Şimdi Ara

Türknet GIGAFIBER projesi Ankara'ya geliyor! [ÇALIŞMALARA BAŞLANDI!] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.877
Cevap
23
Favori
103.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumdaki mesajlar dışında talep iletebileceğimiz bir yer var mı ?

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sosyal medya kanallarımızdan il, ilçe ve mahalle bilgisini iletmeniz durumunda arkadaşlarım ve ben notlarımıza ekleyerek proje ekiplerimiz ile paylaşacağız.
  • sayfanın tamamını okuyamadım. Ankara Batıkent için planlama var mı?

• Eryamana gigafiber getirme düşünceniz var mıdır?

• sarslan724 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • kilic295 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz mahallede 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • @TurkNetDestek Ankara/Çankaya Maçka Sokağını da not alırmısınız? Eğer gelirse ilk ben alacağım. Hatta mahallede TurkNet kullanan tek kişi benim, herkese önereceğim söz veriyorum. Bu arada buraya GigaFiber çalışması planlanıyor mu?

• Merhaba, adresinizi notlarıma ekleyerek proje ekiplerimize iletebilmem için mahalle bilgisini benimle paylaşabilir misiniz?
  • @TurkNetDestek Umut Mahallesi Maçka Sokak.

• İlettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • proje felan yok işleri yalan hep

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız memnuniyetsizliği benimle paylaşabilir misiniz? Size yardımcı olmak isterim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam Ankara Keçiören Emrah mahallesi için son durum hala aynı mıdır? Projeye almamakta kararlı mı ekibiniz? Teşekkür ederim hocam cevabınız için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2021 yılı planları içerisine eklenen farklı bir mahalle olmadı.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Keçiören Çiçekli Mahallesi Gigafiber bekliyor :D

sevgili @TurkNetDestek daha önce arkadaşlarda söylemişti Gigafiber sayfasına;

Gigafiberin halihazırda mevcut olduğu yerleri,şuanda planlama aşamasında olan yerleri,gelecekte planlama aşamasında olacak yerleri ekleseniz bizde yorulmasak sizde yorulmasanız.Zaten "Adresimde Gigafiber varmı?" kısmından adresimizde Gigafiber olup olmadığını görebiliyoruz ama benim demek istediğim daha kapsamlı... Teşekkürler.

• weritaserumok kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber proje bölgelerimizi öğrenebilmeniz için geliştirme yapılmaktadır. Geliştirmeler tamamlandığında forum üzerinden duyuru yapacağız. İlettiğiniz mahalleyi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.