Şimdi Ara

Turknet Modem Buluşmuyor VDSL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128
Cevap
0
Favori
14.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakmayın ama 3 iş günü oldu gelip bakan bile yok. İnternet yok dün faturasını ödedim. 5 dk da bir modem için odaya gidip ışığa bakıyorum. Türk telekoma aktarıyolar onlar türknete türknet de Allah a havale. Müşteri hizmetleri sistemi bile yok. Açıklama bile yok. Yardımcı olmak sıfır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frkodom F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Pmden numara attım aramıyorsunuz. Burdan numara at diyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba, yaşadığınız sorunun çözüm sürecinin uzaması üzerine arkadaşlarım yerleşik operatör ile iletişim halindedir. Sorunu çözümlemek için elimizden geleni yapıyoruz. Güncel bilgi aldığımızda teknik uzmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.
  • 8833642788 hizmet numaralı

39059595 destek numarasi ile kayıt oluşturdum. İnternet dün bağlandı ama bugün itibari ile Internet yok evde. Teknik bilgiler kısmında modem buluşmuyor-vdsl yazıyor. türk telekoma iletildi yazıyor ama ne kadar sürer çözümü. Pazartesi itibari ile canlı derslerim var. Internet şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richee_srwt -- 4 Aralık 2020; 21:17:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • richee_srwt R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu 04.12.2020 tarihinde alarak saha ekiplerine iş emri numarasıyla ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında teknik uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.
  • İnternet bağlandı 14 tl indirim yapıldı teşekkürler ama bu sefer de günde 3 kez İnternet ışığı yanmasına rağmen 10 dk boyunca net bağlantım gidiyor 3 kez oyundan attı. Online işlem merkezi tracert testi istedi yaptım. Acaba en son gelen adamlar yanlış port bağlantısı yapmış olabilir mi?
    Merhaba, online işlem merkezinden kopma sorunu yaşadığınıza için destek kaydı oluşturur musunuz? Gerekli kontrolleri yapıp size bilgi vereceğiz.
  • Devre Numarası 8835991834

Fiziksel Durum (VAE)KAPALI

VDSL MODEM ALDIM KURDUM FAKAT VDSL BULUNMUYOR YAZIYOR. ADSL OLARAK KURUNCA CALISIYOR INTERNET VDSL ALINCA INTERNET ISIGI KIRMIZI YANIYOR EVIMDE ALTYAPI VAR BEN 6 MB HIZ ALIYORUM BIR SURU DESTEK KAYDI ACTIM HEPSI AYNI MESAJI ATIYOR

• adoeyo98 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arıza kaydınız üzerinden takibini sağlıyoruz. Saha ekiplerine arıza iş emrini çıkardık. Gelecek güncel bilgiyi sizinle paylaşacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?

1173878 müşteri numarası 3 gündür internet yok yazıklar olsun türknete

• Benim de 3 gün oldu internet yok. Zaten bağlatali da 4 gün oldu. Bekliyoruz hala türk telekom baksın diye. Bakacaksa tabi
  • VDSL BAGLANTI KURAMIYORUM MODEM VDSL TARIFE VDSL AMA VDSL BAGLANTI KURUNCA INTERNET ISIGIM KIRMIZI YANIYOR

• 39059595 destek numaralı arıza kaydı hala açık. Henüz cozumlenmedi. Arayan da yok. Online işlemlere yazıyoruz cevap da yok. Nasıl bir sistem bu ya
  • Sayın Türknet, instagram ve türknet uygulamasından adam yerine konup net cevap alamadığım için üşenmeyip buraya hesap açtım ve yazıyorum, 39063198 numaralı destek kaydım ile ilgili destek istiyorum. Sizin çalışan arkadaşlar atomu parçalayamamış olacaklar ki sorunum hala çözülmedi. Bir hafta olacak sinirlerim gergin, cinnet geçirmeme ramak kaldı. Lanet olası sorunuma ya bir çözüm bulun ya da beni arayın.
    Turknet Modem Buluşmuyor VDSL@TurkNetDestek

• Merhaba, online işlemlerden kontrol ettiğim sırada böyle bir şey gördüm internetten araştırdığımda da bu siteyi buldum. Dün turktelekomdan bir ekip gelip sokağımızda bir çalışma yapmış birkaç binaya çektikleri kablonun ucu bizim binamızda bir yere bağlı olmaksızın duruyor. Bugün çalışmayı tamamlamak için gelmemişler. İnternet hızım ort. 75mb iken şuan 65 mb e düşmüş durumda bölgemde bir çalışma mı var yoksa modemim ile ilgili bir sorun mu var?

Turknet Modem Buluşmuyor VDSL
  • Turknet Modem Buluşmuyor VDSL

acaba bu sorun kronik mi

• Canavarci_75 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın ve saha ekiplerinin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.