Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.323
Cevap
308
Favori
876.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google translate ile az buçuk açılıyor ama normal girmeye kalktığımda aynen engellenmiş siteler gibi.

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

• xentios kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mevcut aboneliğiniz varsa müşteri numaranızı PM üzerinden konu linki ile paylaşır mısınız?
  • onemlibirisidegil kullanıcısına yanıt
    Merhaba, süreçle ilgili bir güncelleme henüz yapılmadı.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Abone değilim başka iss kullanıyorum.

3 tane bilgisayar, 2 tane telefon tarayıcı fark etmeksizin evdeki bağlantı kullanıldığı zaman sitenize giremiyor.

Modemden hiçbir ayar yapmadım, bilgisayarın biri zaten dışarıdan girme onda da hiçbir ayar yapmadım.

Sanki kullandığım iss sizin sitenizi özel olarak engellemiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xentios -- 26 Şubat 2024; 13:13:22 >
    Mevcut aboneliğiniz olan ISS ile görüşmenizi rica ederim. Bizim tarafımızdan bir engelleme ya da kısıtlama bulunmamaktadır.

Anlamadım hocam sizin sitenizi haksız rekabet amacı ile engelledilerse veya çalışanlardan biri şirketten habersiz böyle bir engel koyduysa ben neden benim ISS ile görüşmek ile uğraşayım orası sizin derdiniz değil mi?

Bilgisayardan anlamayan biri değilim modemde hiçbir engelleme yapmadım, telefonlarda veya dışarıdan gelen bilgisayarda bir dns değiştirilme yapılmış değil.

Sizin de iletmiş olduğunuz gibi, mevcut bağlantınız üzerinden giriş yapamadığınızı paylaştınız. Biz bu şekilde engelleme yapmıyoruz, mevcut abonemiz değilsiniz. Size özel bir ksııtlama ya da engelleme yapılmaz. Mobil veriden giriş yapabiliyor ancak mevcut internet hizmetinizden giriş yapamıyorsanız, ISS ile görüşmeniz gerekmektedir.

Size bir bilgi olarak vereyim herhangi bir ISS veya DNS servis sağlayıcısı ister bilerek ve isteyerek , ister arızalar dahil olmak üzere bilmeyerek bir siteye erişimi engelleyebilir.

TurkNet çalışanı olarak ben işimi yaparım gerisi beni ilgilendirmiyor derseniz umursamayabilirsiniz ben bir vatandaş ve potansiyel müşteri olarak size bildiriyorum, kendi teknik destek ekibinize bildirip bildirmemek size kalmış.

mesaj kutunuza bakar mısınız?

• xxXtheXxx X kullanıcısına yanıt
    Kontrol ederek yardımcı olacağım. 👍
  • ilginiz için teşekkür ederim. Destek talebindeki mesajı siz de diğer arkadaşlarınız gibi okumadan cevap verdiniz. Gerçekten müşteri memnuyeti arıyorsak neyse aramamalız. Bravo. Sağlanmadığınız hizmet için destek talebini kendi kendime söylesem ya da okusaydım bana yararı aynı olacaktı. Iyi çalışmalar size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxXtheXxx -- 26 Şubat 2024; 17:45:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxXtheXxx X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, buradan ilettiğiniz her talep ve şikayeti okuyorum ve ilgili birimlerimizle paylaşıyorum. Hizmetinizle ilgili yaşadığınız sorunun kontrollerini uzman ekip arkadaşlarımız değerlendirmektedir. Ben, ekiplerden gelen bilgiyi sizinle paylaşıyorum. Konuyla ilgili şikayetinizi ayrıca birimimizle paylaştım. Güncel bir bilgi gelmesi durumunda da size ileteceğim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 15 aydır eve kadar fiber sol 500/50mb abonesiyim. Online oyun olarak da tek keyfim de fifa (fc24) oynamak. Sol daki ping ler bunalttı ve bugün 100mb turknet vdsl aktivasyonunu başlattım. Sol altyapı ekibi 55ms pinge normal dedi!!

Kurulum sırasında dikkat etmem gereken konular için yardımcı olur musunuz?

Modem seçimi varsa, hangisi? Hat değerlerine bakarken nelere dikkat etmem lazım? Gibi..

Çok teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • figment F kullanıcısına yanıt
    Mininum görebileceğin ping 40 oda alt yapın mümkünse. Oynadığın oyunun en yakın sunucusu Berlindeydi sanırım dünyanın öbür ucundan bağlanıyorsun 50 55 MS o oyun için normal,:d

Son 20 gündür türknet web sayfasında engellemeler var mobil şebekede veya yerel internet sağlayıcida reset atmadikca düzelmiyor saçma sapan koruma koyalım derken her ipi yasaklamislar sanki

• Valla ben turknet temsilcisini uyardım ama pek umursamadı. Hayır bu öyle bir sorunki sadece burada tartışılıp sonuca bağlanabilir yani bunu telefonla müşteri hizmetlerine anlatmaya kalksam 3 gün anlatsam anlamazlar ve eminim 2 tarafta (benim ISS ve turknet) birbirini suçlayıp durur telefonda. Burada forumu kullanarak TurkNet çok güzel bir iletişim aracı kurmuş ama keşke @TurkNetDestek biraz daha ciddiye alsa yazılan mesajları.

• Merhabalar, web sitesi üzerinde yapmak istediğiniz işlem nedir? Konunun detaylarını iletirseniz ilgili birimlerle paylaşabilirim.
  • Türknet gigafiber müstakil evlere bağlanıyor mu?

• mavione kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer adresiniz planlama dahilindeki mahalle içerisinde yer alıyorsa bağlantı yapılıyor.

Yanıtınız için teşekkür ederim, bulunduğum bölgede türknet altyapı çalışması yapıyor ama müstakil evleri es geçiyor.

• 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.