Şimdi Ara

Türknet internet 1aydır internet yok. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
5.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorgulama ekranında ne cıkıyor veya aradığında oda sorguluyor kaç mbit diyor benim sorgulama ekranımda 32 cıkıyordu aradılar 34 en yüksek hız ama kablolardan dolayı kayıplarda oluyor tabi evime ulaşan hız 27mbit akşam daha detaylı görüşürüz upladımıda 1mbitin üstüne cıkarsalar iyi olacakta bakalım akşamı bekliyom saat 7 gibi ne duruma gelmiş hattım.
  • biggame B kullanıcısına yanıt
    Kadının birisi 32 destekliyor dedi.Şimdi de VDSL alamazsınız diyorlar bende şikayet ettim telefon konuşmalarını dinleyeceklermiş
  • Sen başvuru yaparken ne dediler onu bi söyler misin?Bu arada sitedende bakabilirsin destekleyip desteklemediğine.
  • Buda hız testim
    http://www.speedtest.net/result/5554588974.png
    Gerçi kopmalar oluyor ama eski halinden çok iyi birde modem değerlerim
     Türknet internet 1aydır internet yok.

• biggame B kullanıcısına yanıt
    32 destekliyor dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaparlar o zaman iste sen sadece senin hattın daha iyi benden hem.
  • 1 ay az zamanda degil

• al benden de o kadar turkneti bir kaşık suda boğasım var.
    bunları nimetten sayıp başvuranda hata zararım büyük konusuna yazdım.

elalemin şeyiyle gerdeğe girilmez sözünün karşılığıdır tt altyapsı kullanan issler.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    Sabır ettim ve 1 ay internet hediye oldu banada kullanmaya başladığım 8günüde hediye ettiler. Tek sıkıntım var oda upload nedense 2mbiti bile göremedim gerçi altyapıda ttnetin bu yüzdende desteklemiyor sanırım.
    Altyapıya gelince çok haklısın o kadar müşterin varsa verecen paranı girecen fiber altyapı işine vede kendi altyapınla internet sağlıyacaksın bu kadar basit kimsede beklemicek işlemler için 1 ay gerçekten uzundu başka internette yoktu evde daha evvelden Türktelekom vardı odan geçiş yapmıştım kesilme olmadan geldi internetim.Herneyse sonuç ne kadar ekmek o kadar köfte taahüt yok bu en güzel yanı diğerlerinde sorun çıksa cayamıyorsun.
  • ne mutlu sana, biri daha bağlatmış senin gibi diğer konuya yazmış.
    ben iptal faxını geçiyorum bugün arayıp ne dediler tahmin edin efendim sabit bilgilerinde hata varmış telekomdan daha hattı geçiremedik siz telekoma gidin bilgilerinizi teyit ettirin.
    innamadım tabi zira telekomdan üye kaydı çıkmıyor ama hat çalışıyor.
    turknet bitti benim için o fatura ettikleri parayıda alacağım bırakmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

ne mutlu sana, biri daha bağlatmış senin gibi diğer konuya yazmış.
    ben iptal faxını geçiyorum bugün arayıp ne dediler tahmin edin efendim sabit bilgilerinde hata varmış telekomdan daha hattı geçiremedik siz telekoma gidin bilgilerinizi teyit ettirin.
    innamadım tabi zira telekomdan üye kaydı çıkmıyor ama hat çalışıyor.
    turknet bitti benim için o fatura ettikleri parayıda alacağım bırakmayacağım.

Ben şuanda saha dolabında ne tanımlıysa o hızı alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biggame -- 16 Ağustos 2016; 18:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

Sabır ettim ve 1 ay internet hediye oldu banada kullanmaya başladığım 8günüde hediye ettiler. Tek sıkıntım var oda upload nedense 2mbiti bile göremedim gerçi altyapıda ttnetin bu yüzdende desteklemiyor sanırım.
    Altyapıya gelince çok haklısın o kadar müşterin varsa verecen paranı girecen fiber altyapı işine vede kendi altyapınla internet sağlıyacaksın bu kadar basit kimsede beklemicek işlemler için 1 ay gerçekten uzundu başka internette yoktu evde daha evvelden Türktelekom vardı odan geçiş yapmıştım kesilme olmadan geldi internetim.Herneyse sonuç ne kadar ekmek o kadar köfte taahüt yok bu en güzel yanı diğerlerinde sorun çıksa cayamıyorsun.

Güzel yazmışşında kardesim Türktelekom kimseye altyapi için izin vermiyor.Kendi altyapisini kurmasi imkansiz.Sadece telekomun altyapisi var diger issler kiraliyor.Diger isslere abone olanlarda çile çekiyor Telefon sinyali var internet yok.9 agustosta hizmet aktif edildi güya şikayet etmedigim yer kalmadi.Bugun btk ya sikayet ettim hemen dönüş yapti ilk defa müşteri hizmetlerinde erkek biriyle konustum.Teyit için aramiş en yakin zamanda dönücem dedi 1 ay bende beklicem vaziyet onu gösteriyor.Şimdi onlardan kestim ümidi network kablo test araclarina bakiyorum..

• CrashZinger kullanıcısına yanıt
    Türl telekomun diğer firmaların altyapı çalışmasına doğrudan müdahale hakkı yok fakat iki şekilde engelliyor. Birincisi, belediyelere baskı yapıp kazı izni verilmesini engelliyor, ikincisi ise kendi kablo kanallarının kullanımına izin vermiyor.
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    Abone olmadan önce çok güzel ilgileniyorlar olduktan sonra tık yok :)
  • Maalesef 3 günlük internetim kesildi.
    Nasıl bir hizmet anlayışı var bu firmada anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Maalesef 3 günlük internetim kesildi.
    Nasıl bir hizmet anlayışı var bu firmada anlamadım.

Çok kullandın demekki hocam :) yeter bu aboneye demişler. Şeytan diyor 12 ay taahhütlü uydunet al hazır ucuzlıcak tele üst dünya paket falanda var 240 gb akn tertemiz.

Ne kullanması 25gb anca oldu bu kullanmak mı adamlar resmen çalışan hattı kesiyor zaten bir dalgalanmada var internette
    kablo çek dediler cat 5 cektim ve değişen bişey olmadı internetimde hep aynı sorun bakalım çözebilecekler mi?
  • quote:

Ne kullanması 25gb anca oldu bu kullanmak mı adamlar resmen çalışan hattı kesiyor zaten bir dalgalanmada var internette
    kablo çek dediler cat 5 cektim ve değişen bişey olmadı internetimde hep aynı sorun bakalım çözebilecekler mi?

Hocam kinaye yaptım zaten :) benim sorunda aynı devam ediyor.Telefon var internet yok dün bunla ilgili bir video izledim şok oldum.Pis herifler istedikleri zaman saniyesinde veriyor neti.

Aynen öyle nedense Türktelekom bu işi keyfi yapıyor. Kendi işi olsa anında sorunsuz ama başka firmalar hep çekiyor.
    Bu arada Türknetin yaptırım yetkisi çok düşük.
    milletin canı burnunda sende habire kinaye yapıyorsun zılgıtı yeme sonra.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.