvadankpakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Teğmen
    185 Mesaj

Polonyadan selamlar türk parası ile 70 tl tv+internet akk yok :D
    |
    |

çok güldüm ya :D
    |
    |
    Bahsedilenler: FinalC0UNTD0WN
    Sizin hat da sorun var bence, bu konuyu telekom ile görüşüp çözebilirsiniz. Kablo bağlantısı veya port sorunu. Belirli şeyleri deneyip emin olduktan sonra ona göre ilerlemen gerek.

- Daha önce yazdığım web adreslerinden, adresine gelen hızları kontrol et, ama tam güvenme, sadece bir bak bakalım kaç gösteriyor. Buraya yazarsan ona göre adım adım gideriz.

-Modemini ankastre kutusuna bağlayıp test yap, böylece sana gelen hat mı sorunlu yoksa ev içimi emin olursun.

-Evin civarın da fiber dolapları var mı, santral sana ne kadar uzak bunları telekom sana söyler. İstemesini bilirsen.

Türknet merkezden pc üzerinden bakıp yol gösterir sana, sen kendi işini ne yazık ki kendin araştıracaksın, araştırmazsan daha çok beklersin.

Dün benim ankastre komple yeniledi telekom, sonrasın da kablo ekibi geldi bu sabah, şu an sokağın ortasında ki kapağı açmışlar evime giren kabloyu yeniliyorlar. 85MB alıyordum dün, bgn daha da yükselebilir.

Twiter üzerinden iletişim kurmasını biliyorsan ceo yazacaksın, onun kadar müşterisi ile ilgilenen adam görmedim. Ekip işi bitirmeden gitmiyor arıyorlar bir yandan takip ediyorlar. Ben sana yol yordam yazıyorum, uğraşırım dersen sorunsuz ve kotasız internet kullanırsın, uğraşamam dersen,

Telekom, Superonline ve Vodafone seni düdüklemek için kapıda bekliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 20 Şubat 2018; 9:53:10 >
    |
    |

• Yarbay
    2654 Mesaj
    Ben de TürkNet kullanıyorum. Up-Down hızlarımda ya da bağlantımda fazla bir sorunum olmadı şimdiye kadar ama nadiren pingimin olmaması gereken seviyelere çıktığını belirtmem gerekiyor. Bunun sebebi de firma olarak TürkNet'ten öte, altyapı sahibi TürkTelekomdur tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLgiSeaRcheR -- 20 Şubat 2018; 10:4:26 >
    |
    |

Yüksel TÜRK; Senin İçin Yükselmenin Hududu Yoktur!
    Yüzde Yüz TÜRK Olduğun Gün; Cihan Senindir!

MSI GE72VR 7RF Apache Pro : i7 7700HQ, 16GB DDR4 2400Mhz RAM (Kingston), GTX1060 3GB, 256GB M.2 SSD (Samsung),
    1 TB 7200Rpm HDD (Hitachi), 17.3" AntiGlare FHD 120 HZ LCD, SteelSeries RGB Keyboard, Dynaudio 4x2w + 3w Sub.
    Zalman NS2000, Logitech G300S, Logitech G430, Logitech X-540, XBOX 360 Wi-Fi Gamepad,
    Huawei Mate 20 Lite, Seagate Backup Plus 4TB 2.5" USB 3.0 HDD, VW Polo 1.2 Trendline (2011)
    İstisnalar "Galatasaray" ise, Kaideyi Parçalarım!
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    Türkiye den selamlar
    |
    |
    |
    |
    Adam hücresel veriden bağlanıyor beyler :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ledd

Turknet ben de kullanıyorum, çok memnun değilim aslında ama diğer ISS'lere de geçsem sonuç aynı olacak saha dolabı eski alt yapı yetersiz sokağımda bu şekilde idare ediyorum, önerisi olan var mı saha dolabı değişikliği nasıl yaptırabilirim? çok eski değişmesi gerekiyor?

Bildiğim kadarıyla birden fazla talep olduğu zaman altyapı çalışmasını başlatıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2934 Mesaj

|
    |
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL16 1.35V | Samsung 970 EVO Plus | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

az kalsin geciyordum. Müşteri hizmetleri arıyorum 1 mbps gecemiyom diye onlarda su an 4 mbps hızınınız var diyo elektrik tesisatını kontrol ettim modemi sifirladim olmadi. Sorun neyden kaynaklanıyor sizce ?

|
    |

Turknet kullanicisiyim. Yaklasik 5 ay oldu henuz bir kesinti ya da yyavaşlama ollmadi. 35-38 mb hiz alıyorum. 60 tl. Turknet Turk telekom altyapisini kullaniyor bu arada. Daha evvel ttnet kullaniyordum 75 gb akn 18 mb hız 110 tl oduyordum 1 yil taaahhut de cabasi. Simdi akn limit taahhut hicbiri yok kesintisiz vdsl internet 60 lira gayet memnunum.

|
    |

Orijinalden alıntı: Brotha

quote:

Orijinalden alıntı: Ledd

Bildiğim kadarıyla birden fazla talep olduğu zaman altyapı çalışmasını başlatıyorlar.

Bu talebi dilekçe olarak Türk Telekom müdürlüğüne mi yapmam gerekiyor?
    |
    |
    || İntel C2D E6420 2.13GHz @ 3.2Ghz || TT BigTyphoon || Gigabyte DS3 rev3.3 || 4*1 Geil DDR II 800MHz (4-4-4-12) || HIS 512Mb HD4850 IceQ Turbo || 2x250Gb Seagate Sata2 (Raid0)+ 320WD Depo || LG W2486L-PF || NEC AD-7173S-0B || Nzxt Apollo || High Power 750w ||

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Geçen gün ttnet fibere geçtim hızim çok düştü anlamak çok zor.

|
    |
Sohbet
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.