Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, talep iletilen her adres için proje ekiplerimiz değerlendirme yapmaktadır. Bölgeden gelen her talep ve altyapı kontrol edilmektedir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlamaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 3 Ocak 2024; 15:10:4 >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

ayrıntıya bakın Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] 

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!]
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitenin linkini paylaşır mısınız?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

internet'de buldum google turknet fiber yazınca çıkıyor capslarda.

• 3 seneyi geçmiş aynı tas aynı hamam. Altyapı tekelini bypass edemiyorlar gibi görünüyor. Keçiöreni hedeflemişler, muazzam bir seçim. Bir abonelik, yirmi kullanıcı hedefi olsa gerek. Bu gibi altyapıları yeni oluşan Yaşamkent/Bağlıca gibi yerlerde yapmak daha karlı ve kolay olurdu. Ben Çankayadayım, ilk fiber proje uygulaması SOL tarafından yapıldı, adamlar ihya oldu bu bölgede…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayla mahallesi için bir gelişme var mı? @TurkNetDestek

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama ya da çalışma yapılan bölgeler bizimle paylaşılmadığı için bu konuda size bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • Yenimahalle-Demetevler bu bölgeye gelirse her yeree gelir ankaranın.

• Demetgül tarafına gelse iyi olacak, o zaman, bitsin bu hasret. Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] 

• codered1983 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 17 Ocak 2024; 8:59:7 >
  • yeni zam hayırlı olsun. 2035e kadar gelmez gigafiber.

• Azhriell A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapı çalışmalarımızı güçlendirmek adına değişen koşullarda güncelleme yapmak durumunda kaldık. Bu güncellemeyi minimum seviyede tutarak yaptık. Mevcut abonelerimize de son 2023 fiyatlarımızla peşin ödemede 12 ay sabit fiyat kampanyamızı 31 Ocak’a kadar uzattık.https://turk.net/internette-sabit-fiyat-firsati
  • Keçiören bademlik caddeye gigafiber altyapı ne zaman gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salzgiter S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, net süre bilgisi iletemiyorum. Sitemiz üzerinden adresiniz için talep oluşturabilirsiniz.
  • 2024 yılında 4milyon haneye gigafiber verme hedefleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. 4 milyon hane sadece istanbulda sanırım. forumda görüyorum istanbulda mahalle mahalle gigafiber aktif olurken biz ankarada ekmek banıyoruz malesef. istanbulda 4milyon haneye gigafiber hayırlı olsun.

• Azhriell A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber hizmetimiz için gelen her talebi değerlendiriyoruz. Tek bir şehir ya da bölge ile sınırlı kalmıyoruz. Proje ekiplerimiz gerekli değerlendirmeleri tamamlayarak süreci başlatıyor.
  • codered1983 kullanıcısına yanıt

Karşıyaka mahallesi 512. sokakta varmış.

• HsynYldrm kullanıcısına yanıt

En azından orada var, umut verici gibi, birde kafa buluyorlar altyapı isteği yapın diye, neredeyse 3-yıl olacak başvuralı, kafalar pırıl pırıl... Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] 

• HsynYldrm kullanıcısına yanıt

koskaca ankara'da 1 tane kücücük sokakta var ona da ankarada gigafiber var diyolar afslşadsgklşsadgklş 2024 hedefi istanbulda 4 milyon haneye fiber çekmek. önce istanbul.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.