Şimdi Ara

Türknet internet 1aydır internet yok. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
5.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Btk nın bu konuya el atması lazım haberi olsa uyarısını yapar gibime geliyor.Dün btk ya şikayet ettim 30 dk içinde dönüş yaptılar.Cumartesi günü müşteri hizmetlerini aradığımda Pazar,Pazartesi arayıp sizi bilgilendircez dediler,onların aramasını bırak ben 5 defa aradım herbir aramamda 20 dk bekledim.Adamlara ulaşamadım.Btk ya şikayet ettim 30 dk içinde yetkili biri döndü.. Bilmiyorum çok ciddiyetsiz yapılıyor işler.. Cidden iptalmi etsem bağlanacağı yok bu gidişle başka taahütsüz paket bilen varmı..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashZinger -- 17 Ağustos 2016; 13:27:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrashZinger kullanıcısına yanıt
    Tamam haklısında bu Türktelekomdan milletin çektiği nedir anlamadım.
  • Ben caymayı düşünüyorum 9 unda hizmet başlattı güya şimdi aradım sizi dün arayıp bilgi verilmiş diyor.İşlem devam ediyor diyor ne zaman çözülcek burda süre verilmemiş diyor.Ben btk ya şikayet etmesem arıyacakları yok ümidi kestim.12 ay taahhütlü uydunet baglatıcam herhalde altyapı 16 destekliyor bana verceği 10 megabit uydunette 12 ay taahhütlü 10 megabit hız 75 gb akn işimi görür herhalde 30 tl yıllık 360 tl ben 3 ayda 180 kağıt Türknete vericektim.Millette vdsl altyapı var benim altyapı 16 megabit derdim ne idare etcez artık 75 gb akn ile kaç megabite düşüyor akn aşımında. Caysam birşey ödettirirlermi.1 dk konuşma var telefonda oda açtım kapadım sinyal geliyormu diye

EDİT: ŞUAN İNTERNET GELDİ Türknet bekletti biraz ama güzel internet servisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashZinger -- 18 Ağustos 2016; 16:27:14 >
  • Benim internetim ne zaman stabil olacak bilmiyorum.Kardeşim evde aradım 10mbit dedi eve gittiğimde inşAllah düzelmiş olur bırak 26mbite sıkıntısız kullanayım 3mbitte upload dahasını alamam zaten bende biliyorum.
  • Hocam bende 3 megabit ama çok şükür en azından var

• türk telekom diğer iss lere sabotaj yapıyor
    26mbit tanımlı hız ve 3mbitte upload bunlar tanımlı şimdilik sıkıntı yok kullanmaya başladım sayılır.150gb iki kişi için yeterli oluyor indirme yapmayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

26mbit tanımlı hız ve 3mbitte upload bunlar tanımlı şimdilik sıkıntı yok kullanmaya başladım sayılır.150gb iki kişi için yeterli oluyor indirme yapmayınca.

4 dizi izledim 720p 5 gb gitti.150 yi geçsemde sıkıntı yok hızım 3 megabit zaten donmadan takılmadan açıyor.Nasıl 3 megabit çok anlamadım.

• bu markayı az kalsın eve alıyordum. müşt.temsilcisi ilede görüştüm. ertesi gün googleye markayı ve yanına şikayetleri yazdım. görünce bu ne lan dedim kendi kendime. müşteri hizmetleri aradı bir eleman yollayacaklarını söyledi aman dedim gelmesin bu kadar şikayet olamaz dedim. müşteri hizmetlerindeki bayan "zat" (aslında zat yerine neler yazmak isterdim) pişkin pişkin rakiplerimizin oyunu dedi. bende 17 günde rakipleriniz 1700 küsür hesap açıp sizi şikayetmi etti dedim ederler dedi.. bende böyle firmanın dedim kapattım..
    hala tüylerim diken diken..bu firma felan değil bana sorarsanız resmen üçkağıtçılık merkezi.
  • umutfff kullanıcısına yanıt
    Neden anlamıyorsunuz Türktelekom işleri zorlaştırıyor kendi işi olunça anında bağlıyor ben memnunum al buda hız testim
    http://www.speedtest.net/result/5568319738.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutfff

bu markayı az kalsın eve alıyordum. müşt.temsilcisi ilede görüştüm. ertesi gün googleye markayı ve yanına şikayetleri yazdım. görünce bu ne lan dedim kendi kendime. müşteri hizmetleri aradı bir eleman yollayacaklarını söyledi aman dedim gelmesin bu kadar şikayet olamaz dedim. müşteri hizmetlerindeki bayan "zat" (aslında zat yerine neler yazmak isterdim) pişkin pişkin rakiplerimizin oyunu dedi. bende 17 günde rakipleriniz 1700 küsür hesap açıp sizi şikayetmi etti dedim ederler dedi.. bende böyle firmanın dedim kapattım..
    hala tüylerim diken diken..bu firma felan değil bana sorarsanız resmen üçkağıtçılık merkezi.

Ve işlemi düşünüyorsanız onların eleman göndermesini beklemeyin.Çıkarın yazıcıdan imzalayın MNG aras hangisi ise 7 tl ver gönder.Öbür gün ellerinde oluyor onlardan biri gelene kadar haftalar geçiyor.

13.5tl aldı benden aras kardeşim zaten sitedende hesapladımo kadar kargo çok pahalı bişey sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

13.5tl aldı benden aras kardeşim zaten sitedende hesapladımo kadar kargo çok pahalı bişey sanki.

Ben 7 tl göndermiştim mng ile
    Neyse bir dahaki sefer mngyi seçerim zaten soygun bu fiyatlar.
  • Arkadaşlar 1,5 yıldır Turknet kullanıcısıyım. Son aylarda inanılmaz kötüleşti. Eskiden hiçbir problemim yoktu.

İlginç olan son 2 ayda 2 defa Ttnetten aradılar. Benim Turknet'li olduğumu biliyorlar ve gelin bize geçin, cazip teklifimiz var diyorlar.

Aklıma gelen şudur: Ttnet Turknet'lilerin internetini sabote ederek, telefon görüşmeleri ile bu mutsuz müşterileri kendilerine almaya çalışıyor. (Belaltı vuruyorlar)

Okuduğum kadarıyla interneti düzelenler oldu. Nasıl yaptınız, BTK'ya nereden başvurdunuz, Turknet'e mi başvurdunuz bana da bir yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .B.

Arkadaşlar 1,5 yıldır Turknet kullanıcısıyım. Son aylarda inanılmaz kötüleşti. Eskiden hiçbir problemim yoktu.

İlginç olan son 2 ayda 2 defa Ttnetten aradılar. Benim Turknet'li olduğumu biliyorlar ve gelin bize geçin, cazip teklifimiz var diyorlar.

Aklıma gelen şudur: Ttnet Turknet'lilerin internetini sabote ederek, telefon görüşmeleri ile bu mutsuz müşterileri kendilerine almaya çalışıyor. (Belaltı vuruyorlar)

Okuduğum kadarıyla interneti düzelenler oldu. Nasıl yaptınız, BTK'ya nereden başvurdunuz, Turknet'e mi başvurdunuz bana da bir yardımcı olabilir misiniz?

Dostum Btk şikayet yaz google'a ordan üye ol baya kapsamlı bir üyelik kaydı var herşey istiyor, ol sıkıntı olmaz.
    Sonra Şikayet bölümünde tv internet seç Türknet şikayetini yaz kuruma direk gidiyor,btk da bu süreçte denetleme yapıyor.Ben bir hafta müşteri hizmetlerini aradım.Size dönüş yapıcaz dediler Cumartesi, Pazar Pazartesi arıcaz dediler.Arayan olmadı.Salı günü Btk şikayet ettim 30 dk içinde döndüler.

• Yazının son kısmı çok ilginç: Arkadaş sana şikayet etmişiz işte. çöz sorunumuzu değil mi, illa BTK'ya mı şikayet etmek lazım, hem devleti meşgul ediyorsun hem de müşterilerini yoruyorsun.
  • biggame B kullanıcısına yanıt
    siz mutlusunuz çünkü işleriniz tıkır tıkır. sorun tam bu noktada ortada kalanların sayısı. tt engellememi yapıyor ? olabilir yapabilir o zaman yeni abone almayacaksın bile bile insamları mağdur etmeyeceksin.
    siz mutlu olan 3-5 kişiden birisiniz diye mutsuzları anlamamak asıl sorun burada.
    aç bak şikayetim var sitesini hala bu şirketi savunursan kusura bakma ama altında başka nedenler aramaya başlarım.bence sen bu konuyu tekrar düşünmelisin. mağdur insanların yanında durmalsın mağdur edenin değil.
    bende tt hariç xxxx şirketindeyim. adamlar tt net yapmam dediği tesisat için geldiler dışarıdan 70 metre kablo döşediler. istenildimi sorun çözülür yeterki istensin. bu şirket alt yapı elemanı olmadan dalmış memlekete habire para ver para ver diye bağırıyor. ayıptır,günahtır. bu kadar insan rezil edilemez. kabul edilemez durum.
  • Almaz olaydım hat bağlanalı 10 gün oldu hat tahsis edildi iç tesisatta problem yok ne internet var nede telefon hatta çevir sesi bile yok

• quote:

Orijinalden alıntı: uluer295

Almaz olaydım hat bağlanalı 10 gün oldu hat tahsis edildi iç tesisatta problem yok ne internet var nede telefon hatta çevir sesi bile yok

Peki size internet ve telefonunuz aktif edilmiştir mesajı geldimi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.