Şimdi Ara

TürkNet'e Zam Geldi 100 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
7
Favori
34.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi getir o zaman altyapıyı benim yaşadığım yere? 30mbit 75ten 85 oldu eyvallah dedik. 100tl nedir aga? iptal etme zamanı geldi.

altyapı döşeyemediğiniz yerlerde müşteriye döşüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 7 Haziran 2021; 10:20:48 >
  • Senseight S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ping ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ping tracert sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Teknik ekiplerimiz kontrol ederek dönüş sağlayacaktır.
  • Afachan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tek paket tek fiyat anlayışına geçiyoruz. Kullanıcılara, altyapılarının desteklediği en yüksek hızları, bir sınır koymadan sunmaya başlayacağız. Paketiniz 100 Mbps olarak güncellenecek ve altyapınız destekliyorsa bu hızları alabilirsiniz.
  • Merhaba, yeni dönemde TurkNet hizmetlerinde tek paket tek fiyat anlayışına geçiyoruz.
  • Az yapmışlar. Sınırsız internet 12 dolar. Adamlar daha ne yapsın?
    Çöp bir ekonomi onların suçu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

peki altyapınız bunu kaldırabilecek mi ?

• Battlefield Maşuku B kullanıcısına yanıt

11.5 dolar hocam :D

• Turkneti iptal etmenin zamanı geldi

• TürkNet'e Zam Geldi 100 TL
  • Gigafiber olayı çok iyi olmuş:) 6 aylık 1000 lik paketten sonra ne yapsam diye düşünüyordum. Tek paket yapmışlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt

güncelleme diyelim biz ona

• Merhaba, daha öncesinde altyapınız destekliyorsa ve talep etmeniz durumunda +10 TL ile üst pakete geçiş yapabiliyordunuz. Artık 100 Mbps' te kadar paketinizi tanımlayacağız ve altyapınızın desteklemesi durumunda bu hızdan yararlanabileceksiniz.
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Bana gerçekten yüzde 16 zamlanan birşey gösterebilir misin sırf marekımdan soruyorum.

Vergiler, harçlar bile yüzde 25 zamlandı enflasyon oranı haricinde, yüzde 16 zamlanan ne varmış gerçekten merak ettim

• Evde fiber olmasına rağmen 95₺ verip vdsl kullanıyordum. İptal edip fiberi aktif ettirdik. Bir ay bile faydalanamadan zam geldi. Hayattaki şansım :(

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Şu gigabit internet hangi bölgelerde aktif gidip oraya taşınacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, tek paket tek fiyat anlayışına geçiyoruz. Kullanıcılara, altyapılarının desteklediği en yüksek hızları, bir sınır koymadan sunmaya başlayacağız. Paketiniz 100 Mbps olarak güncellenecek ve altyapınız destekliyorsa bu hızları alabilirsiniz.

O zaman upload da sınırı kaldırın. Benim altyapım 135 mbit download/35 mbit upload ı destekliyor. 100 mbit download alıyorum peki upload um bari 20 mbit yapın. VDSL kullanıcısıyım. Madem sınırları kaldırdık diyorsunuz. O zaman hattım desteklediği değerler belli. 20 mbit upload u gayet kaldırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 7 Haziran 2021; 9:20:28 >
  • One Shot One Kill kullanıcısına yanıt

Türktelekom izin verse emin ol yaparlar

• One Shot One Kill kullanıcısına yanıt

vae altyapısından sana en fazla verebileceği şuanda 100 mbps down 8 mbps up.

Türk telekom bu sınırlarda hattını kiralıyor türknete.

• Adresime 1 ay içinde gigafiber geliyor. Benim için harika haber açıkçası 1000lik paketlerin fiyatının 100tl olması. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.