Şimdi Ara

Turknet'in sınav öncesi bana verdiği sürpriz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
0
Favori
19.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
193 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet katılıyorum
  • Destek kaydından modem arayüzüne ordan tekrar desteğe sonra tekrar arayüze derken sık kullanılanlar bu hâle geldi. Ama @TurkNetDestek 'in ana konuda normal destek kaydıyla çözülmemiş sorunları çözdüğünü gördüm. Hâlâ umudum var çözüleceğine dair ama çözülmezse de taahhüt yok sonuçta direkt başka ISS'e geçerim.

Turknet'in sınav öncesi bana verdiği sürpriz
  • Son 5 ayda asiri turknet sikayeti gordum almayin aldirtmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalpguzel

Destek kaydından modem arayüzüne ordan tekrar desteğe sonra tekrar arayüze derken sık kullanılanlar bu hâle geldi. Ama @TurkNetDestek 'in ana konuda normal destek kaydıyla çözülmemiş sorunları çözdüğünü gördüm. Hâlâ umudum var çözüleceğine dair ama çözülmezse de taahhüt yok sonuçta direkt başka ISS'e geçerim.

Ben hiçbir sorunuma çözüm getirdiğini görmedim.Umudum da yok.Bakalım final sınavlarım bittikten sonra başka ISS'ye geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Son 5 ayda asiri turknet sikayeti gordum almayin aldirtmayin

Ben de ilk defa ben dışında bu kadar kişinin şikayet ettiğini gördüm :D

• LexiLaRouche kullanıcısına yanıt
    Kablonet varsa anında geçin. Her sorunda gelip bakıyorlar. Başta sorun yaşadım tam derslerde gitti geldi bı aradım saydım baya sonra Yeni İp vb tanımladık filan dediler sonrasında şükür sıfır sıkıntı.
  • Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Ben de yeni intenet sağlıyıcısına geçeceğim fakat sınav vakitlerinde risk almak istemiyorum Turknet'in sınav öncesi bana verdiği sürpriz . Zaten ilgilenmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LexiLaRouche -- 24 Ocak 2021; 19:42:56 >
    Kablonet ilgi konusunda hakkını yemem en geç 2-3 saate geliyorlar bakıyorlar. Modem ve TV kutusu kiralıkti. Hepsini 2.el aldım toplam 90 liraya hallettim. Şuan 100 mbts 5 upload 86 lira ödeyeceğim. İlk ay bedavaydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Locaste Siarnaq -- 24 Ocak 2021; 19:58:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Kablonet ilgi konusunda hakkını yemem en geç 2-3 saate geliyorlar bakıyorlar. Modem ve TV kutusu kiralıkti. Hepsini 2.el aldım toplam 90 liraya hallettim. Şuan 100 mbts 5 upload 86 lira ödeyeceğim. İlk ay bedavaydi.

Çok iyi. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• Sanırım iyi ki 15-20 tl fazla vere Türk telekom ile devam etmek konusunda karar kılmışım. Asla kopmalar gelemezdim. Taahhüdüm bitince neredeyse Türk nete geçecektim. Bu tarz konuları görünce daha fazla şükrediyorum geçmediğime.
  • Fırat6 kullanıcısına yanıt
    İyi ki geçmemişsiniz yoksa delirme olasılığınız yüksek olurdu :D
    Bırak bağlantı kopmasını arada 1080p videolar bazı playerdan kaynaklı takılmalar yapıyor o anda modemi fırlatasım geliyor 😂 Bizi pahalı internete mahkum edenler utansın.
  • ben de turk.net kullanıyorum. su an 82 mbit hız alıyorum. ping degerlerim de cok iyi. ama ne zaman internetle işim olsa derslerim olsa, turnuvalara katılsam, mac izleyecek olsam, kısacası lazım olunca ortadan kaybolup ölü taklidi yapıyor ya da hızım 1 mbit in altına iniyor.

turktelekom altyapısı olan bi yerdeyim, diğer iss ler hakkında da zilyon tane sikayet okuduğumdan tasıtmıyorum da bakalım ne zaman deliricem.

• Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Benim sorunum Turknette değil VDSL altyapımda olduğu için sorun çözülmezse Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum. Sırf "Akıllı Sınırsız" oyunu yüzünden istemiyorum aslında ama oturduğum binada VDSL'e tek alternatif kablo. Hız düşmesi/yükselmesi olurken sorun yaşıyor musunuz hiç? Bir de CGNat IP mi veriyorlar TürkNet gibi?

• Fırat6 kullanıcısına yanıt

Modemi daha yeni aldım. Sokma aklıma o tür şeyler lütfen :D

• chnd kullanıcısına yanıt

Yakındır yakındır. Aynı sıkıntıyı yaşıyoruz. Çok iyi anlıyorum seni. LOL de yerleştirme maçlarımda internet kesildi. AFK dan ceza yedim. Sırf bu yüzden Rito amcalara ticket attım beni banlamayın diye :D

• İnternetin hayati gerekli olduğu durumlarda asla turknet'e bel bağlamayın

• nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    Ne yapıyoruz... Hayati bir değer olduğu zaman modemi alıp parçalıyoruz
  • Turknet pişmanlıktır.

Ayda yılda bir çok lazım oluyor o zaman da senin yaptığın yapıyorum. Sınavları olan biri turknet yerine daha stabil internetleri tercih etmeli. TT'de hiç kopma yaşamadım. Turknette geleneksel kopmalar vardır hatta o gün ve saatlerde foruma toplanıyoruz. Kısır günü gibi düşün. Turknet'in sınav öncesi bana verdiği sürpriz 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 25 Ocak 2021; 3:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.