Şimdi Ara

TURKNET Küçükçekmece Kulubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
30
Favori
134.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YAPA'dan selamlar

edit:
    TURKNET Küçükçekmece Kulubü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C834D35AF -- 13 Şubat 2019; 16:33:59 >

• maşallah güle güle kullan beklediğine değmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 13 Şubat 2019; 18:17:54 >
  • Ares kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam darısı herkesin başına :)
  • Gültepe Mah.

İki gün önce Türk Telekom yetkilisiyle görüştüm. Dediğine göre iş arkadaşının bir gün önce binanın içindeki ankastreyi cihazla kontrol etmiş, değerlerin 16mbps i destekliyormuş. Ayrıca bununla ilgili firmaya değerleri gösteren bir fotoğraf gönderdiği.

Bunun dışında ankastre ile modem arasındaki kablonun da kontrol edilmesi gerektiğini çünkü yan binadan çekilen kablonun iyi bağlanmamış olma ihtimalini göz önüne alınırsa kayıpların yaşanacağını söyledi.

Görsel:
    TURKNET Küçükçekmece Kulubü TURKNET Küçükçekmece Kulubü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyberk -- 14 Şubat 2019; 18:17:29 >

• joyberk kullanıcısına yanıt
    Gültepe de baya TIP7 var aslında. ADSL de böyle değer alan VDSL de rahat 50-60MBps alır.
  • TURKNET Küçükçekmece Kulubü

Günden güne değerlerim iyileşiyor gibi.

Yeşilova Boztepe Santral sahası
  • Gültepe Mah.

Benimki yan binadan ek yapılmıştı. kablonun ek yapıldığı yere klemens eklesem daha sağlıklı olur, değil mi?

TURKNET Küçükçekmece Kulubü
    Reglete girilmiştir veya YAK la bağlanmıştır. Pek fark olacağını sanmıyorum.
  • İki yerde kablo elle bükülerek bağlanmış
    Yüksek hızlarda gözle görülür fark elde edersiniz. Hattınızın 16MBps desteklediğini görüyorum. Bu bağlamda stabilite harici pek fark göreceğinizi sanmıyorum efenim.
  • Yenimahalle düz sokak benim de ama nedense 11/3 takılıyoruz ya...
  • baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    YAPA galiba? Yeni Mahallede T7 ler çok var. VAE geçiş talep ederseniz 65 liraya 35MBps hız alabilirsiniz. Modem değerlerinizi atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C834D35AF

YAPA galiba? Yeni Mahallede T7 ler çok var. VAE geçiş talep ederseniz 65 liraya 35MBps hız alabilirsiniz. Modem değerlerinizi atar mısınız?
    Hocam, bunlar mı?
    http://prntscr.com/mmkrjk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus_reyis -- 18 Şubat 2019; 12:13:36 >
  • baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    YAPA değil ancak fiber saha dolabından hizmet alıyorsunuz. Bu durumda yapılacak birşey yok. Mesafeniz çok fazla.
  • Aşağıda kapıda 35 ölçüyorlar valla yapacaklar artuk bir şey
  • Ha o zaman iç tesisatta sıkıntı oluşmuş hocam :)
  • Merhaba,
    Hocam ben de Yenimahalle Engin sokaktayım şu an 16MB adsl kullanıyorum ama altyapım 75MB alabilir deniyor Turknet tarafından güvenip geçemiyorum çünkü Türk Telekom ekipleri imkansız diyor. sizce ne yapmalıyım?_
  • Bana türknet konusunda yardımcı olabilir misiniz? çok kararsızım.

Altyapı kontrollerinde türk telekom 84mb diyor ama saha ekibi en fazla 10 mb diyerek 16 mb bağladı.

Turknet altyapı sorgulamada 75mb gösteriyor, türk telekom ekibi imkansız diyor.

Yan binada fiber internet var bize henüz yatırım planı yok deniyorTURKNET Küçükçekmece Kulubü
  • Çevrede Hipernet kabin bulunuyor mu efendim?
  • Hiçbir fikrim yok. Nasıl bakabilirim?

Turknet inatla bizim aktif altyapımızdasın diyor ama :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.