Şimdi Ara

TurkNet 50 Mbps 150 GB AKK mi Vodafone 32 Mbit 120 GB AKK mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiklerimden hangisini seçmemi önerirsiniz. Turknet modem ücretini de almıyormuş. Ama önemli olan firma desteği ve vaadedilen özelliklerin tam olarak sunulması.

• akin_orta A kullanıcısına yanıt
    İki firmada seni ilk bağlantıda uğraştırma potansiyeli yüksek firmalar.Türknet şikayetleri de çok fazla vodafoneda.Sabrederim ben dersen vodafone alabilirsin.
  • bugün superonline ı seçip başvurumu yaptım
  • Cevrenizde kullananlar varsa sorup arastirmaniz daha mantikli. Neyse seçiminizi yapmissiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknette taahhüt yok denersin beğenmezsen vodafone geçersin ama terxihini yapmışsın h.o
  • Ttnet ile50 gb 8mgbit 49 tl veriyorum kafam rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben vodafone aldıgıma 1000 pişmanım bir sürü zarara soktu beni..sonra bıraktım....
  • cevaplarınız için teşekkürler :) taahhütün bittiği gün superonline'a başvurdum. 2 gün içinde ttnet iptali ve süperonline aktivasyonu gerçekleşti. yardımlarından dolayı @SOL35 e teşekkür ederim. Bu geçiş sürecinde başvuruyu yakından takip etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin_orta

cevaplarınız için teşekkürler :) taahhütün bittiği gün superonline'a başvurdum. 2 gün içinde ttnet iptali ve süperonline aktivasyonu gerçekleşti. yardımlarından dolayı @SOL35 e teşekkür ederim. Bu geçiş sürecinde başvuruyu yakından takip etti.

hangi tarifeye geçtin hocam
  • turknetin hızı 50mbps mi ?
    Her iki hizmet birbirinden farklı. karşılaştırma mantıksız olmuş biraz.

ADSL hız 16 Mb hıza kadardır. Bazen 21 e kadar cıkabilir.

ADSL2(VDSL) dediğimiz hız ise 50 mb e hızına kadar cıkabiliyor. Soru su? alt yapınız ADSL2 mi? öyle ise vodafone seçin tabi. Ama dikkat edin vodafone adsl olarak alıp 5 tl fark ile hızınızı yükselteceğiz diyor. siz başvuruda bulunduğunuzda alt yapınız adsl2 değil diyor.

Turknet, hem taahhtüsüz hemde 150 akn li ADSL hizmeti sunuyor. Türkiyedeki internet kullanıcıların %70'inde ADSL alt yapısı var. Suan bu kota ve taahhütsüz seçeneği ve 60 TL fiyatı ile Turknet rakipsiz.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    aynen başloık hatalı olmus 16MB'e kadar hız
  • Superonline'da gece kuşu diye bir tarife var. Yanlış hatırlamıyorsam 100 gb akk veriyordu ve gece 22 veya 24'ten sabah 8e kadar yaptığın indirmelere kota yazmıyordu.

Ben olsam direkt o tarifeye geçerdim.
    Ben Superonline kullanıyorum ancak taahhüdüm olduğundan dolayı o tarifeye geçemiyorum.
    Teşekkur ediyorum . Yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana . İyi günlerde Kullanın . :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOL35 -- 11 Mart 2016; 14:29:47 >
  • fiberde o kadar fiyat türknette hemde 32 olması lazım
  • bölgemde fiber olmadığından + sabit hattı açık tutacağımızdanhttp://www.superonline.net/kampanyalar/vdsl-kampanyalari/yalin-vdsl-kampanyasi yalın vdsl kampnayasını seçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Her iki hizmet birbirinden farklı. karşılaştırma mantıksız olmuş biraz.

ADSL hız 16 Mb hıza kadardır. Bazen 21 e kadar cıkabilir.

ADSL2(VDSL) dediğimiz hız ise 50 mb e hızına kadar cıkabiliyor. Soru su? alt yapınız ADSL2 mi? öyle ise vodafone seçin tabi. Ama dikkat edin vodafone adsl olarak alıp 5 tl fark ile hızınızı yükselteceğiz diyor. siz başvuruda bulunduğunuzda alt yapınız adsl2 değil diyor.

Turknet, hem taahhtüsüz hemde 150 akn li ADSL hizmeti sunuyor. Türkiyedeki internet kullanıcıların %70'inde ADSL alt yapısı var. Suan bu kota ve taahhütsüz seçeneği ve 60 TL fiyatı ile Turknet rakipsiz.

Adsl2 plus 24 mbit verir max.
    Vdsl2 ise su an icin max 100mbit turkiyede.

Adsl2 ile vdsl i karistirmissiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• muratai kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru soylüyorsun. Sen diyince farkettim bende.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.