Şimdi Ara

Turknet Modem Buluşmuyor VDSL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
14.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benimde internetim kesik halde.Sorunu çözebilir misiniz.

Turknet Modem Buluşmuyor VDSL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgimos T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınızda yaşanan arıza için saha ekiplerine iş emri gönderdik. Ekipler çalışmasını tamamladığında gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • Turknetten sorguladığımda 100 mbps fiber hizmeti görünüyor. Ev içinde kablolama fotoğraftaki şekilde herhangi bir kablolama işlemi yapmadan başvuru gerçekleştirebiliyor muyum? Ev içersinde duvarlardan kablo geçirmek istemiyorum. Görüntü kirliliği açısından. Turknet Modem Buluşmuyor VDSL
  • Rasit82 kullanıcısına yanıt
    FTTB ise bu olur.
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Çok saolasın ama bi anlasam bu işlerden. İlla ki sorun çıkıcak gibi. Başvuru yaptım ama evraklar ulaşmadı henüz turknete. Ev içine sarı kablo cektirmek istemiyorum. Atıyorum hizım 100 bana bu sekilde 85 verse bile olur var mı boylebir imkan..
    Merhaba, altyapı sorgulaması yaptığınızda fiber bilgisi geliyorsa ekipler bağlantınızı yaparak size teslim ediyorlar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Geliyor ama geçen gün karşı komşuya daire kapısının önüne kablo çekip direk koymak gibi bir şeyden bahsetti görevli siz içeriye kablo çektireceksiniz gibilerden. Valla gelen görevlilerin bile yarım yamalak bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum. Evin içine gelen kablonun fotosunu fotograf olarak eklemistim önceki mesajlarimda. Bilgi sahibi olmak istediğim konu bu yeterli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 25 Şubat 2021; 11:8:13 >
    Gönderdiğiniz ekran görüntüsünü ilgili ekibimiz ile paylaştım ve bu durumda fiber hizmet alamayacağınızı ilettiler.
    İlla ki dışardan müdahale gerekiyor o zaman. Kabloyu evin içine aktarmak için. Ekibin gelmesini beklemekten başka çare yok o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasit82 -- 25 Şubat 2021; 14:48:40 >
  • @turknetdestek Turknete geçeli 1,5 sene olmuştur ilk başta her şey çok güzeldi 75 mbit hızım vardı sonra ne olduysa muhtemelen portum değişti destek kaydı açtığımda ve arandığımda turk telekomun bakır alt yapısında anca 35 mbit verebildiğini söylüyorlar o zaman ben 1 sene nasıl 75 mbit kullandım diyorum ayrıyetten evimiz müstakil alt katımda yeğenim oturoyor onu da ben turknetli yaptım kendisi 75 mbit hız alıyor şuan aynı kutudan aynı binada aynı şeyleri söyleyip duruyorlar buda yetmezmiş gibi son 2 aydır her gün kopmalar kesilmeler yaşıyorum ben her gün destek kaydı açmaktan bıktım usandım akşamları 7 den sonra daha da sık kopmalar aşırı hız düşmeleri yaşıyorum lütfen bir çare bulun artık sizin ve türk telekomun her şey günlük gülüstanlıkmış gibi olan otomatik mesajlarından bıktım en son açtığım destek kaydı ve hizmet numaramı veriyorum

Destek no 41809908
    Hizmet no 8826779458

• Kulübe hoşgeldin yoldaş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 28 Şubat 2021; 23:42:43 >
  • mk41 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeğeninizin hizmet numarasını ve aldığı hızı destek kaydınıza ekler misiniz? Teknik arkadaşlarım hattınızı bu şekilde tekrar kontrol edecektir. 16 saat 29 dakika bağlantınız bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yeğeninizin hizmet numarasını ve aldığı hızı destek kaydınıza ekler misiniz? Teknik arkadaşlarım hattınızı bu şekilde tekrar kontrol edecektir. 16 saat 29 dakika bağlantınız bulunuyor.

merhaba yeğenimin hizmet numarası 1751183

ayrıca geceden beri internetim yok var gibi gözüküyor ama malesef yok modemim arızalıdır belki diye geçen gün gittim 800 TL verdim modem aldım aynı sorunlar devam ediyor modemi açıp kapayınca bazen geliyor bazen gelmiyor 2 aydır açtığım destek kayıtlarını inceleyin lütfen yeğenimin hız testini akşam işten dönünce atacağım

Verdiğiniz bilgileri kaydınız üzerinden teknik arkadaşımız ile paylaştım. Kendisi kontrol ederek size bilgi verecek.
    Merhaba Buyrun buda alt katımda oturan yeğenimin hız testi istemiştiniz Turknet Modem Buluşmuyor VDSL Turknet Modem Buluşmuyor VDSL

• Hala internetim yok bu arada

Destek no 41809908
    Hizmet no 8826779458
    Merhaba, teknik uzmanlarımız yaşadığınız sorunu saha ekiplerine iletmiştir. Şu an çalışmalar devam ediyor. Sürecin uzaması üzerine ben de önceliğini teknik uzmanlarımıza ilettim. Arkadaşlarım ekiplerden güncel bilgi alarak sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca konuyu yakından takip ediyorum.
  • merhabalar 1 aydır türknet kullanıyorum gayet güzeldi buügune kadar fakat bugün saat 00 00 civarında internetim gitti gelir diye bekledim gelmedi kablolara baktım sıkıntı yok online işlemlere girdiğimde " modem buluşmuyor " - "fiziksel durum - KAPALI " olarak gözüküyor modemi sıfırdan kurulum yaptım fakat değişen bişey olmadı.. ilgilenirseniz çok memnun olurum.

müşteri no: 2088751

Turknet Modem Buluşmuyor VDSL

• sezercetin0 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınız 6 saat 53 dakika online olarak görünüyor. Şu anda bir sorun yaşıyor musunuz?
    gün içinde sorun yoktu fakat yine aynı saatlerde internetimde kopma yaşıyorum yani hiç yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.