Şimdi Ara

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
13
Favori
46.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, sizi anlıyorum ancak planlama ya da çalışma yapılan bölge ve süre bilgisi bizimle de paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Darıca'ya geleceğiz dediniz tek 1 haneye giga fiberinizi çekmediniz. Şirketiniz abonelerinize güven vermiyor 2024 yılındayız kaç yıl geçti aradan Gebze'de bile daha doğru düzgün verdiğiniz sözlerinizi tutmadan sırf reklam kasabilmek için farklı illerde 1-2 mahalleye fiber çekip PR yapıyorsunuz.

Binama Türkcell ve Türk Telekom fiberi getirttim 1000 Mbps kullanıyorum fiberiniz gelene kadar 2 firma geldi siz halen uyuyun.

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Turknet'e başvuran birisi bekar ise gidip evlenirse coçuğu olur.

• smart0201 kullanıcısına yanıt

Eskiden altyapı çektirmiyorlar diyorlardı şimdi masal olduğunu anlamaya başladı insanlar.

Türknet bir gün Reklam ile abone kazanamayacağını anlayacak ama geç olacak Türkcell devamlı her yere reklam yapıştırıyor halen abone kazanamadı ama binada Türk telekom full çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Türknet göstermelik bir kaç yere altyapıyı çekip gidiyor hocam ümit yok gibi. Daha gebzenin bazı yerlerinde altyapı bile yok.

• HAYALİ projeler hiç beklemeyin, telekom fiber için bastırın, onlar en azından yatırım yapıyorlar.

Bende Turk Telekom fiberi ile vodafone aldım 500 mbps fakat 600 mbps geliyor genelde.

direk metro devresine bağlı olduğum söyledi telekom ekipleri benden başka fiber kullanmaya başlayan yok.

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]

TÜRKNET KOCAELİ GİGAFİBER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 16 Ocak 2024; 2:59:45 >

Merhaba, GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılacaktır.
  • smart0201 kullanıcısına yanıt

Gigafiber gebzeye geldiğinde eşim yeni hamileydi şuan oğlum 1 yaşında hala gelecek yoğun çalışıyorlar mış 😀

• Zaten bazı youtuber lar söyledi turknet 139 TL den 249 TL ye çıkınca tek tek müşteri kaybetmeye başlayınca hızlıca taktik uygulayarak hali hazır hazırda yapılacak mahalleleri bırakıp kendi abonelerini kaybetmemek için elini çabuk tutmaya bakıyorlar Telekoma başvurduk bina komple proje ekipleri gelicek yakın zamanda inşallah bağlanır

• rossored34 kullanıcısına yanıt

Allah bağışlasın hocam şu gigafiber olayı herhalde gebze için tarih oldu anlaşılan halen bizim mahalleye bir çivi çakamadı bunlar.

• imate kullanıcısına yanıt

Allah razı olsun 😊

• gecen günü türknet destek facebook grubunda biri söyledi belediyeden yetkili biri ile görüşmüş osmanyılmaz arapçesme ve sultanorhanda yaptıgı gigafiber alt yapıdan istedigi verimi alamamış o yüzden askıya almışlar gebzedeki gigafiber işini ne kadar dogru bilmiyorum tabi bu olay

• Bu doğru olabilir hocam çoğu gece konduya böyle kafasına göre çekmesimi dersiniz ardından altyapıyı istemeyen mi dersiniz bir sürü kişi sebebiyle askıya alınmışta olabilir

o çocuk emekli olunca bile gelmezzz, boşuna beklemeyin. HAYALİ PROJE

• imate kullanıcısına yanıt

alakası yok, altyapıya para harcamak istemiyorlar. eskiden Telekom'a kızıyordum ama bunlar daha beter. Telekom en azından fiber getiriyor.

• power-pc P kullanıcısına yanıt

YouTube de söylediler zaten kendi abonelerine yöneldiler kaybetmemek için anliycağımız gigafiber yok

• Şuraya bakın arkadaş ya nitronos kardeş 2yil önce post açmış şu zamana kadar ne bı yere çivi çakılmış ne de hizmet tamamlanmış Türknet yetkilileri başkanları müdürleri görse su yazilari utanırlarmı yaptıklarından ayıptır ya bu kadar bunca insanlar mağdur edilemez başka bir söz bulamıyorum

Merhaba, süreçler proje ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Gelen talepler ve altyapı uygunluğuna göre değerlendirme yapılmakta ve mahalle genelinde çalışma başlamaktadır. Buradan ilettiğiniz şikayet ve talepleri ayrıca ekipler ile paylaşmaktayız.
  • Türknet gigafiber diye reklam yapmaya başladığında bizim mahellede adsl vardı sonra vdsl oldu şimdi bizim sokakta Superonline fiber var bir arka sokakta türktelekom fiber geldi

Türknet nerede ???? Standart cevaplar

- Merhaba, süreçler proje ekiplerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Gelen talepler ve altyapı uygunluğuna göre değerlendirme yapılmakta ve mahalle genelinde çalışma başlamaktadır. Buradan ilettiğiniz şikayet ve talepleri ayrıca ekipler ile paylaşmaktayız.

-Merhaba, sizi anlıyorum ancak planlama ya da çalışma yapılan bölge ve süre bilgisi bizimle de paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum.

-Merhaba, talep gelen her bölge için proje ekiplerimiz değerlendirme yapıyor. Uygun görülmesi durumunda adresler sıraya alınıyor ve çalışma planlanıyor ancak net tarih iletmemiz mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerli34 -- 30 Ocak 2024; 12:29:54 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.